Анчо Ус• Изменено 27 июля 2024
Девочки с западной, вы обижайтесь когда вас называют бандерами
Я имею ввиду между нами, не про рашистов
Результат:
вже голосів:
151 (69.59%)
Результаты
48 (22.12%)
Нет
18 (8.29%)
Да
Губки-уточкой• 27 июля 2024
Ответ дляТепличная
але конфлікт мав місце, неможливо це викреслити з нашої історії
Конфлікт?
Приблизно такий, як зараз з росією?
І потім ми так саме мусітимемо виправдовуватися перед росіянами, що вбивали їх на нашій землі?
Приблизно такий, як зараз з росією?
лаМпочка• 27 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Як ви можете судити який це персонаж, просто цікаво?
Меня тоже удивляет....люди умерли, мы лично их не застали в живых. В моем детстве Про ленина тоже инфу преподносили только в положительном ключе, но я выросла и посмотрела на ситуацию трезво. Во всем рулят бабки.... Кто там думал о фабрики рабочим земли крестьянам. Передел власти .... Ну а про Сталина тоже одно пели, а потом разоблачили культ личности.
Ламборджини• 27 июля 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
100%
Між українцями так ніхто не говорить. То лише матрьохи з ваньками.
Ви оте матрьохи вже не знаєте куди втулить. Все життя у нас називали бандерівцями і западенцями жителів ЗУ. Це означало лише одне, що люди з того регіону. У сусідки сестра там жила, памʼятаю приїхали вони в гості, а вона мене кличе, йди мої бандерівці приїхали. І вони всі поруч стоять посміхаються, ніхто не ображався.
лаМпочка• 27 июля 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
Я в шоці, що багато хто гордиться цим. В нашому регіоні так називають коли погана людина з того регіону.
А Ви з якого регіону?
Лялькодзьоб• 27 июля 2024
Ответ дляГубки-уточкой
У поляків?
Це тих, хто досі про Волинську рєзню щось там белькоче та вимагає від України? Забуваючи про те, а що робили поляки на українській Волині.
А шо такое? Любите только собственных националистов?
Губки-уточкой• 27 июля 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
А маю любити чужих націоналістів? Ви дивна.
Болтушка Му• 27 июля 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
А ви з якого міста
Лялькодзьоб• 27 июля 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Так они же одинаковые взгляды пропагандируют - про собственное величие и убогость всех окружающих.
И дружат между собой только в путь. Корчинский к Дугину на чаек ездил.
Губки-уточкой• 27 июля 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Щось так болотом потягнуло...
Я тертий жук• 27 июля 2024
Ответ дляТепличная
Він дуже суперечливий. Ось пані Тамара про нього записала лекцію. З повагою до України, але об´єктивно. Герой на крові. Ладно там рашка, але у поляків спитайте, то вони теж вам розкажуть багато чого...
Він боровся з різними чужинцями які ступали на нашу землю, з Мєдвєвцами, петлюрвцями, з поляками, з Красними. Це була колосальна , гігантська робота в усіх напрямках.
Шикаю і викаю• 27 июля 2024
Ответ длялаМпочка
Ну это нормально для любой нации любить себя и гордится своей нацией. Я не понимаю чё путину не так, они так бОльше националисты чем мы так им можно а нам нельзя?
Они нацистьі, хоть нации у них и нет.
Там белиберда какая-то а не нация. Вот уж где сурогат
Лялькодзьоб• 27 июля 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Орбан - еще один ваш дружочек, с его чистотой расы в Венгрии.
Хвильоватиша• 27 июля 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Ого, весь ваш рід кілька поколінь так і не спромоглися вивчити мову країни, в якій живете? Сумлінно леліяли мову предків-росіян, чи як?
У меня огромная семья, разбросанная по всему миру. А в современном мире вообще глупо делать срач из- за языка- мир идет к интернационализму. И верхушка нашей страны сначала бы остановила войну, а то некому будет вышиванки носить, весь цвет нации перебили. А пока всем прописали учить англ и местами польский, не удивительно ли. Мову я знаю не хуже вас. Но для меня понятия страны и понятия рода- очень разные. Для меня человеческая жизнь - превыше всего, и не имеет значения, в какой точке земли живёт человек, какого он цвета и на каком языке говорит. Хорошего вам вечера и тихой ночи.
Тепличная• 27 июля 2024
Ответ дляЯ тертий жук
А Ви самі проаналізувати не здатні без Тамари.
Він захищав свої землі від усіх, він створив потужну армію на ентузіазмі. Точно так як зараз, всі хотіли наші землі. Що поганого він робив? Він зміг без приказів, наказів, тцк сформувати справжню націю. Ну блін. Ви історію зовсім не вчили? Ви не бачите, кого бандерівцями називають?
Ну камон.... Ще Соловйова подивіться
так я і проаналізувала, а не сліпо підхопила за усіма ’батько наш Бандера’. Вибачте, але комуняки теж армію створили на ентузіазмі і до Берліна німців гнали, але ж ми розуміємо, що Лєнін, Сталін та інші багато поганого також зробили.
Наші українські історики теж за нього об´єктивно розказують. Постать така, що до неї треба дуже обережно відноситися. Але як не думати, то ’батько наш Бандера’...
Шикаю і викаю• 27 июля 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Російську де вчили ?
Там же де й обманювати) мабуть на курсах ботів
Глубоководная селедка• 27 июля 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
В ’вашому регіоні’ це де? На болотах?
Бо, наприклад, я з Півдня, і я бандерівка, і пишаюсь цим.
Если коренной человек с юга,то там так никого не называют,если вы приезжая с западной,то могут и назвать
И чем вы так но,не понятно?рдитесь
Тепличная• 27 июля 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Конфлікт?
Приблизно такий, як зараз з росією?
до такого масштабу не дійшло.
Тим не менш, перша країна, яка стала приймати біженців - Польша.
Marinamariana• 27 июля 2024
У меня прадедушки вообще в УПА были . Трое братьев, расстреляли Советы тюрьме в Луцке, при чем посадили их поляки на небольшие сроки совсем , а расстреляли когда власть сменилась , опасные они были для русни
Зілля до весілля• 27 июля 2024
Какие конкретно достижения Бандеры, что ему так поклоняются? Не что делал, а что сделал. Я сколько читала не увидела ничего значимого
Тепличная• 27 июля 2024
Ответ дляЛамборджини
у нас в селищі Харківської обл. навіть цілий район є Бандерштат, де живуть багато з ЗУ. Приїздили студентами по направленню, потім до себе забирали сестер та братів.
Хвильоватиша• 27 июля 2024
Ответ дляТепличная
до такого масштабу не дійшло.
Кстати, Польша ж недавно сказала, что не видеть нам ес, пока за Волынскую резню не объяснимся
Я тертий жук• 27 июля 2024
Ответ дляТепличная
Якщо його боїться вся рашка це багато про що говорить.
Ви знаєте що таке Ястребки?
Люблю ВалЄру• 27 июля 2024
Ответ дляlilu1990
Не дуже люблю всю цю тему з Бандерою. Занадто суперечливий персонаж
А в чому його суперечливість?
Я тертий жук• 27 июля 2024
Ответ дляТепличная
Так от. Мій батько був в ястребках, це угрупування радянської влади знищувати бандерівців. Знаю не від Тамари що і як робив Бандера.
З перших уст, повірте, те що ви слухаєте, то все фуфло. Бандера був неперевершений
Ламборджини• 27 июля 2024
Ответ дляЯ тертий жук
Ви знаєте що таке Ястребки?
Кого його? Мертвого Бандеру? Ви реально не розумієте до чого вони того Бандеру всюди тулять?