З родзинкою• 04 августа в 00:46
Кто не покупал зарядную станцию, будете покупать, пока нет ажиотажа?
Стефанія• 04 августа в 08:47
Читаю коменты в вашей теме и в шоке. Кто те люди, которые страдали без света? Всем оказывается норм было. Мы купили прошлой весной. Очень жалко было денег, но на всякий случай. Тогда не выключали. Летом пригодилась. Если увидите хорошее предложение и по событиям этого лета вы убедились в ее необходимости, то я бы на вашем месте купила. Она мобильная. Может пригодиться и как туристу, если случится чудо и перестануть выключать ээ.
ЗабежАЛОЧКА• 04 августа в 09:04
Ответ дляФайна дівка
Ви не лице рукою затуляйте,а поясніть для чого?
Чи ви без електрики прямо повмирали вже всі?
Размышляет советчица, стряпая на газу свою еду.
Цветов Мне срочно• 04 августа в 09:06
Ответ дляЗ родзинкою
Мне для холодильника, ноутов. У людей бывают дома без газа
Купили екофлоу ще в 2022 році.
Нешкодую.
І так. Купили головним чином для газового котла, щоб взимку в квартирі було тепло. Цього літа підключати і холодильник
Нешкодую.
Кундалина• 04 августа в 09:13
Ответ дляФайна дівка
І що?Відпочинуть хоч від гаджетів.Книжки нехай читають,уроки роблять.Розумнішими будуть.
Скоро вже темно буде о 16.00
Багато що начитають в книжках?
Котя_люлю• 04 августа в 09:22
Ответ дляСама не знаю
На Теремках 2 не було. 6 немає - 2 є, і так півтора місяці. А в 22 році в листопаді у нас не було 20 годин підряд, на Оболоні - 3 доби. Ви точно в Києві живете? Ви десь проспали чи відпочивали червень-липень? А в мене подруга теж на Луначарського - то в них не відключали взагалі.
Я теж на термках 2 живу. Все правда , не було світла по 6 годин. Це був жах. 3 дні підряд не могла зловити світло. Приходжу з роботи світла немає, збираюсь на роботу світла немає. Робочий день стандартний з 09 до 18.00
Моторошні троянди• 04 августа в 09:30
Ответ дляПлекаю думи
Ломка без интернета, как фоточки грузить)) 😂
Желаю вам такой ломки,когда нужно работать,а тут свет вырубили и несешься зарядную станцию и павербанки подключать,а начальник за пропущенные звонки ругает. Поржем над вами всем коллективом,не люди,а уроды,откуда вы таките беретесь.
как тебе такое илон маск• 04 августа в 09:49
Ответ дляФайна дівка
Йдіть з Богом.
В мене балон є,як і в мого діда у минулому столітті.Користуватись вмію ще з дитинства.А перелякані хай бариг збагачують далі.Якщо вже балона боятися,то так-тільки зарядні станції.Іншого виходу немає
Навіщо котитися вниз від цивілізації і робити те , що робили ще 100 років назад?
Що ви пропагуєте?
как тебе такое илон маск• 04 августа в 09:50
Ответ дляФайна дівка
Немає принципово.
Балон ,плитка є.Акумуляторні ліхтарі і лампочки є.Все інше непотрібно.Можна обійтися
Вам можна, то обходьтеся і від інтернета відмовтесь.
Курочка-чубаточка• 04 августа в 09:52
Я ще в перший рік все закупила ,навіть сонячну електростанціїю . Після того як рашисти почали бомбити ТЕС що недалеко від мене.
Точу ляси• 04 августа в 10:14
І зарядну станцію, сонячні батареї і тепловий насос.
Було споживання 1200 квт, зараз 80.
Надежда наш компас• 04 августа в 10:20
Ответ дляФайна дівка
Та не, мы в восторге жить без еды, воды и в холодной квартире🤯
Надежда наш компас• 04 августа в 10:22
Ответ дляФайна дівка
Уроки без электричества, голодными и в холоде?
Викачую яйцями• 04 августа в 10:23
Ответ дляФайна дівка
З уроками навпомацки особливотсмішно. Особливо якщо уроки онлайн.
Надежда наш компас• 04 августа в 10:28
Ответ дляФайна дівка
Ну що ви брешете.Я з Києва не виїздила з 24лютого 2022.Живу в Солом´янському районі,батьки в Дніпровському.Сестра на Теремках,свати на Мілютенко,брат на Малинській.Де 17 годин світла не було?
Это вы как раз брешете! В Соломенском районе в 22-23 до 9 суток не было электричества и отопления на Первомайском массиве, на Отрадном до 6, на Грушках до 4, а сейчас когда отключали неделю по 20 часов норма была без электричества по 6 группе тут.
Помеха справа• 04 августа в 10:55
Ответ дляЗ родзинкою
Автор, ви продавець тих генераторів? Що затишшя в продажах?
Жертва интернета• 04 августа в 11:02
Ответ дляФайна дівка
Ще раз.Де не було 17 годин світла?В якому Києві?
Не Київ, Львів - реальний графік за 11липня, група 2.2 без світла 16 годин, 2.1 без світла 15.
Банан-барабан• 04 августа в 11:57
Ответ дляФайна дівка
Відрадний світло було 2 рази по 2 години на добу
Natalisa1981• 04 августа в 11:59
Ответ дляФайна дівка
Борщаговка, Позняки. Вы наверное в другом Киеве живете)
Файна дівка• 04 августа в 12:02
Ответ дляNatalisa1981
17 годин підряд? Чи все ж таки там було майже завжди по 3-4 години, і можна було дивлячись на графік все зробити, коли світло вмикалось? Зверху графік, подивіться відключення.
Natal_ka91• 04 августа в 12:02
Я купила в 2022, потім ціна впала в 1,5 рази. Тому кому вона дійсно потрібна, раджу почекати. Особисто для мене це порятунок був в літні спекотні місяці. Одну використовувала для холодильника, іншу для роботи чи елементарно вентилятор підключити
Банан-барабан• 04 августа в 12:06
Ответ дляФайна дівка
по 3-4 підряд не було ,максимум 2 і якщо в цей час на роботі ,то зробити ти нічого не можеш
Плекаю думи• 04 августа в 12:15
Ответ дляКаллипсо
В каком районе вообще не отключали? ХТЗ отключали, Салтовку тоже, холодку тоже отключали. Ну что вы рассказываете?
Я на масельского со светом, очень редко сидели без света пару часов, за период адской жары раз отключили. И на франтишка были пятиэтажки, где не откл вообще, кооперативные.
Замулена ріка• 04 августа в 12:32
Збираємо гроші для від´їзду
У випадку, якщо в квартирі в Києві відімкнуть опалення жодного сенсу переїздити з дітьми в село і там жити я не бачу, будемо родиною виїжати в еміграцію
ПС Для нас еміграція вирішене питання, тут сидимо тільки через те, що тут дешевше, економимо для еміграції
Замулена ріка• 04 августа в 12:33
Ответ дляСирожено_пирожено
Дівчата з Києва, напишіть цій чарівній, де світла в Києві і області не було по 18 годин на добу.
Бо я за Миколаїв пишу, її не влаштовує.
У мене в солом´янському районі Києва не було 36 годин в грудні 2022
Замулена ріка• 04 августа в 12:34
Ответ дляЗ родзинкою
Да там бесполезно.
Я на Дарнице, бывало, что свет был 4-5 часов, по 1-2 часа между выключениями. Кто работали, просто мог не попадать в эти короткие отрезки
А у мене в солом´янському було в липні 2024, що 6,5 годин немає, а 2,5 є, потім знову 6,5 немає і 2,5 є
Скажений гудзик• 04 августа в 14:15
я точно так думала год назад
пока заказала ту станцию....она пришла аж в феврале прошлом и с тех пор больше года свет был
И она новая стояла ...за 700 евро!
жалко было капец, хотела продать
хорошо что не продала
И она новая стояла ...за 700 евро!
жалко было капец, хотела продать
хорошо что не продала
Разгуляшка• 04 августа в 15:48
Ответ дляТишком нишком
Я хочу,чоловік говорить,що це небезпечно,що вони вибухають,ну думаю восени купимо,якщо буде необхідність,мені головне щоб могла користуватися феном+електрочайник.
Не может такое муж говорить, а может купить хорошуюлектростанцию проверенного бренда, мой нас сразу купил еще в начале войны наш город сидел без света, купили зарубежом намного дороже , сейчас вообще еще мощнее купил и родителям все обустроил, что это за муж у вас?