Йосип_молодий• 04 августа в 23:28
Донька підліток, важко дихати
Вже тут була тема, що постійно шукає якісь симптоми і жаліється. Тепер їй важко дихати, в мене таке було теж, нервове плюс перехідний вік. Пояснюю, вона не вірить, каже що щось з легенями, пневмонія ...У кого була така ситуація, як діяли?Я знаю, що це ВСД
Йосип_молодий
• 04 августа в 23:29
Ответ дляМатьЧасть
Недостатньо уваги дитині.
Достатньо
Йосип_молодий
• 04 августа в 23:30
Як гуляє, то їй нормально дихати. Вдома важко і не спить до 4 ранку
МатьЧасть• 04 августа в 23:30
Ответ дляЙосип_молодий
Достатньо
Ні. Це на ваш погляд достатньо. Я теж була такою дитиною…
Чеширская кошечка• 04 августа в 23:31
что значит ’я знаю’, вы врач? пусть ее врач обследует и диагноз поставит
Йосип_молодий
• 04 августа в 23:31
Ответ дляМатьЧасть
І важко було дихати? Тобто вона своїми скаргами так привертає увагу?
Йосип_молодий
• 04 августа в 23:31
Ответ дляЧеширская кошечка
Коли гуляє їй добре
МатьЧасть• 04 августа в 23:32
Може не уваги, але точно щось її бентежить. Можливо фінансовий стан родини, чи відсутність батька, чи ще щось. Є причина і це не фізичний стан.
Чеширская кошечка• 04 августа в 23:32
Ответ дляЙосип_молодий
Коли гуляє їй добре
а когда ей не хорошо?
Йосип_молодий
• 04 августа в 23:32
Ответ дляАпрель Ивановна
Может у неё па?
Можливо ...Я це пройшла, з 16 до 22 було
Йосип_молодий
• 04 августа в 23:33
Ответ дляЧеширская кошечка
а когда ей не хорошо?
Ввечері
Анонимарик• 04 августа в 23:33
Дайте фенистил 20 капель - если реально тяжеловато дышать.
Или, если психосоматика, глицин на ночь- скажите, волшебная таблетка ).
вкрации• 04 августа в 23:34
Ответ дляЙосип_молодий
Алергія
Йосип_молодий
• 04 августа в 23:34
Ответ дляПукимончиг
Випишуть легеньке заспокійливе
Мене мама так повела, все обстежили, виписали заспокійливе теж ...Наче вчора було
Апрель Ивановна• 04 августа в 23:34
Ответ дляЙосип_молодий
Коли гуляє їй добре
Ну я бы верила ребёнку все таки.
У моей мамы панические атаки. На улице тоже все хорошо, днем все хорошо, а ночью она задыхается просто. Ей не хватает воздуха, обязательно окно на распашку и зимой, и летом. В поезде ей не раз вызывали скорую и один раз снимали с поезда и вызывали скорую на промежуточной станции. Все ок, давление в норме,врачи ничнего не видят. Это после ковида уже не один год. Внимание здесь не причём.
Йосип_молодий
• 04 августа в 23:34
Ответ дляАнонимарик
Даю гліцин.
Чеширская кошечка• 04 августа в 23:34
Ответ дляЙосип_молодий
Ввечері
так может реально проблемы. Вы так уверены, что у нее все хорошо и она притворяется, а такие признаки могут быть началом чего-то серьезного. и ’у меня такое тоже было’ это нихрена не панацея...
Чеширская кошечка• 04 августа в 23:35
Ответ дляЙосип_молодий
Вас мама хотя бы повела, а Вам впадлу родную дочь к врачу отвести
НаБалКоніХодять• 04 августа в 23:35
В мене в 14 років почала так алергія проявлятись, я кашляла, важко було дихати, особливо важко було вночі, не спала в до 3, 4 ранку. Мені швидку викликали. Потім виявили, що то алергія...
Йосип_молодий
• 04 августа в 23:36
Ответ дляБараболька
Купите пульсоксиметр, так дочери будет спокойнее.
А це ідея
Отчебучкина• 04 августа в 23:36
Ответ дляЙосип_молодий
Достатньо
Автор, у мене таке було в підлітковому віці.
Уваги від батьків було достатньо.
Іноді проходило, а потім знову.
А якось ми поїхали копати картоплю. Цілий день були на городі. (Картоплю копали кожен рік, я звикла до фізичної праці.) Мені було років 28 вже. Вранці я не могла дихати. Дуже важко було.
Ліки не допомогли. Пішла до невролога. Він призначив 10 сеансів масажу.
Вже після першого сеансу мені стало легше. Масаж допоміг. Лікар сказав, що утиск нерва у мене.
Уваги від батьків було достатньо.
Іноді проходило, а потім знову.
Божа кульбабка• 04 августа в 23:36
Ответ дляЙосип_молодий
Ну так может быть действительно мало воздуха? Я по себе скажу. Родители в гости приезжают, им отлично, а я задыхаюсь!! Особенно, если что-то готовили на кухне. Мне реально нечем дышать, а им норм. Прислушайтесь лучше к дочери и сводите на обследование.
Анонимарик• 04 августа в 23:36
Ответ дляЙосип_молодий
На будинок?
Да, может на пылевой клещ, например. Или плесень в ванной.
Мой аллергик, приступы, если есть, то вечером или рано утром.
Если не тяжелый- спасаемся фенистилом.