Пушка заряджена• 07 августа в 00:58
Гінеколог, Київ, лівий берег, приватна клініка
Порадьте , будь ласка, толкового гінеколога у Києві на лівому березі у приватній клініці 🙏🙏🙏
Єдина Країна• 07 августа в 01:56
Кочерга Олександр Михайлович, колись приймав у приватній, погугліть як та де він зараз консультує
Мати та дитина• 08 августа в 16:21
Запрошуємо в медичний центр ’Мати та дитина’, є гарні пропозиції для першого візиту. Також зараз діє акційна ціна на перевірку жіночого
здоров´яhttps://mdclinics.com.ua/ua/share/check-up-richny/
здоров´я