04 августа в 00:46

Кто не покупал зарядную станцию, будете покупать, пока нет ажиотажа?

Файна дівка 04 августа в 01:04
Ответ дляСирожено_пирожено
Графіки відключень гляньте.
Ппц чарівна якась.
Я його кожен день дивилась,як і всі.В Києві ні в кого вимкнень не було по 17 годин
Астановитесь 04 августа в 01:04
Ответ дляПлекаю думи
Нас в Харькове вообще не отключали в этот раз 😆 зато на закарпатье вырвалась отдохнуть. Вообще света не было постоянно)
Краще таки без світла але в Закарпатті
Сірничок 04 августа в 01:05
Ответ дляФайна дівка
4 години без світла я легко обхожусь.
Ага, пока дома сидите-то легко. А если каждый день приходите с работы-к 8-9 вечера и Уже нет света-а на завтра надо и ребенку еды наготовить на день, и себя покупать(воды то нет), и голову посушить, и попылесосить нечем, и жоп’а с холодильником...А где хранить пищу приготовленную ребенку на следующий день?! Зарядная станция немного спасает. ХАЙ ПОВЫЗДЫХАЮТЬ кацапы!
Сирожено_пирожено 04 августа в 01:05
Дівчата з Києва, напишіть цій чарівній, де світла в Києві і області не було по 18 годин на добу.
Бо я за Миколаїв пишу, її не влаштовує.
АБВГДэшница 04 августа в 01:06
Тишком нишком 04 августа в 01:07
Ответ дляСирожено_пирожено
Бо я за Миколаїв пишу, її не влаштовує.
Таке було минуло року точно
автор З родзинкою 04 августа в 01:07
Ответ дляСирожено_пирожено
Бо я за Миколаїв пишу, її не влаштовує.
Да там бесполезно.
Я на Дарнице, бывало, что свет был 4-5 часов, по 1-2 часа между выключениями. Кто работали, просто мог не попадать в эти короткие отрезки
Плекаю думи 04 августа в 01:07
Ответ дляАстановитесь
Краще таки без світла але в Закарпатті
Ломка без интернета, как фоточки грузить)) 😂
Тишком нишком 04 августа в 01:07
Ответ дляФайна дівка
4 години без світла я легко обхожусь.
Буває і не по 4
Може вам ок,а є люди яким це не підходить,і є можливість створити собі комфорт,що не так?
Сирожено_пирожено 04 августа в 01:08
Ответ дляТишком нишком
Таке було минуло року точно
Весь липень кожного дня по декілька разів дівчата з Києва створювали теми, що графік 7-, 2+.
Файна дівка 04 августа в 01:08
Ответ дляСірничок
В мене робочий день з 7.45 до 16.15.Вдома в 18.00
Все можна встигнути.Люде дуже розслабилися просто.
Хай повиздихають,я сто разів за.Але з таким графіком як був,можна перечекати.
Тишком нишком 04 августа в 01:09
Ответ дляФайна дівка
Ви не лице рукою затуляйте,а поясніть для чого?
Чи ви без електрики прямо повмирали вже всі?
А в чому проблема???навіщо вмирати?якщо ти можеш собі зробити комфортні умови проживання,навіщо терпіти дискомфорт??якщо вам ок,ну супер тоді
Сірничок 04 августа в 01:10
Ответ дляФайна дівка
До 16-45? так вы и не работаете толком....
HupBaHa 04 августа в 01:11
не буду, и так свет будет
Люблю джаз 04 августа в 01:12
Ответ дляФайна дівка
А якщо все на електриці? І плита також. З голоду вмирати?
Асталависта бэйби 04 августа в 01:12
Ответ дляСирожено_пирожено
Бо я за Миколаїв пишу, її не влаштовує.
Оболонь
Файна дівка 04 августа в 01:14
Ответ дляТишком нишком
Те що автомат на будинку буде вибивати через перенавантаження.В нас небідний будинок.Вмикають світло,люди починають все підряд вмикати.Воно ще працювало.Але коли почали масово купляти зарядні станції і ставити на зарядку все що накупили,то почали автомати вимикатися по стояках.
В кінці кінців електрики написали об´яву,що автомати будуть вмикати через годину.Ніхто бігати туди-сюди не буде.Щоб трохи розумніше були,і не вмикали всі електроприлади одночасно.
Броніки для Моніки 04 августа в 01:15
Буду конечно, начала откладывать.
Файна дівка 04 августа в 01:16
Ответ дляСірничок
8 годин робочий день за КЗОТом.Чи вас експлуатують як негрів на початку століття?
Файна дівка 04 августа в 01:17
Ответ дляЛюблю джаз
Купіть балон і плитку.Набагато дешевше зарядної станції,інверторів,акумуляторів,і всього іншого.
Люблю джаз 04 августа в 01:17
Ответ дляФайна дівка
Ще раз.Де не було 17 годин світла?В якому Києві?
В Голосіївському, за добу було світло 3!!!години, один день так було, в ініші дні було годин 6 всього на добу. В нас ел. плита. Район - району рознь.
Сірничок 04 августа в 01:17
Ответ дляФайна дівка
у военных ненормированный рабочий день. если это експлуатация-то Да.
Броніки для Моніки 04 августа в 01:18
Ответ дляФайна дівка
Удалено администрацией...
Броніки для Моніки 04 августа в 01:18
Ответ дляФайна дівка
Таки точно вы
Анонимарик 04 августа в 01:19
Ответ дляФайна дівка
А для чего такі речі купують?
Файна дівка 04 августа в 01:19
Ответ дляСірничок
Військові за це отримують гроші.
Коли я працюю понаднормово,в мене подвійна оплата.Це теж не експлуатація,я сама погоджуюсь працювати більше.
Анонимарик 04 августа в 01:19
Ответ дляФайна дівка
І що?Відпочинуть хоч від гаджетів.Книжки нехай читають,уроки роблять.Розумнішими будуть.
Книжки читати і уроки робити в темноті чи що?
Люблю джаз 04 августа в 01:20
Ответ дляФайна дівка
Ми самі знаємо що купувати, перш за все з точки зору безпеки. Скільки балонів вибухає Вам невідомо? Якась Ви дивна людина.
Файна дівка 04 августа в 01:21
Ответ дляБроніки для Моніки
Удалено администрацией...
Сірничок 04 августа в 01:21
Ответ дляФайна дівка
Військові за це отримують гроші.
А СВЕТ при чем?!