17-летний подросток совершил убийства детей и ранил детей и взрослых. Полиция, руководствуясь законом, скрывала его имя какое-то время. Кто-то вбросил, что он мусульманин и начались протесты. Потом оказалось, что он родился там же, не мусульманин, имеет гражданство, его родители из Руанды, христиане, страдает аутизмом.
не кто-то вбросил а российские боты те же которые олимпиаду в париже пытаются испортить рф миллиарды долларов на пропаганду не просто так тратит нефтедолларов
Знаєте в якійсь мірі я розумію їх. Тому що коли до нас наїдуть , ми також не будемо раді мабуть
Ты будешь гореть в аду по их мнению ,тебе будут внушать что ты неверная если ходишь непокрытая и дети твои такие же Вы просто с этим не сталкивались.усттнлт англ моего сына бежала оттуда роняя тапки ,ее черные обвиняли в расизме а на самом деле ,гнобили Ее.
только в итоге выяснилось (полиция нарушила правила и открыла имя арестованного) он родился в Британии, родители из Руанды. Благополучный подросток (17 лет) из обычной семьи. Но местные уже пошли в разнос, кажется что просто ждали повод
И что,что родился в Британии? Его же родители из руанды,не воспитали.
Я не в Англії. Але адекватні люди напевно, що так. Хоча, багатьом мізки промили пропагандою «рівенства». Ніколи його не буде, це утопія. І світ це доводить.
ещё читала версию, что все эти бунты в сети подогревают рашатроли через дезинформацию, с целью дестабилизировать ситуацию в стране, которая активно помогала Украине. но это из серии про теории заговоров.
Это они умеют, мы сами это видим. Плюс еще создают «правильное» общественное мнение. Над этим трудятся целые отделы с психологами, аналитиками, интернет-троллями.
Головні рушійні сили погромів - ультраправі організації «Патріотична альтернатива», «Ліга захисту Британії» та «Британський рух». Всі вони - з тієї ж родини ультраправих Європи, які чомусь всі існують за російські чи китайські гроші або користуються їх інформаційним ресурсом. На зараз заарештовано вже більше 100 заворушників. Суди будуть працювати 24 години на добу, щоб покарати їх.
Як погроми почалися? Приблизно за годину після інциденту було знайдено винного - інформаційний ресурс Channel 3 Now вкинув інформацію, що теракт здійснив мігрант - мусульманин, який прибув до Британії рік тому як нелегал. Вбивцею “виявився” такий собі Алі Аль-Шакті. Проблема в тому, що такої людини НІКОЛИ НЕ ІСНУВАЛО. Її просто вигадали.
Проте. Russia Today і інші канали з кремлівським слідом понесли цю новину, підключилися боти. Хвиля дезінформації спровокувала погроми в самому Саутпорті. 39 поліцейських отримали поранення. Поліція спростувала заяви Russia Today, заявивши, що підозрюваний народився у Великій Британії. Пізніше Russia Today прибрало цю новину з свого сайту, але мережа вже понесла.
Хто такі Chanel 3 Now, які виступили першоджерелом? Канал Chanel 3 Now зʼявився 2012 року і транслював вуличні гонки з Іжевську. Потім канал перепрофілювався у “пакистанський”, а з 2021 року став “новинним”. Сайт зʼявився 2023 року. Channel 3 Now називає себе американським веб-сайтом, але фактично адмініструється з Пакистану і розповсюджує багато російського контенту.
YouTube - канал Channel 3 Now мав усього 3000 підписників, проте новину про терориста переглянули як мінімум 27 млн акаунтів. Після того, як інформація про вбивцю-мусульманина була спростована, обліковий запис Channel 3 Now в YouTube було видалено, а сайт Channel 3 Now «приніс вибачення» за розповсюдження неправдивою новини.
Суд у Ліверпулі вирішив не застосовувати норму про приховування особи, бо вона породжує дезінформацію. Терористом виявився 17-річний Аксель Муганва Рудакубана. Він народився в Британії в сім´ї мігрантів з Руанди у християнській родині.
Але всі вихідні Британію трясе. Погроми відбуваються у найбільших промислових центрах - Ліверпулі, Манчестері і Лідсі, а також у Халлі, Белфасті (Північна Ірландія), і Брістолі. У Ліверпулі бунтівники розгромили бібліотеку. В рамках боротьби з нелегальною міграцією, звісно.
там была библиотека не с гарри поттером а с муксульманской литературой но левые сми про это умалчивают типа как же - правые жгут книги как фашисты
до нас не наїдуть, не сочиняйте. Ни пособий, ни работы, ни плюшек. Там знают куда и зачем ехать
Мені б вашу впевненність. Вони приїдуть як трудові мігранти, адже в будівльній галузі наразі загалом дефіцит кадрів нині відчувають 74% компаній в Україні. Як розповіли у WorkMasters, за період повномасштабної війни вони привезли до України близько 100 робітників із різних країн. Це трудові мігранти, які вже працюють чи мають приїхати для роботи в будівельній галузі та логістиці, сільському господарстві та виробництві, у сфері обслуговування та медицині. Це робітники із Пакистану, Непалу, Індії, Бангладеш, Філіппін, країн Африки. Зараз до WorkMasters звернулися ще 10 компаній, щоб рекрутери допомогли підшукати 130 працівників.
Я вчера в своем задрипанном АТБ в Кривом Роге видела молоденькую девушку в полностью закрытом черном хиджабе или как оно там называется.только лицо открыто.офигела
1. Тинейджер зарезал троих детей в танцевальном кружке.
2. Была вброшена новость о том, что он мусульманин. 3. Праворадикальные силы собрали митинг против нелегальной иммиграции и начались погромы. 4. Вмешались мусульмане которые составляют большой процент населения. Среди них так же собрали митинги более радикальные. Так же начались беспорядки. 5. Выступил даже премьер-министр, но больше он обращался к праворадикальным силам британцев не устраивать погромы на почве ненависти к мусульманам.
гдето читала что любая раса и нация на протяжении истории человечкства были рабами раньше вообще это было нормой - завоевать когото и всех сделать рабами.но только черные вопят о своем рабстве и никак не успокоятся