Йосип_молодий• 04 августа в 23:28
Донька підліток, важко дихати
Вже тут була тема, що постійно шукає якісь симптоми і жаліється. Тепер їй важко дихати, в мене таке було теж, нервове плюс перехідний вік. Пояснюю, вона не вірить, каже що щось з легенями, пневмонія ...У кого була така ситуація, як діяли?Я знаю, що це ВСД
Йосип_молодий
• 04 августа в 23:58
Ответ дляБавовна
Зачем врачи?
#тутлюдейбольше
#тутопытные
#тутлюдейбольше
#тутопытные
Я мама і мені видніше що і як. Я запитую як вирішити саме нервову проблему. Бо в неї ще часто думки про смерть.
МельничукОля• 04 августа в 23:58
Ответ дляЙосип_молодий
Даю гліцин.
Біфрен ефективніший, гліцин пустушка.
Светка-пипетка• 04 августа в 23:59
Ответ дляЙосип_молодий
Так
В чому тоді ваше здивування? Будити в 7-8 потолок, вкладати до опівночі. Всі ритми циркадні збиті, далі так можна всю ендокринну систему зрушити і почнуться болячки, гормони.. мамо, ви це дозволили. Звичайно важко дихати коли мозок в шоці від такого режиму життя, це ще дитина!
Йосип_молодий
• 04 августа в 23:59
Ответ дляСветка-пипетка
Дякую, це так
Цирк на дроті• 05 августа в 00:00
Нет такого диагноза. У нее тревожное что то, ее бы показать специалисту и вообще оказывать как родителю моральную поддержку, заботу , защиту. Радовать, пытаться научить ее получать удовольствие от жизни
Светка-пипетка• 05 августа в 00:01
Ответ дляЙосип_молодий
У неї вже скільки всього було, на дивиться тік току і жаліється
Мля реально візьміть себ ВИ в руки. Ви допустили це. Жалілку виключайте, телефон її в 22 на тумбочку і спати, рано встала, на спорт і рухатися, вночі- спати! Це дитина і ви несете за неї відповідальність.
Йосип_молодий
• 05 августа в 00:01
Ответ дляЦирк на дроті
Та все стараюсь, чесно. От режим треба налагодити
Мстящий за Зайца• 05 августа в 00:01
Мила автор. Я не читала всю гілку, можу розповісти по собі. Я маю схильність до тривожнлсті, до дипресій, до панічних атак. Воно постійно зі мною, коли я не приймаю ліки і навколо відбувається пипець (а війна - уж тим більше всім по голові б´є).
І я точно можу сказати, що моя нервова система дуже винахідлива у всіляких симптомах, чого тільки вже не було за роки. А все - нерви. Вам потрібен гарний лікар. Невролог чи психіатр (не лякайтеся), просто психологи не сильно з цим можуть допомогти своїми колупаннями. Є лікар Давид Щербина. Я була в нього в свій час. Нещодавно бачила відео у нього про пацієнтку, в котрої на нервах повний парез руки. З рукою все ок, але вона не працює і людина не симулює. Знайдіть відео, подивіться. Поспівчувайте донечці, вона все це реально відчуває і це ніяк не залежить від кількості уваги. Можливо - отримайте в лікаря консультацію онлайн. Я не рекламую!!! Просто йому є довіра. А вирішувати - тільки Вам. Це точно лікується, просто потрібно їй допомогти. Це варіант лайтових панічних атак в неї та підвищеного прислухання до себе. Наказом - ти здорова - це не лікується точно. Тільки закриваєшся і стає страшніше самій.
Божий одуванчик• 05 августа в 00:02
Если вы такая же мнительная, то дочь вполне может быть в вас. Сводите к врачу, пусть успокоится. Да, это мнительность. В идеале- психолог.
СкрипяСердцем• 05 августа в 00:02
Пора к психологу, не поможет - к психиатру. Не нужно этого бояться. Это состояние усугубляется у нее. Нужна помощь из вне.
Светка-пипетка• 05 августа в 00:04
Ответ дляАпрель Ивановна
Ну я бы верила ребёнку все таки.
У моей мамы панические атаки. На улице тоже все хорошо, днем все хорошо, а ночью она задыхается просто. Ей не хватает воздуха, обязательно окно на распашку и зимой, и летом. В поезде ей не раз вызывали скорую и один раз снимали с поезда и вызывали скорую на промежуточной станции. Все ок, давление в норме,врачи ничнего не видят. Это после ковида уже не один год. Внимание здесь не причём.
Ага, копія моєї бабусі, як тільки вечір і ніч- постійно вмирає.. швидкі вже задовбались їздити. А все дуже просто- самотність, почуття непотрібності, потреба в увазі, занижена самооцінка.
Йосип_молодий
• 05 августа в 00:06
Ответ дляМстящий за Зайца
Дякую! От щойно в неї вена заболіла, почалась па, заспокоїла і пройшло...
Светка-пипетка• 05 августа в 00:06
Ответ дляНаБалКоніХодять
В мене в 14 років почала так алергія проявлятись, я кашляла, важко було дихати, особливо важко було вночі, не спала в до 3, 4 ранку. Мені швидку викликали. Потім виявили, що то алергія...
Це було кисневе голодування мозку- від недосипу і малорухливості. Часте явище у підлітків.
Мстящий за Зайца• 05 августа в 00:07
Ответ дляСветка-пипетка
Моя бабуся (царство їй небксне) була така сама, вмирала, страждала. А тато (її син) на неї тільки лаявся та слухавку кинув. А люлині в її літньому віці дійсно бкло страшно. В ті часи їй би просто поміг гідазепам. Нащо мучати літню людину.
Файна_зупка• 05 августа в 00:07
Ответ дляЙосип_молодий
Як гуляє, то їй нормально дихати. Вдома важко і не спить до 4 ранку
Аллергия - подушки одеяла новые без пуха пера. Она просыпается по утрам с заложеным носом, сиплым голосом?
Светка-пипетка• 05 августа в 00:08
Ответ дляЙосип_молодий
Будьте строгою, треба перебороти її апатію, забирати вночі телефон. Все налагодиться!
Йосип_молодий
• 05 августа в 00:08
Ответ дляФайна_зупка
Ні, все норм
пу_пугренчик• 05 августа в 00:08
Автор, у меня было что-то подобное в возрастает 15-17 лет. Описать могу так: не могла надышаться ( в основном это было во второй половине дня - вечером, ночью) . Ощущение, что вдыхаю, но не могу попасть в нужное ’русло’ и не ощущаю кислородного насыщения. Чувствовала в груди и горле дискомфорт. Уверена была, что у меня ’то , самое страшное заболевание’. И еще: я очень реагировала ( кашель, щекочущее чувство в трахее на растворитель для лака для ногтей ( тавтология😊). Полностью весь дискомфорт ушёл после 20-ти. Родителям не говорила((( боялась расстроить что ли ...
Йосип_молодий
• 05 августа в 00:09
Ответ дляСветка-пипетка
Спробую. Але каже що телефон заспокоює. Переписки з друзями, їй весело
Мстящий за Зайца• 05 августа в 00:09
Ответ дляЙосип_молодий
Вени ніколи не болять. І тромби не болять. А от мігруючі простріли по всьому тілу - болить і це нерврве. Серце як болить, то то ні з чим не сплутати, як пологи. Все інше - невралгія міжреберна. В дитини нерви на грані, допоможіть їй.
Божий одуванчик• 05 августа в 00:09
Ответ дляЙосип_молодий
Психолог! И говорить нечего.
Йосип_молодий
• 05 августа в 00:10
Ответ дляпу_пугренчик
В мене те ж саме було, але я казала, і все перевірили, приписали заспокійливі. Саме теж пройшло після 20
Светка-пипетка• 05 августа в 00:11
Ответ дляЙосип_молодий
Я така була))) знаєте чому? Бо мама велась на це все, жаліла, від роботи звільняла, по голівці гладила.. одного дня їй набридло і я зразу выздоровления від всіх надуманих болячки. Це шлях до ролі жертви, терміново поипиняйте ці спектаклі.
МаксХмара• 05 августа в 00:11
Автор, это от её режима. У моей тоже самое, постоянная усталость. Постоянно хочет домой ( находясь дома).
Йосип_молодий
• 05 августа в 00:12
Ответ дляМстящий за Зайца
Дякую! Так і є!
Светка-пипетка• 05 августа в 00:12
Ответ дляпу_пугренчик
Це все нервове і у всіх мабуть було.
Светка-пипетка• 05 августа в 00:13
Ответ дляЙосип_молодий
Ви тролите???
Файна_зупка• 05 августа в 00:14
Ответ дляЙосип_молодий
Ні, все норм
Ну какое норм, если она задыхается?? Я тоже задыхаюсь, если сплю не дома. А дома у меня гипоаллергенный порошек, одеяла с подушками из синтетики, которые я стираю каждые выходные и сушу в сушке на максималке. Перед сном всегда влажная уборка - аллергия на пылевой клещ и пух-перо. В детстве у меня была такая же мамаша как вы, а в универе я попала к аллергологу и мои страдания прекратились.
Йосип_молодий
• 05 августа в 00:14
Я тут робила тему, яка її заспокоїла і пройшли ті симптоми наступного дня. Тепер знову, може подіє хоч так