Гжегож Бженчишчикевич• 31 июля в 12:17
Рушники з Алі, як вам?
Носочки вибрати чи рушник?)
Домовенок Кузя• 31 июля в 12:20
Безкоштовне?
Читала відгуки, не вбирають вологу ті рушники. Шкарпетки гарні тільки чоловічі, яких 5пар
Гжегож Бженчишчикевич
• 31 июля в 12:21
Ответ дляДомовенок Кузя
Безкоштовне?
Дякую) так, безкоштовне)
Домовенок Кузя• 31 июля в 12:21
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Дякую) так, безкоштовне)
Я замовила пляшку:) чекаю
Рассказница• 31 июля в 12:23
Брала 2 раза носки 10 пар и сейчас ещё полотенце пришло. Понравилось, мягенькое) воду впитывает, но не на 100 проц
графиняВишенка• 31 июля в 12:31
Ответ дляДомовенок Кузя
Безкоштовне?
спасибо, теперь попробую носки взять
Домовенок Кузя• 31 июля в 12:32
Ответ дляСнегопадка
А як їх отримати ??
Грайте у Гру «поливати деревко»
Але це дуже довготривалий процес
18 мнеУЖЕ• 31 июля в 12:36
Маю і те, і те) Рушник скоріше для холодної пори року. Він мʼякий, але синтетичний і через 5 хв тупо гріє, як фліс 😂
Сиреневая цапля• 31 июля в 13:04
я вже забємбалась ту бавовну поливати-останній етап більше тижня мусолю(((((
Дело было давно• 31 июля в 15:05
Ответ дляСиреневая цапля
в мене на останній етап пішло тижнів 3 це щодня використовуючи всю воду, це без платної покупки і розміщення замовлень.
КонФФетОшка• 23 августа в 10:13
На пляже подстелить или кота после ванной обкутать или собачку тем полотенцем пойдет, а так мне качество не понравилось, я хочу попробовать себе наушники но думаю что качество будет такое как и у полотенца.