31 июля в 12:17

Рушники з Алі, як вам?

Носочки вибрати чи рушник?)
Домовенок Кузя 31 июля в 12:20
Безкоштовне?
Читала відгуки, не вбирають вологу ті рушники. Шкарпетки гарні тільки чоловічі, яких 5пар
автор Гжегож Бженчишчикевич 31 июля в 12:21
Ответ дляДомовенок Кузя
Безкоштовне?
Дякую) так, безкоштовне)
Домовенок Кузя 31 июля в 12:21
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Дякую) так, безкоштовне)
Я замовила пляшку:) чекаю
Рассказница 31 июля в 12:23
Брала 2 раза носки 10 пар и сейчас ещё полотенце пришло. Понравилось, мягенькое) воду впитывает, но не на 100 проц
графиняВишенка 31 июля в 12:30
гивно, пойдет на пляже постелить
графиняВишенка 31 июля в 12:31
Ответ дляДомовенок Кузя
Безкоштовне?
спасибо, теперь попробую носки взять
Снегопадка 31 июля в 12:31
А як їх отримати ??
Домовенок Кузя 31 июля в 12:32
Ответ дляСнегопадка
А як їх отримати ??
Грайте у Гру «поливати деревко»
Але це дуже довготривалий процес
18 мнеУЖЕ 31 июля в 12:36
Маю і те, і те) Рушник скоріше для холодної пори року. Він мʼякий, але синтетичний і через 5 хв тупо гріє, як фліс 😂
Все возможно 31 июля в 12:50
Мені теж рушник їде, песику ковдра буде
Сиреневая цапля 31 июля в 13:04
я вже забємбалась ту бавовну поливати-останній етап більше тижня мусолю(((((
Дело было давно 31 июля в 15:05
Ответ дляСиреневая цапля
в мене на останній етап пішло тижнів 3 це щодня використовуючи всю воду, це без платної покупки і розміщення замовлень.
КонФФетОшка 23 августа в 10:13
На пляже подстелить или кота после ванной обкутать или собачку тем полотенцем пойдет, а так мне качество не понравилось, я хочу попробовать себе наушники но думаю что качество будет такое как и у полотенца.