Анчо Ус• Изменено 27 июля 2024
Девочки с западной, вы обижайтесь когда вас называют бандерами
Я имею ввиду между нами, не про рашистов
Результат:
вже голосів:
151 (69.59%)
Результаты
48 (22.12%)
Нет
18 (8.29%)
Да
Качка в тапцях• 27 июля 2024
Ответ дляЩебетуха
А кто меня должен так называть?
А ви з західної ?
Найщасливіша• 27 июля 2024
Ответ дляТелефон Рубика
Как человек себя ведёт - так его и называют.
Нееет, есть люди, которые цены себе не сложат в базарный день. И вот эта мадам написала- вы бы написали мне спасибо, что я вас научила! Есть люди, которые помогали моей семье и не попросили взамен ничего! Я тоже помогала и не просила! А тут спасибо! За что?! Ощущаете разницу между исправить ошибку в слове и помочь человеку, который нуждается в помощи?
Love_Love_Love_• 27 июля 2024
Ответ дляlilu1990
Не дуже люблю всю цю тему з Бандерою. Занадто суперечливий персонаж
Як ви можете судити який це персонаж, просто цікаво?
Щебетуха• 27 июля 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Російську де вчили ?
Там же где и вас хамить и разводить мовный срач.
Качка в тапцях• 27 июля 2024
Ответ дляЩебетуха
Я хамила ? Я вас запитала де на західній ви навчились російській мові ?
Зоркая Зорро• 27 июля 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Жодного разу не чула, щоб українці називали когось бандерівцями/бандерівками. Тому й опитування дебільне.
Я в шоці, що багато хто гордиться цим. В нашому регіоні так називають коли погана людина з того регіону.
Щебетуха• 27 июля 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Дома я научилась. И если на то пошло, у нас до 2010 как минимум в городе было 2 русских школы, а вам так важно это да, просто спросила, ага.
Болтушка Му• 27 июля 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Запоріжжя
Завжди казали
Губки-уточкой• 27 июля 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
А Ви з якого саме регіону? З Ростова чи Воронєжа?
Поддакиваю иногДА• 27 июля 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
В ’вашому регіоні’ це де? На болотах?
Бо, наприклад, я з Півдня, і я бандерівка, і пишаюсь цим.
Болтушка Му• 27 июля 2024
Ответ дляНайщасливіша
Да, ладно! Меня недавно назвали хабалкой донбассовской! Чтобы вы понимали из-за того, что я не написала спасибо одной советчице за то, что она поправила меня в слове. Я написала в Ирпени, а правильно- в Ирпене. Вот и всё! Но, форум- это одно, а вот в жизни, слава Богу, мне встречалось очень много хороших людей, которые помогали (если не делом, то словом). Спасибо большое всем людям, которые помогают друг другу!
Да, была такая тема
Качка в тапцях• 27 июля 2024
Ответ дляЩебетуха
Ну то зрозуміло, що ви не бандерівка, не потрібно виправдовуватися. Українську так і не вивчили живучи на заході України ?
LoveYouOrNot• 27 июля 2024
Ответ дляГубки-уточкой
100%
Між українцями так ніхто не говорить. То лише матрьохи з ваньками.
Лялькодзьоб• 27 июля 2024
Ответ дляДа Щас же
Націоналізм вважаю за одну з найцінніших рис, але поміркований.
От би нам очільників таких
Рассудительный у националистов - это на уровне Муссолини.
Зілля до весілля• 27 июля 2024
Ответ дляА поговорить?
Гідний син свого батька, високодуховна людина, високоосвічена людина, патріот, високо моральна людина, дуже хороший батько і сім’янин, людина з надзвичайним почуттям гумору. У ньому жодної суперечливості немає - хто так вважає, той просто не знає нічого про нього, а своє судження будує на кліше підорашинської пропаганди.
По-моему он просто распиаренный🤡 есть куча более значимых деятелей
Тепличная• 27 июля 2024
Ответ дляЯ тертий жук
Горжусь!! Это ж надо 80 лет человек как умер, а вся рашка боится его фамилии.
Великий был человек, патриот
Він дуже суперечливий. Ось пані Тамара про нього записала лекцію. З повагою до України, але об´єктивно. Герой на крові. Ладно там рашка, але у поляків спитайте, то вони теж вам розкажуть багато чого...
Одна_на_всей_планете• 27 июля 2024
Я из Днепра. Русскоязычная.
И я бандеровка.
Слава Укрвине и ВСУ!
И я бандеровка.
Слава Укрвине и ВСУ!
Губки-уточкой• 27 июля 2024
Ответ дляТепличная
У поляків?
Це тих, хто досі про Волинську рєзню щось там белькоче та вимагає від України? Забуваючи про те, а що робили поляки на українській Волині.
Хвильоватиша• 27 июля 2024
Ответ дляЩебетуха
Тоже в шоке от таких вопросов. Весь мой род несколько поколений разговаривает на русском. Я так же в Украине училась в русскоязычной школе, а потом два высших образования в классическом русскоязычном украинском университете.
Шикаю і викаю• 27 июля 2024
Ответ дляЯ тертий жук
Великий был человек, патриот
Вони ним своїх дітей лякають, замість байки)))
Вредняжка• 27 июля 2024
Это сомнительный комплимент, автор. И многое зависит от контекста. Не рекомендую так никого называть.
лаМпочка• 27 июля 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Російську де вчили ?
В школе когда -то все учили))
Губки-уточкой• 27 июля 2024
Ответ дляХвильоватиша
Ого, весь ваш рід кілька поколінь так і не спромоглися вивчити мову країни, в якій живете? Сумлінно леліяли мову предків-росіян, чи як?
Тепличная• 27 июля 2024
Ответ дляГубки-уточкой
У поляків?
але конфлікт мав місце, неможливо це викреслити з нашої історії
Я тертий жук• 27 июля 2024
Ответ дляТепличная
А Ви самі проаналізувати не здатні без Тамари.
Він захищав свої землі від усіх, він створив потужну армію на ентузіазмі. Точно так як зараз, всі хотіли наші землі. Що поганого він робив? Він зміг без приказів, наказів, тцк сформувати справжню націю. Ну блін. Ви історію зовсім не вчили? Ви не бачите, кого бандерівцями називають?
Ну камон.... Ще Соловйова подивіться