Тень льва• 06 августа в 20:04
Від зп до зп
Ви фінансово грамотні люди, чи теж від зп до зп залишається впритик грошей, і якщо затримка то влазите в кредитку/заначку?!
Вредняжка• 06 августа в 20:06
Затримок нема, але, якщо щось треба додатково, то користуються кредитками, не бачу в цьому проблеми
Я_не_аноним_100%• 06 августа в 20:07
Фінансово грамотні, але якщо у вас зп максимум 20000 то ніяка грамотність не допоможе
Кавуся• 06 августа в 20:08
Раніше - так. Потім почала вести облік витрат і доходів і стала краще розуміти, куди транжирю гроші.
Зараз розбиваю зп на частини: базові потреби, хобі і т.д. При правильному розрахунку вистачає до кінця місяця. Головне не ’впритик’ закладати, а трохи більше.
Домашка• 06 августа в 20:09
Я ее грамотна, але навіть при з.п. 8000 я жила до останньої копійки, не уявляю як це робила.
Маурита• 06 августа в 20:09
Я последнее время вся в кредитке и в рассрочках. Доход небольшой а ужиматься не люблю.
Домашка• 06 августа в 20:12
Ответ дляYaЯна
Фінансово грамотна. Але в мене зп 14, у чоловіка 17. Київ. Ще дитина підліток. Це виживання. Цікаво,чи є тут ще такі? Чи тільки багатії ? Якщо є поставте палець вниз, якщо ви круті фінансово, то палець вгору
Ким ви працюєте?
Домашка• 06 августа в 20:14
Ответ дляYaЯна
В інтернет магазині, сьогодні проходила співбесіду на зп 20 тис, не взяли😭
Розсилайте резюме і шукайте. Хіба ви там працюєте пару годин в день і вам так норм. Якщо повний день, то відкрили сайти і шукайте.
Гореотума• 06 августа в 20:17
Ответ дляYaЯна
Ну вы ладно, но что это за мужик, который на 17 тыс работает и не может в Киеве найти нормальную работу?
Домашка• 06 августа в 20:17
Ответ дляYaЯна
Тож шукаю, нічого поки немає. Хочу поблизу біля дому, бо ці обстріли, малий сам вдома
Скільки дитині?
Марічка• 06 августа в 20:17
Ответ дляYaЯна
Вам на 3 мало 31 т?
Пукимончиг• 06 августа в 20:17
Влажу часом в кредитку, якщо якусь спонтанну покупку роблю, щоб не міняти ніяких заначок ) Не бачу проблеми. Зп потім перекриваю
Ответ дляГореотума
Ой, це окрема історія. Йому реально не щастить. Взагалі, обіцяли 50. Як так виходить, не знаю. Але реально вже дуже багато робіт змінив, всюди розводили
Кава з адреналіном• 06 августа в 20:20
Живу не от зарплаты до зарплаты. Кредиткой пользуюсь активно, проценты по ней никогда не плачу. Особо финансово грамотной себя не считаю)
Марічка• 06 августа в 20:22
Ответ дляДомашка
Ви зараз прикалуєтесь?
Абсолютно нет
Мы живём на ЗП мужа 28-32, а нас я+он+ ребенок 4 года+дочка с новорожденным+2 кота+ собака. Не шикуем, но и глобально не экономим, так как есть ещё моя ЗП и она больше чем его, просто даже не трогаем ее.
Вумна, аж страшно• 06 августа в 20:25
Ответ дляГореотума
Багато так працюють із-за броні
Вумна, аж страшно• 06 августа в 20:25
Ответ дляМарічка
Вам на 3 мало 31 т?
А це багато на трьох? Це зовсім мало