Кукусики• 06 августа в 22:49
Чи потрібен вже логопед? Дитині 1рік 8міс
Дівчат, хелп.
Друга дитина щось мені трохи відстає від першої по мовленню.
Вже треба тривожитись чи ще ні?
Слова мама, папа, баба, ба (брат), дядя, деякі звуки тварин (ме, бе, га, кря, ав)
І тепер що саме тривожить - малий інколи повторює за нами слова одноразово і потім все, далі їх не використовує.
Ну ок, слово дядя сказав і через місяць десь ми його знову почули.
Де ми живемо є чіткі рекомендаціі по кількості слів у дітей, і схоже він їх не досягає. Але тут мова англійська, він іі не знає, тобто може в цьому ще нʼюанс що англ легше напочатку і діти швидше починають говорити.
Дякую що вислухали і може щось порадьте чи напишіть просто )
Вже треба тривожитись чи ще ні?
Кто крайний?• 06 августа в 22:50
Логопед вжее запізно, на жаль. Тільки репетитор по швидкочитанню. Бажано англійською
Мушля з Криму• 06 августа в 22:51
В такому віці дефектолог працює з дітьми, які ні слова не кажуть. А у вас все в рамках норми.
Ну що ви, мамо!• 06 августа в 22:52
Мій мав такий набір до 2.5, в 2.7 почав повторювати все, в 3 уже говорить, помилок багато, тільки починаємо займатись. В садку логопед сказав, що якраз нормальний вік і матеріал для роботи
Суцільна зрада• 06 августа в 22:53
Логопед исправляет дефекты речи,ставит буквы/звуки правильно.Зачем вам сейчас логопед?К 3 разговорится так,что будете просить помолчать
Борщик• 06 августа в 22:57
Кажется у ребенка все хорошо. Продолжайте сами с ним заниматься , комментирует все действия , все что видите. Можете сразу на русском и на английском.
задумчивая мордочка• 06 августа в 22:59
в 1.8 у вас претензии к ребенку по неродному языку?! у вас кто-то в семье общается на англ?
Кукусики
• 06 августа в 23:01
Ответ дляКто крайний?
дякую, але швидкочитання не існує
Англійська нас наразі теж не хвилює, вона тут сама до дітей липне.
А от українська — дуже хвилює.
Кашка-маняшка• 06 августа в 23:02
Дочь в этом возрасте говорила по слогу из слова, я даже не заморачивалась, в 2,4 года мы были в больнице с бронхопневмонией и перед рентгеном она говорила Му не бу па, что значило Маруся не будет плакать, так себя настраивала. Тогда нас направили к логопеду, но пока мы полностью выздоровели, то дочь уже заговорила стихами и сказками , которые мы ей постоянно читали
Школу закончила с золотой медалью)))
Кукусики
• 06 августа в 23:04
Ответ дляEva030330
Отпустите ситуацию)
Если вас ещё беспокоят какие-то вещи в развитии, то обратитесь к неврологу и отстаньте от малыша.
Сейчас нормы речевого развития очень сдвинулись. С чем это связано , можно долго рассуждать. Но то, что это так - это факт.
Я не пристала до нього, він просто трохи відстає від брата і тут ще ці довбані норми напрягли трохи.
То я й уточнюю щоб підказали як у наших дітей зараз )
Кашка-маняшка• 06 августа в 23:05
Ответ дляКукусики
Так дети все разные
Кукусики
• 06 августа в 23:06
Ответ дляTanasarim
У меня ребенок младше и тоже за переживала, пошла к неврологу. Так она мне сказала, что до 2 лет там вообще она может минимум говорить и они еле дают время ребенку. Ну явно не с вашим словарным запасом)
Дякую, поки це писала все, ще пару його слів згадала і наче трохи відпустило )))
вентиляторная• 06 августа в 23:07
Моему будет в сентябре 2 года, говорит ещё меньше вашего. Были у невролога, все хорошо сказали, я успокоилась. Единственное начали ходить на развивашки, по программе монтессори
Кукусики
• 06 августа в 23:10
Ответ дляКашка-маняшка
Так дети все разные
Діти всі різні, а тривожні мами — однакові 😝
Кукусики
• 06 августа в 23:11
Ответ длявентиляторная
Дякую, хай все виходить у вашого малого )
.Апельсинка.• 06 августа в 23:25
Та маленька ще дитина. В мене племінниця в 3.3 говорить мама і решта все звуки еее, иии, ууу(
Обнемашечка• 06 августа в 23:27
Билингвы всегда говорят позже. У меня старший в 1,5 стихи рассказывал, а младшая вообще заговорила в 3 года. И она нормальные, здоровые дети.