З родзинкою• 04 августа в 00:46
Кто не покупал зарядную станцию, будете покупать, пока нет ажиотажа?
Файна дівка• 04 августа в 01:21
Ответ дляАнонимарик
А для чего такі речі купують?
Бо клепки в голові не вистачає,як пережити 4 години без світла.
Файна дівка• 04 августа в 01:22
Ответ дляАнонимарик
Книжки читати і уроки робити в темноті чи що?
Для цього зарядні станції не потрібні.Є набагато дешевші акумуляторні лампи.
Анонимарик• 04 августа в 01:25
Ответ дляФайна дівка
Ну якщо я приходжу додому з роботи у 18.00, мені потрібно в темноті займатися хатніми справами і приготуванням їжі чи чекати 22.00, коли включать світло і потім займатися ними? Чи дітям уроки вчити, читати теж у 22.00? Чи це в мене клепки не вистачає?
Файна дівка• 04 августа в 01:25
Ответ дляЛюблю джаз
Ми самі знаємо що купувати, перш за все з точки зору безпеки. Скільки балонів вибухає Вам невідомо? Якась Ви дивна людина.
Балони стоять вже мабуть років по 80 у багатьох хатах по селах.
Вибухають вони коли ви їх на газову плиту поставите і запалите.Ви ще спробуйте так зробити,щоб він вибухнув.
От акумулятори горять на ура.Не раз бачила
Люблю джаз• 04 августа в 01:26
Ответ дляФайна дівка
Я Вас заспокою, у нас Екофлоу. Ви взагалі мені в квартиру балон пропонуєте газовий на 80л? Ви при своєму розумі?
Анонимарик• 04 августа в 01:26
Ответ дляФайна дівка
Акумуляторні лампи не дають яскравого освітлення.
Файна дівка• 04 августа в 01:28
Ответ дляАнонимарик
Лампу купіть,яка буде світити від акумулятора.
Зарядна станція навіщо?
Я знаю людину,яка на ціх станціях вже другий будинок почала будувати.Перший на генераторах закінчив.До того років 4 здавав їх у аренду кіоскам.А тут поперло.На дурниках гроші заробляють.
Зарядна станція навіщо?
Сірничок• 04 августа в 01:28
Ответ дляФайна дівка
А військові?
к тому, что не все приходят домой в 6. А каждый день в 8-9-11 вечера и на утро опять уходить. Свет когда ловить?
Анонимарик• 04 августа в 01:29
Ответ дляСірничок
Та воно нерозумне
Файна дівка• 04 августа в 01:29
Ответ дляЛюблю джаз
На 5 л.Вам його вистачить на 1-2 неділі щоденного використання.Які 80 л?
Файна дівка• 04 августа в 01:30
Ответ дляАнонимарик
Вони дають таке,що ви і осліпнуть можете.
Бавовнятий Пупс• 04 августа в 01:34
Ответ дляФайна дівка
та якби ж лише 4 години...опалення, наприклад, якщо автономна - хай газ, але мотор електричний, щоб тепло по квартирі чи будинку розганяти, в кого бойлер - воду нагріти, щоб взимку хоч помитись можна було. Цього разу в нас світло було відсутнє не 4 години на добу, а 14-16 і це багато. Ходити по житлу в повній темряві - оце дурість, казати, що клепки не вистачає, бо без світла не можна пережити 4 години (а насправді, більше), то це в кого ще її не вистачає? Ви вважаєте нормально сидіти взимку без опалення і світла? Чи ви просто не подумали, перш, ніж казати таке?
Файна дівка• 04 августа в 01:35
Треба мабуть почати продавати Буратінам зарядні пристрої, LP LiFePО4 акумулятори,інвертори.А я дурна не розумію.Ціни бариги вже разів в 3 підняли,а реклама з усіх прасок.По всіх ТГ каналах-Купуйте!Ви вже купили?Треба обов´язково купити!
)))
Люблю джаз• 04 августа в 01:35
Ответ дляФайна дівка
Мені не потрібні в квартирі ніякі балони, я вже писала, хочете - то собі і ставте. Можете не відповідати, мені неприємно з Вами спілкуватись, Ви якась дивна, я вихожу з сайту.
Бавовнятий Пупс• 04 августа в 01:36
Ответ дляФайна дівка
Зарядна станція навіщо?
А у цього розумника вдома нема часом станції зарядної? Чи як для себе - то він розумний, а інші купують, то дурні?
Файна дівка• 04 августа в 01:38
Ответ дляЛюблю джаз
Йдіть з Богом.
В мене балон є,як і в мого діда у минулому столітті.Користуватись вмію ще з дитинства.А перелякані хай бариг збагачують далі.Якщо вже балона боятися,то так-тільки зарядні станції.Іншого виходу немає
Файна дівка• 04 августа в 01:39
Ответ дляБавовнятий Пупс
Немає принципово.
Балон ,плитка є.Акумуляторні ліхтарі і лампочки є.Все інше непотрібно.Можна обійтися
Бавовнятий Пупс• 04 августа в 01:44
Ответ дляФайна дівка
Немає принципово.
А балон газовий в квартиру можна? А то потім в новинах - в квартирі вибухнув газовий балон...знову. Акумуляторні ліхтарі і лампочки - на них їжу приготувати можна, воду нагріти, щоб помитися, помешкання протопити, щоб тепло було? Ви без їжі, тепла в помешканні обходитесь? Тоді я вам заздрю, бо я маю і готувати і зробити так, щоб в будинку було тепло або ж в квартирі.
Броніки для Моніки• 04 августа в 01:45
Ответ дляФайна дівка
Удалено администрацией...
Тишком нишком• 04 августа в 01:46
Ответ дляФайна дівка
Те що автомат на будинку буде вибивати через перенавантаження.В нас небідний будинок.Вмикають світло,люди починають все підряд вмикати.Воно ще працювало.Але коли почали масово купляти зарядні станції і ставити на зарядку все що накупили,то почали автомати вимикатися по стояках.
В кінці кінців електрики написали об´яву,що автомати будуть вмикати через годину.Ніхто бігати туди-сюди не буде.Щоб трохи розумніше були,і не вмикали всі електроприлади одночасно.
Ну це вже справа кожного
Броніки для Моніки• 04 августа в 01:49
Ответ дляФайна дівка
Удалено администрацией...
Файна дівка• 04 августа в 01:49
Ответ дляБавовнятий Пупс
Тепло від зарядної станції у вас не буде.Вона не потягне просто обігрівачі.Ви це розумієте?
А балони вибухають у дурачкіав,які їх чомусь на газову плиту на вогонь ставлять.
В мене бабі було за 90,за все життя ні в неї,ні в кого зі знайомих не вибухнув.Як він може вибухнути,якщо поставити його в метрі,двох від плити.Від чого він вибухне?Вогонь горить за два метри від балону,чи ви фізику не вчили?
Броніки для Моніки• 04 августа в 01:50
Ответ дляФайна дівка
)))
На зло себе отморожу уши,?
Файна дівка• 04 августа в 01:50
Ответ дляБроніки для Моніки
Удалено администрацией...
Файна дівка• 04 августа в 01:53
Ответ дляТишком нишком
Ну це вже справа кожного
Це буде загальна справа.Півдома увімкне все електричне в мережу,а без світла залишаться всі.
Я розумію,що більшість тут прокурили всі підручники,і не розуміють,що на будинку стоять автомати на кожну лінію,щоб не погоріла електропроводка.От вони і будуть вимикатися,бо розраховані на певне навантаження.
Броніки для Моніки• 04 августа в 01:54
Ответ дляФайна дівка
Я думаю вам за ,99 дальше не читала..
Шо ща бред вы несёте? Какое обогревание не потянет зарядная станция? Вы вообще в курсе что это такое и как работает? Хватит позориться? Самой не стыдно,?
Файна дівка• 04 августа в 01:54
Ответ дляБроніки для Моніки
Удалено администрацией...
Броніки для Моніки• 04 августа в 01:56
Ответ дляФайна дівка
Удалено администрацией...