Я-ваш шанс• 05 августа 2024

Кому блокували YouTube, як вірно написати апеляцію? дитина щось завантажила

І блоканули мій ютуб
Написати , що дитина отримала доступ і від мого імені шось завантажив мабуть не варіант?
Буду вдячна за поради
Без комплексів• 05 августа 2024
Щось ви не договорюютє....... Даже не знаю що таке можно було завантажити, щоб зразу блоканули акаунт.
Зазвичай просто блокують саме те відео, що не в форматі. Пишуть зауваження.
Значит надо• 05 августа 2024
Як пояснена причина блоку? І там має бути також описаний механізм розблокування.
автор Я-ваш шанс • 05 августа 2024
Ответ дляЗначит надо
Про мову ворожнечі пишуть
Думаю, що міг якісь коментарі оркам писати
В мене з малим один обліковий запис був (
Пишуть , що заблокували назавжди , але я можу подати апеляцію
автор Я-ваш шанс • 05 августа 2024
Ответ дляБез комплексів
Так а сенс мені тут не договорювати , я сину віддала старий телефон і в нього там мій обліковий запис
Що він викладав чи писав я ще не знаю , бо ще не мала з ним розмови
Але пишуть про мову ворожнечі
Неваляшкина• 05 августа 2024
Ответ дляБез комплексів
Не скачала, а саме завантажила!
Було таке, я створювала кліпи під чужу музику. Пройшло, але написали, що так не можна, і багатьом це буде не доступно. Але багато і інших, де все доступно)
Значит надо• 05 августа 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Але пишуть про мову ворожнечі
Це елементарна інформаційна гігієна, у дитини має бути свій акаунт. Дивно ви ставитеся, але з проблемою не допоможу. Створіть собі новий акаунт.
автор Я-ваш шанс • 05 августа 2024
Ответ дляЗначит надо
Я 100 разів пояснювала , що нічого не можна писати і викладати там , але вже є як є
Значит надо• 05 августа 2024
Ответ дляНеваляшкина
Не скачала, а саме завантажила!
За таке просто роблять відео німим, наприклад, або прибирають саме відео. У мене було відео, де діти на річці, дівчата по 5 років лише в плавках, видалили саме відео.
Неваляшкина• 05 августа 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Але пишуть про мову ворожнечі
Наука! Нікому свої аки не давати, навіть дітям, родичам, знайомим, друзям...)
Значит надо• 05 августа 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Навіщо пояснювати, якщо можна кожному свій акаунт зробити?
Без комплексів• 05 августа 2024
Ответ дляНеваляшкина
Не скачала, а саме завантажила!
І вам же при цьому не заблокували акаунт?
Та ще і назавжди, як автору.
Вкуси мене• 05 августа 2024
То мабуть вже були попередження. Про які ви могли не знати. Не уявляю, щоб за допис, чи відео заблокували акаунт.
автор Я-ваш шанс • 05 августа 2024
Ответ дляНеваляшкина
Так , це вже звісно наука
Не думала , що таке може бути
Без комплексів• 05 августа 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Але пишуть про мову ворожнечі
Мені не однарозово блокували конкретні відео. В тому числі і за ненормативну лексику.
Але жодного разу не блокували аккаунт.
Тому я і дивуюсь, що зразу АК заблокували.
автор Я-ваш шанс • 05 августа 2024
Ответ дляБез комплексів
Але жодного разу не блокували аккаунт.
Мабуть подзвоню в службу підтримки і буду уточнювати