Бабка_в_кедах• 24 июля в 23:36
Куди сходити у Львові?цікаві видатні місця та колоритні заклади
Буду вдячна за поради
вкрации• 24 июля в 23:40
Головне, на Площі Ринок робіть обличчя злішим, щоб не тулили Вам стрічки на руку, фотки, квіти від ромів (підозрюю, що з цвинтаря) за нелюдський цінник.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 24 июля в 23:42
Якщо є бажання, то краще взяти екскурсовода, щоб проводив по місту 2-3 години - ми так робили коли були в Одесі, Львові, Кам´янці. Тому що цікавого багато, вуличкі різні, але систематизувати все складно. Моя улюблена вулиця у Львові - Вірменська, заклад - Амадеус - це ресторан, не кафе і ціни відповідні, але за цю атмосферу я готова платити, переносишся ніби 100 років назад.
Love_Love_Love_• 24 июля в 23:43
Краще за все візьміть екскурсію яка називається Велике коло. Можете по замкам поїхати. Екскурсія підземеллями цікава. Класний музей етнографії. Шевченківський гай.
Із закладів: 5 підземелля, копальня кави, Креветка, Французькі канікули,шалом, Чіз бейкері
Заикальница• 24 июля в 23:45
Ответ длявкрации
Там теперь ромский кагал?
Директор Пляжу• 25 июля в 00:00
В центрі є багато екскурсій, не дорогі і чудові гіди. Поїсти можете сходити в популярну реберню, на сніданок в ресторацію Бачинських, там за 350грн шведський стіл
Мушля з Криму• 25 июля в 00:21
Ответ дляДиректор Пляжу
Класні сніданки в ратуші, гарна подача, сніданкові вежі.
Директор Пляжу• 25 июля в 00:23
Ответ дляМушля з Криму
Дякую можливо колись поїдем ще і спробую. Ми піднімались на ратушу, важко було))
Мушля з Криму• 25 июля в 00:24
Відвідати - будинок вчених, музеї Крушельницької, Франка, Грушевського, в трьох останніх обов´язково взяти екскурсію з гідом. Дуже цікаво. Якщо з дітьми - музей науки.
Мушля з Криму• 25 июля в 00:26
Ответ дляДиректор Пляжу
Сніданки - не потрібно підніматися, а на ратушу - так тяжко, мене мої прокляли, що я їх потягла туди.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 25 июля в 00:27
Цікаво хто це рукалице ставить до кожного допису?) Зайнятися немає чим чи що?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 25 июля в 00:28
Ответ дляДиректор Пляжу
Так, Бачевських класна ресторація.
Мушля з Криму• 25 июля в 00:32
Ответ дляLove_Love_Love_
По замкам зараз лише на вихідних є.
Мушля з Криму• 25 июля в 00:35
Ще з копальні кави є вхід в музей етнографічний, дуже раджу, цікаво. Відвідайте італійський дворик - красиві фотки, атмосфера.