После 18• 06 августа в 10:32
Як переконати дочку одягатися нормально?
Дочці 11 років. Одяг вибирає, як я його називаю бомжуватого стилю: широкі джинсові шорти брудно-зеленого кольору, оверсайз футболки, штани палацо. Вона худа, все на ній висить 🙉 В сторону сарафана чи плаття взагалі не дивиться. Похід з нею в магазин за одягом - це треш для моїх нервів.
Я все розумію зараз мода така, але ж є і красиві речі. Як ваші одягаються в такому віці? Де купуєте одяг дівчатам? (Не Київ, невелике місто, тц мало).
Доль Чекомбана• 06 августа в 15:09
Моїй на днях виповнилося 12. Теж бомж стайл. Вже минулого року ніяких спідниць і суконь, зараз вдягається в мішки взагалі. З пів року я цей процес відпустила, бо занадто нервую, і доньці робила нерви. Хай вдягаються як хочуть (крім проститутського одягу звичайно)
Фіфачка• 06 августа в 15:30
Автор, а мне вот что интересно: как вы объясняете дочери, почему надо одеваться вот так, а не как ей хочется? Как вы аргументируете свое мнение? Подозреваю, что ’Так надо’, ’Это красиво’, ’Ты же девочка’...
Фіфачка• 06 августа в 15:33
Ответ дляВаша величність
Смак або є, або його немає.
У більшості дівчат/жінок смаку немає і ніколи не було. Тому і коментарі такі: ’відчипіться’.
Ой, вы себе на белое пальто наступили....
Бурундучиха• 06 августа в 16:02
Тобто дитина має вдягатися не як їй комфортно, а щоб подобатися вам?
Ответ дляСтигла полуниця
кльові всі джинси, мені 40, якщо шо
ЛижТолько• 06 августа в 16:25
Как хочет так и одевается. Я не трогаю свою дочь вообще по этому поводу
Новопоштинская• 06 августа в 16:53
Моей 12, носит мужские футболки хл с шортами или леггинсами) мне норм, выглядит это довольно симпатично, сама люблю оверсайз
Скіфська пектораль• 06 августа в 16:53
Ответ дляФіфачка
Моя донька вбити готова за слова ’ти же дєвочка’.. я і не кажу, мої сестри (її тьоті) казали, то я їм розповіла, що не треба.
Молчалка• 06 августа в 17:03
Ответ дляПосле 18
Я дивлюсь як на ній ці речі виглядають
А что, правда плохо смотрятся? Или вам так кажется, в сравнении с сарафанчиками? Может фото покажите, без лица?
Мама Никитки-2• 06 августа в 17:28
Ответ дляПосле 18
При чому тут поламати? Хочеться, щоб якийсь був стиль нормальний.
Шо в вашому розумінні нормально?
В її колі вона одягається нормально. Це на сьогодні тренд такий. Бомж-стайл.
Перейти на ваш вік, це коли дорослі жінки наввипередки скупали скляні шуби з масмаркету і втирали всім про турботу про довкілля 🤣
Мама Никитки-2• 06 августа в 17:31
Ответ для120-120-120 (не худею)
Теж не розумію цього,коли фігура струнка то її потрібно показувати та не соромитися !
Кому потрібно? Вам? Показуйте. Шо за лукізм з сексизмом?
Мама Никитки-2• 06 августа в 17:45
Ответ дляПосле 18
Опудало - це якраз те, що зараз вони носять - безформенне, великого розміру, розтягнуте, жмакане
Випрасуйте і не буде м’яте. То, як виглядає одяг ще мама повинна піклуватись. Дитини лише 11 років
Знову Я• 06 августа в 17:51
Мой пока классики придерживается, скоро 12 лет. Захочет балахон в пол или штаны с мотнёй до колен - куплю не споря. Чаще необычно одеваются дети у которых не налажен контакт с родителями и не только с ними. Самовыражаются. Мой в том году захотел в блондина, заболел. Муж был против, а я отвела его в парикмахерскую и выкрасили. Проходил пол года и состриг, сказал больше не буду.
Асталависта бэйби• 06 августа в 18:08
оставьте ребенка в покое.у них своя мода и предпочтения.
вы до сих пор этого не знали?
я покупала только то, что хотел мой ребенок.
мои предпочтения в топку)))
вы до сих пор этого не знали?
мои предпочтения в топку)))
Котомафия• 06 августа в 18:10
Ответ дляПосле 18
Якщо по вашому є тільки плаття в обтяжку, то ви нічого не розумієте. Шукаю одяг в школу, то вона не дивиться на таке
Яке жахіття
Мамаша в бигудях• 06 августа в 18:11
Мені 30, сама так одягаюсь зараз))
Бо колись мама забороняла в підлітковому віці самовиражатись. Дорвалась, як то кажуть...
Анти-анонім• 06 августа в 18:59
Я вспоминаю себя в подростковом возрасте и всё, никаких претензий к сыну. Водку не пьет и слава Богу.
Мама Никитки-2• 06 августа в 19:34
Ответ дляЗнову Я
Я правильно зрозуміла, що запівроку в вашого контакт з татом налагодився. Потреба в самовираженні відпала. Як батько сказав- так сина і робить.
Цікаво буде подивитись, коли, «мій носить класику» в 15-17 років почне активно підправляти батькам корони і білі пальта.
Ля-ля-ля• 06 августа в 19:52
З 11 років до 14 те саме, але не чіпала, зараз скоро 15, сама просить сукню та на підборах туфлі, так що це вік такій, мине. Не тріпайте нерві не собі, не дитині.
Божа кульбабка• 06 августа в 21:46
Моїй 15, теж був бомж стайл . Рік як купує вже і плаття в обтяжку , і з рюшами і костюми. Але бомж стайл ще повністю не відійшов
Штора с кисточкой• 06 августа в 22:08
Ответ дляСоветчица Года
Це треш, що ви найшли.
Якщо хочете сучасних тенденцый подивіться Некст або Сінсей
cropp і в тому ж дусі.
Штора с кисточкой• 06 августа в 22:10
Ответ дляПосле 18
Ви якість тканини з того Сінсея хоч знаєте? Мабуть нічого там не купували
Сенсей не беру своїй, дійсно не подобаються. Минулого року відкрили з малою аліекспрес, корейський стиль. Всі замовлені речі по якості і вигляду класні.
Чаклунка-ведунка• 06 августа в 23:20
Ответ для120-120-120 (не худею)
На віщо,якщо не дитини так зручно?