і заполонення світу мусульманами.
Мені очевидно, що світ йде до того, якщо більшість країн суттєво не змінить свою політику щодо цієї групи людей.
Невже це ще не очевидно на світовому рівні?
Чому б, наприклад, хоча б якісь елементарні заходи не починати впроваждувати? Хоча б, наприклад: сім´я із однією дитиною отримує виплати, із двома вже ні, із трьома - платить додатковий податок. Пропонувати добрі гроші за добровільну стерилізацію, розповсюджувати засоби контрацепції. Ну як може бути неочевидно, що світ на межі крапки неповернення?
Незабаром й Європа стане непригодною для життя (
Roni-Verona• 06 августа в 17:48
Тобто, мусульмани не люди? Чим інші вірування чи національності кращі ?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 06 августа в 17:50
стерилизация бывает и недобровольная, например, во время вакцинации.
К.а.л.и.н.а• 06 августа в 17:51
Ви в курсі взагалі скільки в світі китайців та індусів? Арабам ще розмножуватися і розмножуватися.
Roni-Verona• 06 августа в 17:52
Ответ дляArgesha
Ви хочете, щоб це були єдині люди, що залишаться? Ви своїм майбутнім онучкам бажаєте ходити замотаними і жити за вказівкою яйценосця - дикуна?
Я не сказала що я такого хочу. В мене було інше запитання. Чим вони не люди, наприклад такі як біле населення, як ви висловились.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 06 августа в 17:54
Ответ дляinco
А не лучше ли как то белое население поощрять разными льготами. И воспитывать нормально детей с семейными ценностями. Может тогда белых станет больше.
почему вы такие наивные? когда это глобалисты говорили, что нужно бы побольше населения (белого?))) наоборот они хотят не больше 1 млрд землян
Color never seen before• 06 августа в 17:54
Ответ дляArgesha
Сейчас вообще стоит вопрос выживания потенциальных внуков, так что в чем они будут ходить то дело 10е. Судя по этой войне никого потери белого населения не пекут
Ответ дляИрина_Б_
начинайте рожать
Я не дикунка і не тварина, щоб народжувати нескінченно. До тих, хто близький до таких видів, мають бути впроваджені хоча б фінансові заохочення вмикати мозок перед неконтрольованим розмноженням. Чомусь в Китаї така практика працює, і ніхто про фашизм не верещіть.
постою_послушаю• 06 августа в 17:56
Ответ дляArgesha
Плохой из вас родитель и воспитатель, если внучки ваши так легко веру готовы сменить. На это лучше усилия свои направьте
Ответ дляИрина_Б_
потому что строгие законы и они соблюдаются, а не эта всякая демАакратия и свободы
Ну Малазия демократичная и при этом тоже мусульманская и абсолютно безопасная... проблема вообще не в мусульманстве. Наоборот, я считаю, что мусульмане самые прогрессивные пока и они умеют строить безопасные общества. К сожалению христиане этого не умеют, а мумба- бумба африканцы так тем более.