Власне питання в назві теми.Прокоментуйте,будь ласка,ХТО ТОЧНО ЗНАЄ.
Пенсія ’по-втраті годувальника’.Отримують два рідні брати,сини загиблого ОДНУ пенсію поділену на двох.Один з отримувачів хоче відмовитися від своєї частки на користь іншого.
Ответ дляRemensa
В них одна пенсія на двох чи кожному окремо?
Одна пенсія поділена на двох.
5480грн
По 2740 кожному
5480грн
По 2740 кожному
Ответ дляok1904
Відмовитись може, але не факт, що на користь іншого.
А куди тоді друга частина піде?
І яка саме процедура відмови?
Full House• 02 августа в 14:35
А чому відмовляється? Просто перерахувати свою частку брату не хоче?
Ответ дляksyuha831
Зателефонуйте на гарячу лінію пенсійного фонду, вони дуже добре консультують. Бо тут можуть вам написати зовсім протилежні думки.
Цей номер? Не можна дзвонити не з України,нажаль.
Ответ дляFull House
Ні,просто не хоче
Ответ дляksyuha831
+38 (044) 284-19-15
Для дзвінків з-за кордону ось цей.
Дуже дякую
Також цікаво,куди будуть іти гроші,якщо просто закрити пенсійний рахунок в Україні.
Ответ дляok1904
Нікуди . Вірніше осядуть на спец рахунку, потім можна буде пред´явити претензію, виплатять.
Ясно,дякую.
Мабуть так і зробимо тоді.
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ясно,дякую.
Мабуть так і зробимо тоді.
Бувають випадки, що люди похилого віку не отримують пенсію пів року, по стану здоров´я, чи цде переоформлення на опікунів і т.д , такі рахунки. Бдокуються, потім коли людина заявляє за себе чи опікун розблоковуються. Таке часто в пенсіонерів, що виїхали. Немає руху по карті вона блокується, але це не значить , що пенсія не нараховується, вона нараховується але тоді треба обізватись чи за дорученням. Уточніть цей момент а ПФ
Ответ дляok1904
А можна в такому випадку вказати не свою карту для вилат?Скажімо,повідомити пенсійний фонд,що пенсійний рахунок закрито і прошу виплачувати пенсію на рахунок брата.
Ответ дляL-i-s-a-92af
Так не дозволять. Я оформляла мамі виплати, лише її карта, бо її ідентифікаційний, їй нарахування. Це держ.установи шахер мазер не вийде .