Голодаю• 06 августа в 00:41
Вночі накриває
Кожну ніч лежачи в ліжку думаю, як же набридла ця рутина життя, постійно робиш що треба, а не що хочеш, так втомилась, що вже й нічого не хочеться від цього життя.😣
Звідки ви берете сили і натхнення?
Голодаю
• 06 августа в 01:10
Ответ дляСирОжино пирОжино
Звісно, якщо усе життя робити те, що треба, то сил не буде на «хочу», треба забити на треба і тоді сили зʼявляться.
Кажу з досвіду.
Пусті слова, ми раби, все життя батрачим, як білки в колесі.
Тихомандражная• 06 августа в 01:13
Ответ дляСережкинаЯ
Хочу, я бросила работу потому что мама инвалидом стала, не ходит, себя не обслуживает, есть сын взрослый, муж и собака. У всех свои дела....а я с кастрюльками, лекарствами и прочей фигнёй уже 4 года.
Маме дом инвалида найдите,ей все равно где лежать,только вы спину срываете,сына на свои хлеба,раз взрослый.а муж чайничек сам поставит,не сильно приручайте служить.а с шерстянным день вы,день муж пусть встает гуляет
СирОжино пирОжино• 06 августа в 01:23
Ответ дляГолодаю
Не ми, а ви.
Я не батрачу, хоча я працюю
Платья Всем• 06 августа в 01:54
Ответ дляСережкинаЯ
Я вас розумію...теж є такі думки, особливо коли всім, звариш їсти, 100 разів на день завариш чай...а ніхто з домашніх навіть не спитає. Як ти? Думаю тоді..нащо воно мені все? Але і хороше є, потім жалкую що так думала....все по колу
а зачем всем по 100 раз на день заваривать чай? сами не могут? или вам нравитс быть жертвой и повторять, что 100 раз чай заварили ? или попросить домашних, чтобы вам его заварили или что тоо сами приготовили?
Платья Всем• 06 августа в 01:56
Ответ дляГолодаю
В люди це на роботу на 8:30?
Такоє😕
да. Вы правы. Лучше сидеть и ныть, что все плохо, чем немного напрячься и хорошо зарабатывать и получать удовольствие от того, на какие эмоции, путешествие и покупки можешь потратить заработанное
Голодаю
• 06 августа в 01:58
Ответ дляПлатья Всем
Так в мене немає проблем з фінансами, в мене проблема в тому, що все життя треба щось робити, як жартував Усовіч стендап комік.
Платья Всем• 06 августа в 03:20
Ответ дляГолодаю
так якщо немає проблем з фінансами, то нащо Вам все життя щось робити? Якщо у Вас проблема в тому, що не хочеться все життя щось робити і Ви будете задоволена, якщо не треба нічого робити, то не робіть. У вас же є фінанси.
Скокмоно - стокнуно• 06 августа в 07:01
Ответ дляВареничніца
Нет сил. Энергия ушла.
может замутить новый проект?
черная мамба• 06 августа в 08:58
А мені цієї ночі було дуже весело. О 01,30 залетів кажан у вікно, з донькою півтори години його ловили, щоб випустити)