Вилами по воде• 04 августа в 22:49
думки дитини про відпустку і про море
дитина 7 років, яка жодного разу не була на морі каже, що не хоче їхати і наводить аргументи:
1) не вміє поки плавати,
2) в піску гратись весело хвилин 30 і далі знуджується,
3) на морі багато ос (її недавно вкусило щось і було їй дуже погано з диханням. тепер вона на вулицю боїться виходити. не виходить днями. лише коли вже друзі покличуть - тоді вийде).
Каже, що хоче поїхати в іншу країну погуляти, якісь дитячі розваги.
От я і дума чи варто думати про море.
Недавно були у відкритому дитячому басейні з купою гірок. Дочка там побула годину і сказала, що хоче їхати додому
1) не вміє поки плавати,
От я і дума чи варто думати про море.
Брехушечка• 04 августа в 22:50
Як не хоче, то придумайте інше місце для відпочинку. Море люблять не всі, так
НаливайКа• 04 августа в 22:50
А что ей нравится делать? Дольше 30 минут
Как любит проводить целый день?
Вилами по воде
• 04 августа в 22:50
Ответ дляБрехушечка
я просто думаю, вона ж просто не знає як гарно на морі(
Вилами по воде
• 04 августа в 22:51
Ответ дляНаливайКа
Как любит проводить целый день?
сьогодні цілий день були дома.
готували, грали настолки, читали години 3 (переважно я їй), малювали, клеїли наклейки.
але найбільше любить проводити час з друзями: на вулиці або дома
Пушкининиана• 04 августа в 22:52
Я никогда не была на мальдивах и думаю, что там скукотища. Чего туда все так хотят, непонятно.
Естественно,, что ребенок совершенно не понимает, что такое море. И не поймёт, пока сама не увидит. Надо ехать))
успокойте_Меня• 04 августа в 22:52
Ответ дляБрехушечка
А оздоровить ребеночка? 😂
Только оздоровление действует в отеле на первой линии
Попихтю та й годі• 04 августа в 22:52
Лише могли вбити всю цю дурню про ос і решту в голову дитини. Море нічого не змінить, хіба що океан, не знаю дітей, яким би це не подобалося
Аннуитет• 04 августа в 22:52
Ответ дляБрехушечка
Так вона ще не знає, чи любить, вона його не бачила
успокойте_Меня• 04 августа в 22:52
Ответ дляПопихтю та й годі
Моему сыну не нравится. Вырос на море.
Попихтю та й годі• 04 августа в 22:53
Ответ дляуспокойте_Меня
Моему сыну не нравится. Вырос на море.
Якщо на Чорному, то зрозуміло
Вилами по воде
• 04 августа в 22:53
Ответ дляПушкининиана
в мене є гроші на море, але не скажу, що сума така дуже для мене мала.
тому якщо їхати то хочеться, щоб дитина була дуже щаслива.
Люблю_смаколики• 04 августа в 22:53
ой, мне мой 9-тилетний сын сказал, что даже не войдет в море, потому что там ’плавают мины’. Месяц переубеждали - не переубедили. На море, конечно, поехали, о минах забыл, как только вышел на пляж
Нужно пробовать
ОливьЕЖечка• 04 августа в 22:54
Купіть нарукавники - вони триматимуть на плаву, навчіть лежати на воді, пірнати, матрас - залазити і перевертатися з нього.
Вилами по воде
• 04 августа в 22:54
Ответ дляПопихтю та й годі
поясніть. що значить море нічого не змінить?
Пушкининиана• 04 августа в 22:54
Ответ дляВилами по воде
Ищите место, где не только море, а эккурсионная какая-то программа. Не зайдёт море все таки - есть альтернатива.
Полуничка• 04 августа в 22:54
Такое ощущение, что она подсознательно придумывает это. Как будто она не была, но внутри хотелось бы побывать, но подсознательно она придумывает отмазки. Типа: а мне и не надо
Обращеница• 04 августа в 22:54
Так надо ехать где есть детские развлекухи- лабиринты, площадки и ТД, тогда ей понравится.
Вилами по воде
• 04 августа в 22:54
Ответ дляАннуитет
була лише в басейні.
але вона там побула годину і сказала, що не хоче більше.
я дитиною не вилазила з басейнц
Лорка-хлорка• 04 августа в 22:55
Ответ дляВилами по воде
Поїдьте на море і там покатайтесь по екскурсіям
Вилами по воде
• 04 августа в 22:55
Ответ дляСмайлик
Про ос - це ви свої страхи передали?
дитину вкусило щось - і їй було важко дихати.
після того тіпає і її, і мене
Брехушечка• 04 августа в 22:55
Може, дитина інтроверт і любить усамітнення, спокійний час, а не горки
Вилами по воде
• 04 августа в 22:56
Ответ дляПолуничка
може і так..
типу знає, що грошей в мене не так і багато, бо не купую все, що хоче
Крем для арбуза• 04 августа в 22:56
Почему ребёнок решил, что на море много ос, если она там никогда не была?
котопёс• 04 августа в 22:56
Ответ дляВилами по воде
після того тіпає і її, і мене
Значит сидите дома. Что здесь обсуждать? Оса может укусить и на море, и в горах, и на детской площадке.
Вилами по воде
• 04 августа в 22:57
Ответ дляИрина_Б_
откуда у нее такие мысли? повезите на море, что за бред там и детсткие развлечения и все что угодно. Плавать вообще не обязательно, я не люблю плавать, люблю на мелкоте чилить или на матрасе.
якщо там буде купу ос - я її з номера не витягну