Инста_Богиня• Изменено 04 августа в 13:59
Це якийсь жах ,не можу вилікувати дитині горло (
Приїхали з моря в кінці червня і в липні захворіла
Потім по кругу від сестри ,нестерпно боліло горло ,була температура 2 дні навіть ,наче все ,залишилася тільки трішки нежить
І сьогодні донька говорит знову горло болить!
І полоскала ,і бризкала,і таблетки
До лора запис аж на кінець серпня ,поїду в часу клініку ,але у доньки проблеми з горлом постійно,а вона професійно співає,дівчата ,підскажіть в Києві чи толкового лора ,шо його робити ?(
Вже прочитала і про куф терапію ,жоден лор не пропонував ,я в відчаї
І полоскала ,і бризкала,і таблетки
Проня_Прокоповна• 04 августа в 14:00
Здайте мазок,коли хочаб 10 днів не будете бризкати,полоскати, розсмоктувати. Можливо щось стафілококове та подібне живе там
Инста_Богиня
• 04 августа в 14:02
Ответ дляПроня_Прокоповна
Так а зараз як лікувати ?
Чи після того ,як в цей раз пройде ?
Инста_Богиня
• 04 августа в 14:03
Ответ дляАшотакоя
Бакпосев, антибиотикограмму делали?
Давно робили (
Треба певно знову ,але все по кругу ,треба час виловити
Да_Я_ТакаЯ_• 04 августа в 14:03
Ответ дляИнста_Богиня
Так а зараз як лікувати ?
Чи після того ,як в цей раз пройде ?
сдайте анализ, племянники с моря золотой стафилококк привезли
Инста_Богиня
• 04 августа в 14:04
Ответ дляСорока-ворона
Ви в Києві і запис до лора на кінець серпня?
Так)
Наша лор у відпустці,інша на кінець серпня
Проня_Прокоповна• 04 августа в 14:05
Ответ дляИнста_Богиня
Так а зараз як лікувати ?
Чи після того ,як в цей раз пройде ?
Зараз мазок уже буде неінформативний, ви вже забрискали все, що можна було посіяти. Доведеться лікувати наугад і сподіватися, що допоможе
Проня_Прокоповна• 04 августа в 14:06
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Золотистый стафилококк живёт практически у всех, кто побывал в детском коллективе,и ’привезти его с моря’ не получится
Проня_Прокоповна• 04 августа в 14:06
Ответ дляИнста_Богиня
Так)
Есть и частные клиники, которые примут гораздо быстее
Да_Я_ТакаЯ_• 04 августа в 14:06
Ответ дляПроня_Прокоповна
проявился он после моря.
Ашотакоя• 04 августа в 14:07
Ответ дляИнста_Богиня
Давно робили (
Сделайте сейчас, потому что дней 5-7 делается, с ним пойдете к врачу
Проня_Прокоповна• 04 августа в 14:07
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
проявился он после моря.
Он всегда проявляется на фоне снижения иммунитета, а это может случиться где угодно
Стервочка• 04 августа в 14:07
Якщо ви постійно щось пшикаєте, ще й без мазків, то просто вбиваєте нормальну мікрофлору і пересушеєте слизову. В більшості випадків горло не потребує ніякого лікування і проходить швидко разом з вірусом
Млинець Мій• 04 августа в 14:08
Теж страждаю, що постійно горло болить, то я розсмоктую льодяники з ісландським мхом або такого типу, як на фото. Лодяники зволожують, обволакуючу дію мають і заспокоюють горло…
Инста_Богиня
• 04 августа в 14:10
Ответ дляАшотакоя
З горлом нічого не робили тиждень десь,інформативно буде мазок завтра ?
Инста_Богиня
• 04 августа в 14:11
Ответ дляСтервочка
Не те щоб постійно
За місяць просто вже це третій раз(
А так ні,не кожен місяць
Але коли починається осінь ,зима ,то знову кругообіг (
За місяць просто вже це третій раз(
А так ні,не кожен місяць
Ангелок з ріжками• 04 августа в 14:12
Колострум начинайте принимать помимо основного лечения. Я пью ещё трансфер фактор, его только онлайн купить можно,наверное
Амелі на мілені• 04 августа в 14:14
Ответ дляИнста_Богиня
Не те щоб постійно
За місяць просто вже це третій раз(
А так ні,не кожен місяць
За місяць просто вже це третій раз(
А так ні,не кожен місяць
Тест на ковід сдавали? Може у дитини ковід в легкій формі, як болить горло. Ковід може бути днів 20. А ви третій раз щось там лікуєте.
Инста_Богиня
• 04 августа в 14:19
Ответ дляАмелі на мілені
Ні,не здавали (
Амелі на мілені• 04 августа в 14:22
Ответ дляИнста_Богиня
Ні,не здавали (
Кров ОАК здайте. То побачите це вірус, чи бактерії.
Ашотакоя• 04 августа в 14:23
Ответ дляИнста_Богиня
Да, информативно
Инста_Богиня
• 04 августа в 14:28
Ответ дляАнгелок з ріжками
Дякую
А який саме порадите ?
Даха-сваха• 04 августа в 14:28
Ответ дляСтервочка
То ви їм не хворієте …
В мене воно болить дуже сильно, якщо хворію і першить постійно. Від болю нічого не допомагає, уночі душить і боляче ковтати.
В анамнезі хронічний тонзилит і запалюється від будь-чого - переохолодження, холодна вода, вірус.
Автор, після хвороби рекомендую пропити курс (розсмоктувати на ніч) бактобліс - це корисні бактерії, які підвищують місцевий імунітет.
Стервочка• 04 августа в 14:29
Ответ дляДаха-сваха
То ви їм не хворієте …
Ні, холодне обожнюю, діти теж, ні в кого проблем з горлом нема
Даха-сваха• 04 августа в 14:31
Ответ дляСтервочка
То ви на проблемі і не розумієтеся, ще й пишете, що горло не потребує лікування …
Ангелок з ріжками• 04 августа в 14:59
Ответ дляИнста_Богиня
Дякую
А який саме порадите ?
Та я думаю любой по своему бюджету, я брала немецкий, они и на iherb есть. Но хоть иммунитет поднимает заметно . Но я и вит д пью, и селен, и магний цитрат вечером.
Инста_Богиня
• 04 августа в 15:07
Ответ дляАнгелок з ріжками
Дякую