Не любовница• 05 августа в 15:47
Тільки чесно, основа вашого бюджету закордоном…
Прошу відповісти чесно, анонімно.
Дуже багато людей постійно пише, що як біженці вже адаптувалися і знайшли роботу закордоном. Моє оточення, це в основному, в Німеччині і Австрії - всі на виплатах/віддалено працюють на Україну.
Результат:
вже голосів:
51 (40.8%)
Працюю у приймаючій країні
29 (23.2%)
Користуюся виплатами
27 (21.6%)
Живу на власні заощадження
14 (11.2%)
Віддалено на Україну
4 (3.2%)
Віддалено на Україну + виплати
Не любовница
• 05 августа в 15:48
Ответ дляЛасковая_львица
любовник
Думаю, ваш варіант «власні заощадження»👌
Ласковая_львица• 05 августа в 15:48
Ответ дляНе любовница
Нет ..он мне платит ’стипендию’ 3500 евро. пока я учусь и прохожу сертификацию
бЭйбА• 05 августа в 15:49
Ответ дляЛасковая_львица
Хороший любовник
Надо его беречь
Не любовница
• 05 августа в 15:50
Ответ дляКрошка Енот
Нема виплат, всі працюють
Якщо не секрет, які роботи в основному, посади?
Ласковая_львица• 05 августа в 15:50
Ответ длябЭйбА
Хороший любовник
Надо его беречь
Нам по 30. нормальный) потом пойду работать в его компанию
В курсі діла• 05 августа в 15:51
більшість працює, бо більшість біженців у Польщі, а тут оренда дорога
Бараболька• 05 августа в 15:52
А чому немає позначки заміж вийшла? В мене реально багато знайомих вийди заміж за кордоном
Роза в вазі• 05 августа в 15:53
Ответ дляБараболька
Муж есть у большинства беженок, как это влияет на то работает человек или нет?
Все і одразу• 05 августа в 15:53
Родственники в США, работают и ходят еду бесплатную берут.
Подруга в Нидерландах, полностью на социале, живёт у людей, они ей все свои выплаты отдают, ещё и кормят.
Моя улюблена страшко• 05 августа в 15:54
Працюю в країні + працюю віддалена в Україні + маю виплати лише на дитину
Не любовница
• 05 августа в 15:54
Ответ дляБараболька
Чомусь не подумала про це. Але це більше про «власні заощадження».
Не любовница
• 05 августа в 15:55
Ответ дляВ курсі діла
А Польща не надає житло безкоштовно, як Німеччина?
В курсі діла• 05 августа в 15:56
Ответ дляНе любовница
надавали на перші три місяці, як заїхав
але потім відмінили
Анонимарик• 05 августа в 15:56
Ответ дляНе любовница
Нічого Польща не надає.
Я в Чехії з дитиною, працюю, житло винаймаю
Крошка Енот• 05 августа в 15:57
Ответ дляНе любовница
Дуже різні, хто вивчив мову - працюють в своїх сферах, хто ні - прибирання, няня
Моя улюблена страшко• 05 августа в 15:57
Ответ дляНе любовница
Мало де дають житло, подруга з сімʼєю в Австрії, вони другий рік живуть в готелі.
Ще не скоро зможуть підтримати працювати і винаймати житло, хочуть переважати до Польщі
Надо было сделать вариант для тех, кто в Украине - интересен результат
Я ответила удаленно на Украину - близкая подруга и ее муж так работают в Германии. В начале войны были выплаты, потом они пробовали уехать в Канаду, не прижились, вернулись в Германию, но выплаты потеряли
Фокус-Покус• 05 августа в 15:58
Автор, я не по темі, просто хочу запитати, може дещо наївно. А як можна отримувати виплати і працювати на Україну? Ми просто не виїзжали, проте я читала, що в тій же Німеччині це все перевіряють і людина має вказати чи має дохід.
В курсі діла• 05 августа в 16:00
Ответ дляМашМааш
верно, добавить пункт опроса - просмотр, для тех кто в Украине
Смячиком• 05 августа в 16:01
Автор, для чего вам эта информация? Считать чужие деньги . Живите своей жизнью
Ответ дляФокус-Покус
Написать можно много чего) ооочень много так живут , не указывая в джоб ни о чем
Фокус-Покус• 05 августа в 16:03
Ответ дляGuzelli
Ясно, я чомусь думала, що там це якось відслідковується