Йосип_молодий• 04 августа в 23:28
Донька підліток, важко дихати
Вже тут була тема, що постійно шукає якісь симптоми і жаліється. Тепер їй важко дихати, в мене таке було теж, нервове плюс перехідний вік. Пояснюю, вона не вірить, каже що щось з легенями, пневмонія ...У кого була така ситуація, як діяли?Я знаю, що це ВСД
Играю_на_кларнете• 05 августа в 00:14
Ответ дляЙосип_молодий
І це може бути, бо вона просить спину масажувати
то дитина хоче уваги до себе, як варіант
Капитошечка• 05 августа в 00:15
Ответ дляЙосип_молодий
І важко було дихати? Тобто вона своїми скаргами так привертає увагу?
В чоловіка було і швидку рази три викликали і перевіряв все що можна всі сміялися казали що ВСД а через років 5 виявилося що в нього алергія на кота а він з ним з 10 років живе. Переросло все в астму при тумані і вологому повітрі важко дихати
Йосип_молодий
• 05 августа в 00:16
Ответ дляКапитошечка
Ну кіт є, але вже пів року, а з´явилось лише зараз
Светка-пипетка• 05 августа в 00:16
Ответ дляЙосип_молодий
В сенсі?
Телефон забирати ВНОЧІ, написано ж ясно. А ви виправдовуєте це, типу весело. Вночі весело?? Які друзі по ночам, це дитина.
Файна_зупка• 05 августа в 00:16
Ответ дляЙосип_молодий
Мне кажется, вы - троль вы пробы ей делали?
Светка-пипетка• 05 августа в 00:18
Ответ дляФайна_зупка
Точно троль, или недалекая, я в шоке
Капитошечка• 05 августа в 00:18
Ответ дляЙосип_молодий
Чоловік на той час з котом вже 8 років жив і тільки в 18 почав задихається, а ще через 5 дізналися що все із за кота. Може і не кіт причина але перевіритись варто
Мстящий за Зайца• 05 августа в 00:18
Ответ дляСветка-пипетка
Я така була))) знаєте чому? Бо мама велась на це все, жаліла, від роботи звільняла, по голівці гладила.. одного дня їй набридло і я зразу выздоровления від всіх надуманих болячки. Це шлях до ролі жертви, терміново поипиняйте ці спектаклі.
Ага, дайте на форумі вирішувати, хто балуваний, а хто - потребує допомоги. На це є спеціалісти, в вік цифрових технологій легко отримати консультацію і лікаря важко розвести капризами.
А от позбавити дитину допомоги і підтримки - легко, можна ще по жопі дати для повноти картини.
Йосип_молодий
• 05 августа в 00:19
Ответ дляСветка-пипетка
Ні, ви не так зрозуміли. Тут мені жаліється і одночасно з усмішкою шось строчить подрузі
Мамзелькіна• 05 августа в 00:20
Немає ніякого всд, перевірте дитині тиск, зробіть кардіограму, перевірте щитовидку.
Йосип_молодий
• 05 августа в 00:21
Ответ дляМамзелькіна
Добре.
Апрель Ивановна• 05 августа в 00:23
Ответ дляСветка-пипетка
Ага, копія моєї бабусі, як тільки вечір і ніч- постійно вмирає.. швидкі вже задовбались їздити. А все дуже просто- самотність, почуття непотрібності, потреба в увазі, занижена самооцінка.
Ну у моей мамы другая история.
Она самодостаточный и достаточро активный человек. Всё это к ней не относится.
Мстящий за Зайца• 05 августа в 00:24
Ответ дляМамзелькіна
Всд не існує. Це улюблений діагноз радянщини. А підвищена тривожність - існує і має офіційну класифікацію у всьому світі. І протоколи лікування.
НаБалКоніХодять• 05 августа в 00:25
Ответ дляСветка-пипетка
Це було кисневе голодування мозку- від недосипу і малорухливості. Часте явище у підлітків.
Це була і є алергія на амброзію.
40каградусная• 05 августа в 00:27
у неё с щитовидкой всё впорядке? у меня были схожие симптомы, тоже на ВСД долго списывала и сама, и врачи. Мне прям воздуха не хватало, всё сжималось внутри
Диверсификация• 05 августа в 00:32
Ответ дляЙосип_молодий
Як гуляє, то їй нормально дихати. Вдома важко і не спить до 4 ранку
А дома кислорода достаточно? Окна открыты?
И.О. человека• 05 августа в 00:42
Ответ дляАнонимарик
Да, может на пылевой клещ, например. Или плесень в ванной.
Мой аллергик, приступы, если есть, то вечером или рано утром.
Если не тяжелый- спасаемся фенистилом.
Як здихатися пилового кліща? Страждаю таким. Нема чим дихати теж ((
Лепешечка• 05 августа в 01:10
У сина підлітка впала грудна клітка, такі скарги постійно, операцію хірурги поки не рекомендують, а він мені постійно жаліється. Операція складна, але є покази, поки ще плануємо в майбутньому. Рік назад була ПА при нервовому зриві перед здачею ЗНО , більше ттт не було , тому щ ними не повʼязую
Лепешечка• 05 августа в 01:11
Ответ для40каградусная
А с результаті який діагноз по щитовидці ?
Потужна махіна• 05 августа в 01:39
много причин для этого может быть. Обследуйте. Электролиты проверьте дополнительно.
ВерСаСе• 05 августа в 02:30
Пульсоксиметр ей купите. Пусть во время приступа увидит, что с насыщением кислородом никаких проблем нет.
И сбор чайный для дыхания, с эфкалиптом и т.п. Вреда от него не будет, а человек с ПА пока заварить, пока выпьет, уже сам успокоится. Получается хорошее плацебо
ВерСаСе• 05 августа в 02:33
Ответ дляЙосип_молодий
Пусть в таком случае детскую горошину диазолина выпьет. Скажете, что если это аллергический спазм, то он сейчас пройдёт. Плюс, от него её в сон начнёт клонить
Поддакиваю иногДА• 05 августа в 02:38
Ответ дляЙосип_молодий
Значить їй дома не комфортно
Поддакиваю иногДА• 05 августа в 02:38
Ответ дляЙосип_молодий
Можливо ...Я це пройшла, з 16 до 22 було
вона, не ви, відведіть дитину до лікаря
Захекалася читать• 05 августа в 05:21
Ответ дляЙосип_молодий
Мене мама так повела, все обстежили, виписали заспокійливе теж ...Наче вчора було
Дочка і ви - різні окреми люди. Те, що у вас проблем серйозних свого часу не було не означає, що зараз у вашої дочки все добре.
Дуже дивно це пояснювати дорослій жінці. Відведіть дочку до лікаря і хай він ставить діагнози, а не ви свої дитячі іншій людині приписуєте.
Захекалася читать• 05 августа в 05:24
Ответ дляЙосип_молодий
І від цього дихання важке? Я ж бачу, що то не фізичне, а нервове.
Як ви бачите? Ви не лікар. Вище про утиск нерва он писали. Таке ви теж бачите?
Вам треба до лікаря відвести дочку, а не самій щось придумувати
Щас ухожу• 05 августа в 07:08
Потрібно вести її до психолога . Але якогось нормального , з дитячої клініки .
Нехай поговорить і вияснить ситуацію .
Тому що мало данних з вашої сторони + ви розповідаєте все із своєї сторони . В цьому випадку важливо почути дитину .
Нехай поговорить і вияснить ситуацію .
миссДавеча• 05 августа в 08:56
Ответ дляЙосип_молодий
Йдіть до невропатолога. Місяць ноотропів + на ніч заспокійливих. І все пройде.
Байрактара• 05 августа в 13:08
Ответ дляЙосип_молодий
Після інших різних симптомів, які кожен день нові і потім зникають?
Ну, и что вы думаете по поводу поведения дочки?
Доводит таки несчастную мать, мерзавка такая, да?