Сметчица• 07 августа в 08:30
Знайшла ідеальний будинок під дачу, але….
На днях випадково знайшла класний будинок під дачу, від києва 5 км, від квартири 25 хв на машині, до АТБ 25 хв пішки.
Будинок в лісополосі з виходом в лісополосу, цегла, з ремонтом, але літня кухня окрема на вулиці, туалет на вулиці, опалення - пічка, газ по вулиці йде, 10 соток, дерева фруктові, дуже гарно, тихо і затишно. Ціна дуже хороша, це прям удача, ніхто там не продає, а тим більше по такій ціні.
Грошей всієї суми немає, ну тобто є десь половина якщо з мамою скинутись, але тоді ми взагалі без заначки залишимось, а часи непередбачувані… Іншу половину можемо пошукати і зайняти, є в кого.
Але думаю - чи варто воно того… війна, може гривня рухнути, а борги в дол віддавати… і раптом за кордон - грошей немає.
Дохід стабільний в мене, чоловік тимчасово майже не працює, в такому режимі зможемо віддати всі борги за 2 роки точно.
Ну і ще питання, в нас квартира однокімнатна, 45 кв, треба розширятись…. Може забити на ту мрію з будиноком і копити на квартиру, щоб після війни взяти…
Результат:
вже голосів:
256 (44.76%)
Відкладати на більшу квартиру
208 (36.36%)
Брати будинок зараз
108 (18.88%)
Інше
ХуАнита• 08 августа в 00:36
Ответ дляСметчица
Поки не планую вкладатись, будинок хороший з ремонтом, буде як дача. Люди так жили багато років
А сколько стоит
ХуАнита• 08 августа в 00:43
Ответ дляСметчица
43 тис. Не дуже копійки… але 5 км від києва, 10 соток і гарна місцевість мене підкупає
Это нереально дорого
бибизяна• 08 августа в 01:49
Ответ дляГлас_Народа
Авторе, якщо вам лише для літнього відпочинку, то може подивіться варіант ділянки з модульним будиночком? Ділянка тисяч 20 і будиночки такі на 1-2 кімнатки бачила й по 8 тис.
Вийде дешевше, а по факту вам більше й не потрібно.
А можна посиланнячко на ті будиночки?
Сметчица
• 08 августа в 08:14
Ответ дляСиликоночка
Вибачте, що не по темі, але чому ’нижче’, а не вище, вже не раз помічала.
Ахаха, не знаю. Коли пишеш, то повідомлення вниз опускаються на сторінці, мені так здавалось
Брехушечка• 08 августа в 09:45
Ответ дляСметчица
Доларів?
ОливьЕЖечка• 08 августа в 15:05
Ответ дляСметчица
Юанів)))
Ну звійсно доларів
в итоге будете снимать? Вам съем в месяц обойдется, ну пусть по богатому, в штуку баксов. Это наверное уже коттедж с бассейном, хотя хз. Вам дачка нужна на месяц в году. Итого 43 года сможете снимать 🤣
А если дело в маме, то ищите домик, чтоб со всеми удобствами в доме и не так далеко от вас, в селе с близкой остановкой общественного транспорта, вот прям близкой. Тогда и отдыхать можете к ней ездить семьей.
А с друзьями бунгало у озера на день) вскладчину потянете)
Ответ дляСметчица
Ось почитала відповіді, подумала, і мабуть так зробимо. Спробуємо спочатку там орендувати.