04 августа в 17:12

Яку українську книгу заказати дівчинці 11р, щоб була цікава?

Мы зараз закордоном? Що цікавого читають ваші діти?
Правильно_Валерчик 04 августа в 17:13
Всі діти різні
Соня-сонятко 04 августа в 17:14
Взагалі нічого читати не хоче.
все по ГОСТу! 04 августа в 17:15
Ответ дляСоня-сонятко
Взагалі нічого читати не хоче.
И у меня такая 9лет :(
З бісиками 04 августа в 17:15
А она вообще хочет книжку?
автор Пиши-пропало 04 августа в 17:17
Ответ дляЗ бісиками
А она вообще хочет книжку?
Так, але яку цікаву замовити
Носки на подтяжках 04 августа в 17:17
Із останнього, що просила купити і прочитала від корки до корки - це Хірург, просить другу частину, але я не купую, бо то якийсь треш.
Із нормальних книжок по віку прочитала дві частини ’Пінгвін Айнштайн’, сказала, що сподобалося.
Баба_Воля 04 августа в 17:18
Ответ дляПиши-пропало
Так, але яку цікаву замовити
Ходячий замок.
А я з косою 04 августа в 17:20
Моя в 11 читала Гаррі Поттера, Шерлока Хомса, Ще якісь детективи. Потім Золотий компас. Профессия ведьма. А потім перейшла на Фентезі. А потім на комікси і анімешки.
Заздрість то погано 04 августа в 17:21
Зірка Мензатюк ’Тайна козацької шаблі’, і ’Дике літо в Криму’. Першу книжку взагалі вивчають в 5-му класі (в 11 років). Бачинський ’Детективи в Арткеку’ та ’Детективи з Артеку’. Може Кокотюха зайде, в нього безліч дитячих творів. «Календар ма(й)я» автора Вікториї Ледерман
Подивіться, може що з цього зацікавить
Ms. Скромность 04 августа в 17:22
Крісті Крістофферсон- Знамениті теж закохуються, сподобалась доньці.
Носки на подтяжках 04 августа в 17:33
Ответ дляЗаздрість то погано
Подивіться, може що з цього зацікавить
’Таємниця козацької шаблі’ була прочитана одним махом. Порівняно з іншими, що були в програмі 5-го класу, то це одна з найцікавіших
КаваЗМолоком 04 августа в 17:38
В 9-10 був Гаррі Поттер - 5 томів. Коти- Вояки в 12 років. Почала на новий рік в інеті, декілька книг прочитала + бібліотека. Тепер купила 2-й цикл (6 томів).
З українських - ’Найкращий намет’ Стельмаха - смішна.
ОбережнаЯ 04 августа в 18:39
Ответ дляНоски на подтяжках
Вы сами читали хирурга?
ГонУрова дівка 04 августа в 18:59
Моллі Мун,Коти вояки,Манги різні.
Mexicanskij Tushkan 15 августа в 21:33
Олесь Донченко ’Золота медаль’.