парИла я парИла• 26 июля в 19:03
Я завжди купую все дешеве для себе: одяг, взуття, косметику.
Не фарбую нігті, волосся. Догляд це вмивання і душ. З косметики туш і олівець для брів. Нема помад, тональних і всього іншого. Куртки і верхній одяг до 1000-1500, взуття в районі 1000грн. Цікаво чи багато людей як я?
Результат:
вже голосів:
34 (32.69%)
Витрачаю на себе мінамально
30 (28.85%)
Витрачаю не мало
26 (25%)
Витрачаю багато
14 (13.46%)
Результат
дамаАмстердама• 26 июля в 19:04
Это принципиальная позиция или у вас денег нет на все эти расходы?
парИла я парИла
• 26 июля в 19:04
Ответ длядамаАмстердама
Позиція швидше
дамаАмстердама• 26 июля в 19:06
Много это сколько? Типа всю зарплату на косметику и прочее? Нет, так никогда не трачу. Траты зависят от доходов и других трат. Кому то может показаться, что это много, другим что мало.
парИла я парИла
• 26 июля в 19:06
Люблю подорожувати, на це не шкода грошей. А на покупки для себе шкода.
ДеньгиНеСдаю• 26 июля в 19:06
У мене все те саме, з догляду є кілька хороших засобів, взуття мало, але правда, все нормальних торгових марок, в основному спортивного плану
парИла я парИла
• 26 июля в 19:07
Ответ длядамаАмстердама
Багато це суттєва частина доходу.
ПробілНеПрацює• 26 июля в 19:09
Ну, ок
Я люблю хорошую одежду, обувь, сумки. Сейчас в 38 лет впервые захотелось ювелирку) косметикой стала пользоваться чаще.
Каждому свое. Если вам так хорошо, то это же хорошо)
парИла я парИла
• 26 июля в 19:09
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
вы себя сильно загнали аскетизмом
Моя мама так каже. В мене 3 пари норм джинсів наприклад, коли рвуться одні, тоді купую нові. Для різноманітності не купую тільки щоб було що одягнути. Футболки аналогічно.
Борщик• 26 июля в 19:09
Ответ дляпарИла я парИла
тоді це норм.. раніш на себе завжди економили
дамаАмстердама• 26 июля в 19:10
Ответ дляпарИла я парИла
Багато це суттєва частина доходу.
Суттєва понятие растяжимое.
Кроме доходов важны расходы. У кого то они значительные, и даже при высоких доходах может быть меньше возможностей тратит на себя.
Для меня странно тратит на путешествия и при этом жалеть на какие то базовые вещи для себя.
парИла я парИла
• 26 июля в 19:11
Ответ длядамаАмстердама
Суттєва понятие растяжимое.
А в мене саме така ситуація)) Чомусь задумалась чому так.
парИла я парИла
• 26 июля в 19:14
Ответ дляTammy21
Вам комфортно?
Завжди було комфортно. І раптом бац через день після дня народження задумалась. В мене нема жодної туалетної води, єдина яка була закінчилась і я нову не купила. Якось так..
Оябунчик• 26 июля в 19:15
Ответ дляпарИла я парИла
Таки діло в грошах...бо як, наприклад, фарбування нігтів та купівля сукні (5 тис грн, припустімо) чи флакончик парфумів може відобразитись на подорожі в 100-150 тисяч, наприклад 🙄 не розумію.
І дійсно, що таке, суттєва частина доходу?
Ответ дляпарИла я парИла
Пораду можна?) Купіть туалетну воду і прослідкуйте за своїми емоціями. Може ви дійсно ідейна мінімалістка, а може причина у тому, що вам шкода витрачати на себе (причини там можуть бути різні).
парИла я парИла
• 26 июля в 19:18
Ответ дляОябунчик
В мене бюджетні подорожі. Суттєва частина в моєму розумінні на що тратяться вільні гроші після обов´язкових витрат (житло, харчування, медицина, освіта).
Мороженная курица• 26 июля в 19:19
Ответ дляпарИла я парИла
В мене є туалетна вода. Одна. Свекруха подарувала Versace, але вона не знає, що я не користуюсь, погано переношу запахи на тілі, навіть антиперспірант максимально нейтральний, роками один і той же.
А вам треба? Ви хочете? Тоді, звісно, треба купити порадувати себе.
Єдина Країна• 26 июля в 19:20
Я правильно розумію: вам потрібна і сподобалась от дуже якась сумочка, яку ви можете собі дозволити не на останні гроші. І ви потерпіли тиждень і все ще хочете її. Все одно не купите? Візьмете іншу, але дешевшу? Якщо так, то це проблемка напевно. Якщо ви тупо не купуєте дорогі речі, бо не бачите в них потреби, то все ок. Ваша позиція і це нормально.
парИла я парИла
• 26 июля в 19:21
Ответ дляМороженная курица
Куплю звісно щось, грошей саме на себе шкода, так. Ніби це нікого не потішить крім мене, нема великого сенсу.
Мороженная курица• 26 июля в 19:22
Ответ дляпарИла я парИла
Ви важлива. І потішити вас - це і є сенс.
парИла я парИла
• 26 июля в 19:22
Ответ дляЄдина Країна
Не куплю, якщо не буде дешева.