04 августа в 23:28

Донька підліток, важко дихати

Вже тут була тема, що постійно шукає якісь симптоми і жаліється. Тепер їй важко дихати, в мене таке було теж, нервове плюс перехідний вік. Пояснюю, вона не вірить, каже що щось з легенями, пневмонія ...У кого була така ситуація, як діяли?Я знаю, що це ВСД
автор Йосип_молодий 04 августа в 23:36
Ответ дляНаБалКоніХодять
В мене в 14 років почала так алергія проявлятись, я кашляла, важко було дихати, особливо важко було вночі, не спала в до 3, 4 ранку. Мені швидку викликали. Потім виявили, що то алергія...
Не кашляє.
Свекруховна 04 августа в 23:36
Щитовидку проверьте
автор Йосип_молодий 04 августа в 23:37
Ответ дляОтчебучкина
Автор, у мене таке було в підлітковому віці.
Уваги від батьків було достатньо.

Іноді проходило, а потім знову.

А якось ми поїхали копати картоплю. Цілий день були на городі. (Картоплю копали кожен рік, я звикла до фізичної праці.) Мені було років 28 вже. Вранці я не могла дихати. Дуже важко було.

Ліки не допомогли. Пішла до невролога. Він призначив 10 сеансів масажу.

Вже після першого сеансу мені стало легше. Масаж допоміг. Лікар сказав, що утиск нерва у мене.
І це може бути, бо вона просить спину масажувати
Прикуси Язика 04 августа в 23:37
Може бути класичний у підлітків залізодефіцит.
автор Йосип_молодий 04 августа в 23:38
Ответ дляПрикуси Язика
І від цього дихання важке? Я ж бачу, що то не фізичне, а нервове.
ПростоБелка 04 августа в 23:39
Ответ дляЙосип_молодий
І важко було дихати? Тобто вона своїми скаргами так привертає увагу?
может быть и так.
А может быть это осмысление смерти и страх смерти. Но это если она здорова.
Бывает, что не легкие, а сердце дает такую симптоматику.
Tammy21 04 августа в 23:39
Чому ви не відведете дитину до лікарів? Ій потрібна допомога! Спочатку повне обстеження фізичне, аналізи. Потім до дитячого психіатра.
Апрель Ивановна 04 августа в 23:40
Ответ дляАнонимарик
Да, может на пылевой клещ, например. Или плесень в ванной.
Мой аллергик, приступы, если есть, то вечером или рано утром.

Если не тяжелый- спасаемся фенистилом.
У меня муж астматик и аллергик, могу подтвердить, дома хуже. Приступы обычно дома, т.к пыль собирается именно там. И астматические приступы чаще всего вечером,когда ложится. Он это объясняет как ’тяжело дышать’, ре может нормально вдохнуть. Это действительно желательно исключить. И первый приступ как раз и был в подростковом возрасте.
автор Йосип_молодий 04 августа в 23:40
Ответ дляПростоБелка
может быть и так.
На жаль, саме оце осмислення її і бентежить, дуже боїться
фрау Гітта 04 августа в 23:40
У сына были панические атаки, тяжело дышать. На нервах. Смена обстановки отлично помогла
автор Йосип_молодий 04 августа в 23:42
Ответ дляфрау Гітта
Та я в доньки бачу теж це, з´явилось у неї після тік років, де розповідають про діагнози
ПростоБелка 04 августа в 23:43
Ответ дляЙосип_молодий
на улице этого нет, потому что она отвлекается и переключается.
Или само пройдет со временем и взрослением - как то она к этому пониманию, что люди смертны приспособится, или нужен психолог подростковый, кто работает с такими запросами.
Сорока-ворона 04 августа в 23:43
Спочатку знайти аналіз крові на гемоглобін, феритин. Якщо все ок то заспокійливе.
Сунуся в чужі справи 04 августа в 23:44
Сходіть до лікаря, хай лікар огляне.
У моєї почало волосся випадати, то ми пішли до лікаря, здали кучу аналізів. Залізо дефіцитна анемія, низький феритин. П´є залізо, фолієву та вітаміни. Все, питання відпало. Вона довірилася лікарю. Проп´є курс, далі побачимо.
автор Йосип_молодий 04 августа в 23:44
Ответ дляПростоБелка
Дякую, от говорить застій в легенях, а перед цим говорила що тік ток дивилась про хвороби...
автор Йосип_молодий 04 августа в 23:45
Ответ дляСунуся в чужі справи
Сходіть до лікаря, хай лікар огляне.
Дякую
автор Йосип_молодий 04 августа в 23:45
Ответ дляСорока-ворона
Панічні атаки від низького гемоглобіну можуть бути?
Ух яка ж Я 04 августа в 23:46
Ответ дляАпрель Ивановна
Может у неё па?
Згодна
Байрактара 04 августа в 23:47
Ответ дляЙосип_молодий
Коли гуляє їй добре
От актриса она, притворщица и мерзавка! Казнить нельзя помиловать. Такой цирк матери устраивает, а вы ж для нее все, всю жизнь к ногам положили. Неблагодарная она, адназначна!
Сорока-ворона 04 августа в 23:47
Ответ дляЙосип_молодий
В доньки були від низького феритину. Пропили вітаміни і все наладилося. Хоча ще іноді коли шумно або різкі звуки їй може кружитися голова
Байрактара 04 августа в 23:49
Ответ дляЙосип_молодий
На будинок?
Да хоть на любой компонент в штукатурке или краске стен
А ещё на домашнее животное, пыль, пух и миллион других аллергенов
автор Йосип_молодий 04 августа в 23:49
Ответ дляБайрактара
Та мені шкода її( У мене батько такий, я така і в неї це. Хоча коли я гуляла то навіть швидку викликати раз довелось і коли щось, бо важко було вдих зробити
Светка-пипетка 04 августа в 23:51
Ответ дляЙосип_молодий
Достатньо
Ні, я була така у дитинстві. Може фізично ви і поруч, але морально ні.
автор Йосип_молодий 04 августа в 23:51
Ответ дляБайрактара
Після інших різних симптомів, які кожен день нові і потім зникають?
автор Йосип_молодий 04 августа в 23:51
Ответ дляСветка-пипетка
Дивно
ПростоБелка 04 августа в 23:52
Ответ дляЙосип_молодий
те, кто учатся в мед, сначала находят у себя все болезни, которые проходят.)))
Светка-пипетка 04 августа в 23:53
Ответ дляЙосип_молодий
Ввечері
Спить до обіду напевне, так?
автор Йосип_молодий 04 августа в 23:53
Ответ дляСветка-пипетка
Спить до обіду напевне, так?
Так
автор Йосип_молодий 04 августа в 23:54
Ответ дляПростоБелка
У неї вже скільки всього було, на дивиться тік току і жаліється
Бавовна 04 августа в 23:56
Ответ дляЧеширская кошечка
так может реально проблемы. Вы так уверены, что у нее все хорошо и она притворяется, а такие признаки могут быть началом чего-то серьезного. и ’у меня такое тоже было’ это нихрена не панацея...
Зачем врачи?
#тутлюдейбольше
#тутопытные