04 августа в 23:19

Пакеты ЦУМа

Девочки,такая ситуация:хочу подруге купить подарок в ЦУМе,который она присмотрела,но я знаю,что она бы хотела именно что б был фирменный пакет ЦУМовский…..Не подскажете при покупках в каких магазинах его дают?
Тріль! 04 августа в 23:36
Ответ дляВикачую яйцями
А в ярких магазинах і чи залежить від суми покупки?
Покупки були і на 60 тис., і на 2-3 тис. Купувала як і на -1 поверсі, так і де українські бренди. Завжди був фірмовий пакет.
И_В_офигительных_штанах 04 августа в 23:36
Та покажіть вже хтось той пакєт і я спати піду, майте совість
Теща дочки 04 августа в 23:38
Ответ дляВикачую яйцями
С пакетом Цумовским возле Цума
Накупіть їй на олх купу пакетів, то хай фотосет влаштує перед ЦУМом)))
Як без жартів то так дадуть, мені давали навіть без покупки, я сама просила, бо була весна(вранці холодно ще, вдень вже спекотно) і в руках був кардиган, не зручно було в руках носити, дівчатам пояснила для чого, дали пакет без проблем
Брююнетка 04 августа в 23:38
Це треш якийсь🙈
автор Викачую яйцями 04 августа в 23:40
Ответ дляТріль!
Дякую вам
пані Солоха 04 августа в 23:45
Ответ дляВикачую яйцями
Я не знаю,может она хочет сфоткаться с этим пакетом….Просто ,что б не оказалось,что например эти пакеты уже давно не дают там,а она будет с ним фоткаться
Коли будете купувати, попросіть пакет, якщо не дадуть самі
Це нормально)
пані Солоха 04 августа в 23:46
Ответ дляВикачую яйцями
Дякую вам
Підтверджую, вони при будь-якій сумі дають пакет
Можете ще сказати, що це на подарунок, то може і у фірмову коробку ЦУМу запакують і вкладуть в пакет
Там з сервісом все ок)
автор Викачую яйцями 04 августа в 23:47
Ответ дляпані Солоха
Там з сервісом все ок)
Дуже вам дякую!
автор Викачую яйцями 04 августа в 23:47
Ответ дляпані Солоха
Це нормально)
Дякую!
Борець за гаманець 04 августа в 23:54
Ответ дляЩира українка
Могу пакет от Селин отдать
Или коробки Эрмес и Баленсиага
Шо ш ви розкидаєтесь таким добром? Продавайте або здавайте в оренду для фотосесій
Дама_из_рекламы 04 августа в 23:56
Ответ дляВикачую яйцями
Так она выбрала там сумку,хотелось бы,что б там сразу и пакет дали
какая сумка, я вам сейчас ее дешевле в 2-3 раза найду, а пакет купите на олх
Дама_из_рекламы 04 августа в 23:57
Ответ дляВикачую яйцями
Ну вот хочет она фото с пакетом возле Цума
для эффекта нужно 5-7 пакетов.... выход олх, а потом напхать туда бутафорию
Пекельнi Борошна 05 августа в 00:06
Я 20 років в ЦУМі пропрацювала , в мене тих пакетів і новорічних, і з 8 березня, і шкільним ярмарком повно, напевно вже треба продавати, ось він мій зірковий час
Докладальниця 05 августа в 01:21
Попросите в Покети. У той щурихи полно пакетов под столом