Здається, що Кринки нічому не навчили. От який сенс того всього? Яка тактична мета?
Ответ дляMede
Хз. В Сумах сьогодні дуже гучно через це. Чули більше 20 вибухів. Кажуть, що ППО
Жах...читаю новини, цілий день Сумщина потерпає. Каби, обстріли....А нароод в коментарях тішиться, що щось там в Суджі робиться
Rivka_Karshenbaum• 06 августа в 19:26
Автор, а только украинцам страдать?
Пусть и с той стороны нервничают
Мама Никитки-2• 06 августа в 19:28
Ответ дляMede
Через це? А до курська на Сумщині тихо і спокійно було?
Стрекоза любви• 06 августа в 19:28
Ответ дляBransoletka
За вашою логікою всі дії, обстріли, які росія вчиняє в наш бік потрібно сприймати як належне, без відповідей?
Ви ж розумієте, що у ваших словах немає сенсу. Сумщина сьогодні потерпає, потерпала місяць назад і буде ще потерпати.
Aksinia 111• 06 августа в 19:31
Ответ дляBransoletka
Из курской области вылетают самолёты бомбить кабами Харьков и область и те же Суммы и область . У нас кабы по четыре, пять раз в день на область выпускают ! Дальнобойным западным нельзя . Вы предлагаете забить на курскую авиацию? Пусть и дальше кабами застилают нашу землю ?
Ответ дляkissaniya
А что вы так за курск переживаете?
Та нах... він мені здався. Головне - наші люди. Цивільні і військові
Ответ дляEmm11117
Матрьошки, не буде у вас скоро ніякого Курська....
Удалено администрацией...
Стрекоза любви• 06 августа в 19:33
Ответ дляBransoletka
Наших людей немає в Курську.
Ответ дляСтрекоза любви
Наших людей немає в Курську.
А хто зараз зайшов в ту область? Наші військові ( українські)
Чи вони для вас просто цифри, статистика?
Ответ дляNata2907
От і мені дуже цікаво. Суми і області вже який день здригається від вибухів. Циркачі довбані. Для чого це все і навіщо ?
Як це для кого? Он як зе-електорат тут кипятком сц..ть від задоволення, сидячи десь у безпеці
Aksinia 111• 06 августа в 19:36
Ответ дляNata2907
Ми який місяць здригаємось, і до білгородщини ніхто не заходив . Це ніяк не пов´язане .
Ответ дляМама Никитки-2
Ну на кордоні ніколи тихо не було. А ось щоб таке в місті робилось... Востаннє здається коли отой батальйон свобода росії біснувався. Але ж вам з Америки цього не зрозуміти. Радісно що і ми когось обстрілюємо, і не важливо якою ціною
Стрекоза любви• 06 августа в 19:39
Ответ дляNata2907
Але, ви, блін диванна експертка, знаєте як краще!? Циркачі!?
Ответ дляBransoletka
Ага, в основному з Німеччини та Америки. Але тільки місцеві знають, що є взаємозв´язок цих всіх наступів недолугих і безрезультатних з обстрілами прикордоння
Стрекоза любви• 06 августа в 19:40
Ответ дляBransoletka
Я не знаю, хто зараз туди зайшов. Ніяких офіційних даних немає.
Ответ дляNata2907
Для них це вистава із попкорном.
Вболівають вони там, із пивом перед телевізором.
’Вони нас, а ми їх! Вау, клас, хай і вони понервують!’
Стрекоза любви• 06 августа в 19:41
Ответ дляNata2907
Удалено администрацией...
Я ще раз питаю, хто вам давав право називати людей, які зараз приймають участь у демілітаризації курська циркачами?
Ответ дляNata2907
Удалено администрацией...
Місцева ’ воюємодокінця’
Natal_ka91• 06 августа в 19:42
Ответ дляBransoletka
Ой, напишуть зараз що ви матрьошка самі голосні ті, що якнайдалі
Aksinia 111• 06 августа в 19:43
Ответ дляNata2907
Приезжайте Харьков или область . В белгородской области наших нет . Откроете для себя ’новую’ безопасность . Это ж в курске наши пересекли границу, а харьковской обл тишина .
Логично ?
Vita_Nikita• 06 августа в 19:43
Ответ дляBransoletka
Автор,сколько до Курска?Кто зашел?
Мама Никитки-2• 06 августа в 19:44
Ответ дляNata2907
Ааааа, он воно як. Тобто вам не летіло і норм було. І пофіг на те, що десь летить?
Можна питаннячко, а всі ці 2,5 роки летить по Україні то теж з курськом пов’язано? Чи 22 лютого все це жахіття почалось тому що…. Ваша версія? До курська чи белгорода цілих 2 роки попереду було.