Сметчица• 07 августа в 08:30
Знайшла ідеальний будинок під дачу, але….
На днях випадково знайшла класний будинок під дачу, від києва 5 км, від квартири 25 хв на машині, до АТБ 25 хв пішки.
Будинок в лісополосі з виходом в лісополосу, цегла, з ремонтом, але літня кухня окрема на вулиці, туалет на вулиці, опалення - пічка, газ по вулиці йде, 10 соток, дерева фруктові, дуже гарно, тихо і затишно. Ціна дуже хороша, це прям удача, ніхто там не продає, а тим більше по такій ціні.
Грошей всієї суми немає, ну тобто є десь половина якщо з мамою скинутись, але тоді ми взагалі без заначки залишимось, а часи непередбачувані… Іншу половину можемо пошукати і зайняти, є в кого.
Але думаю - чи варто воно того… війна, може гривня рухнути, а борги в дол віддавати… і раптом за кордон - грошей немає.
Дохід стабільний в мене, чоловік тимчасово майже не працює, в такому режимі зможемо віддати всі борги за 2 роки точно.
Ну і ще питання, в нас квартира однокімнатна, 45 кв, треба розширятись…. Може забити на ту мрію з будиноком і копити на квартиру, щоб після війни взяти…
Результат:
вже голосів:
256 (44.76%)
Відкладати на більшу квартиру
208 (36.36%)
Брати будинок зараз
108 (18.88%)
Інше
Сметчица
• 07 августа в 11:29
Ответ дляЗоркая Зорро
Ви писали про дачу в іншому місці. Чи можна її продати, ще відкласти кошти і знову повернутись до цієї ідеї, але вже без боргу? Можливо, це вже буде інший будинок, але може воно й на краще. Будинок без умов не така вже й вигідна пропозиція, потім його продати теж важко буде, доведеться ще кошти вкладати.
До речі, гарний басейн потребує постійної уваги - це не просто набрати води, поплавати і накрити тентом до наступних вихідних. Постійна фільтрація, хімія, чистка. Хіба що маленький дитячий, щоб кожні вихідні наповнювати і зливати.
Ну і про 10 соток ділянки. В літній сезон з такою територією не до відпочинку буде)) Все потрібно доглядати, прополювати, косити, поливати. Або в зарослях відпочивати.
Дякую за пораду!
Продавати будемо, але вона коштує дуже дешево, менше третини суми.
Басейн дитячий, надувний, не каркасний. Про проблеми обслуговування великого басейну знаю.
Щодо ділянки, це в мене мама любитель такого, я б все вирівняла, травою засіяла, і все.
Кашка-маняшка• 07 августа в 11:30
Ответ дляВсе будет, но потом
Да ну, вы шо.
Дешевле таблеток успокоительных попить - если всё так раздражает...😆
А в доме нет шума?
И соседи шашлык постоянно не жарят, и собаки не гавкают, газонокосилки на соседних участках с утра до вечера не жужжат?
Разве что у вас дом стоит в в чистом поле. 🫢
А в доме нет шума?
От лая собак, газонокосилок и прочего помогает закрыть окна. В многоквартирном доме это не поможет. Мне тоже мешают в квартире звуки от соседей, лифт работающий, сосед с этажа ниже ещё и курит в ванной и всё идёт по вытяжке к нам. Танунах. В доме намного спокойнее и комфортнее
Електрохарчування• 07 августа в 11:30
Ответ дляPrervana
У нас теперь моста нет и надо ездить в объезд через село, где мост есть. А это 55 км до Киева. Вместо 15
Мы с Катей соседи)
Хотянівка?
Сметчица
• 07 августа в 11:32
Ответ дляПуГоФФка
Я Вам выше писала про соседей, которые купили на дачу возле моей, так это на въезде в Ирпень по новой трассе. Там за 30 тыс в этом году уже ни одни купили дачи себе в нашем кооперативе. Так это буквально пару км от въезда в Киев. Да за эти деньги можно даже под Вышгородом при желании найти с такими исходными данными
Хороші дачі купили?
Ну ця на такій же відстані від метро, але ще близько біля нас, Ірпінський напрямок нам далекувато
Поросенка• 07 августа в 11:33
Ответ дляСметчица
Квартиру ми купимо після війни.
А дача мені потрібна саме щоб шашлики пожарити і можна на ніч залишитись. Все
Автор а кто вам займет сейчас 20 000$ ?
Есть кто согласился занять вам на два года такую сумму?
Сметчица
• 07 августа в 11:34
Ответ дляPrervana
Вы в Подгорцы что ли собрались? Или в Безрадичи?)
Ні, ближче до Києва
Ответ дляСметчица
Як я завагітніла, ми дивились квартири в Республіці, майже купили, але почалась війна. Дитині менше 3 років. Якось так, уявляєте, можна з дитиною в однушці. І більш того, до повного закінчення війни не плануємо змінювати житло? Причини написала раніше
В жк Республике цены были огого
Автор, вы больше городской житель? Просто тянуть и дачу и собирать на квартиру тяжело. Если б дом был оборудован всем.
Сметчица
• 07 августа в 11:35
Ответ дляЛгин
а что потом с водой с ноября по март?
у меня дом в кооперативе, вода есть всегда
чесно кажучи, не знаю що в інший час з водою. Так написано в оголошенні. Центральне водопостачання з березня по листопад. Це треба на місці уточнювати.
Ответ дляСметчица
Справа в тому, що в нас є ще дві маленькі однушки під здачу і комерційне приміщення без ремонту. До війни планували зробити ремонт і відкрити магазин або здати в аренду. Але воно вже три роки туро стоїть( можна в нього гроші вкладати, ремонт робити, але мені не хочеться…
Машина є, позашляховик, якраз для тих доріг)))) тільки в вузькі вулиці садового кооперативу складно вписується
То если хочется, покупайте дачу.
Может оно вам как терапия, сад, маме для огорода. Думала у вас одна квартира.
ПуГоФФка• 07 августа в 11:39
Ответ дляСметчица
Хороші дачі купили?
Газ по улице, туалет на улице, в доме вода и свет, постройка 80х годов
Боневтікла• 07 августа в 11:39
Ответ дляВсе будет, но потом
Вы не сможете не вкладываться в дом.
Туалет на улице нужно будет откачивать, дом нужно будет протапливать - если вы конечно не хотите чтобы он сгнил.
Потом крыша потечёт, потом забор повалиться, то траву скосить нужно будет.
Вообще мне непонятно цель покупки такой дачи.
У вас нет на неё денег и вы живёте в однушке.
Интересно у вас есть машина, ездить на эту дачу?
мне от интересно, каким образом они жили там ´багато років’ и не отапливали и он не сгнил ?
сою не люблю• 07 августа в 11:42
Ответ дляПаспортний стіл
менше тринькайте грошей на розваги, тим більше у вас чолвоік неспроможний. розраховуйте на себе! я колись 13 тис грн декретних(2009 рік) вклала в приватбанк,отримала потім 21 тис(бо Приват % гарні давав).Купила злиток банківського золота 33 унції. І тепер цей злиток коштує 90-95 тис грн.
Купуйте щороку злиточки по 1-2 грами. це ’довгі’гроші. це небагато на рік,і поки вашій буде 15-16 р- вона матиме хороше придане. як моя має. на навчання я вже їй точно заробила без напрягу. ну і відкладайте на житло. хата без газу під києвом в борг це не дуже .якщо чесно. але мати город -добре.бо ніхто не знає що буде далі.
А далі буде: купите у мене кабачок за той злиток! Незабаром
Поросенка• 07 августа в 11:43
Ответ дляСметчица
Позичити є кому.
Повільно, але без жертв зі сторони комфорту. В нас дитина в приватний садок ходить, на машину і бензин грошей багато йде, та і взагалі на життя. Так, такі реалії
Я б сначала заняла, потом искала.
Сейчас люди и 1000$ не хотят занимать друзьям или родственникам. Молчу про 20!
Я б на вашем месте не спешила с покупкой. Лето уже кончилось. Хотите дачу - снимайте. Мы тоже в 2 года ребенка задались этим вопросом. Перед этим целое лето проездили на десну купаться. Каждый божий день. По деньгам дорого вышли эти покатушки туда назад на бензин. Ездили бывало и два раза в день.
В итоге нашли под аренду за 100$ платили с апреля по сентябрь, а приезжали круглый год - зимой осенью редко, может раз в месяц.
Снимали лет 5 или 6! Вот и считайте сколько потратили на аренду за 6 лет - около 4000$
Потом мы эмигрировали в другую страну и дача нам не нужна была. И хозяин ее продал ещё до короновируса за 25000$
А купил за 70 000$ ещё в 200.... каком-то.
Сметчица
• 07 августа в 11:45
Ответ дляДама_из_рекламы
Автор, а чому не здатен приміщення під ремонт? Багато хто бере й робить під себе, при цьому дасте 3-4 місяці ремонтних канікул і договір на 3-4 роки. Спробуйте, так хоча б вийдете а 0
пробували, півтора роки шукали орендарів, ніхто не хоче в війну вкладати такі гроші в ремонт. Точніше ми одних знайшли і підписали договір, вони зробили коммунікаціі і сан.вузол і потім відмовились, ми їм безкоштовно потім ще рік здавали під склад, за рахунок зробленого ремонту.
Зараз всі хочуть з ремонтом.
Поросенка• 07 августа в 11:48
Ответ дляСметчица
Ні, ближче до Києва
Я б смотрела чуть дальше от Киева. 10-15 км, не более. Но за более вменяемые деньги - до 20000$
Ездили в с. Летки 30 км - далековато. А вот 10-15 км нормально и по времени и по бензу.
Поросенка• 07 августа в 11:50
Ответ дляСметчица
Зараз всі хочуть з ремонтом.
Если муж не работает, пусть своими силами делает сам ремонт. Это лучше, чем коммуналку платить и отопление.
Сметчица
• 07 августа в 11:50
Ответ дляLudaSHS
В жк Республике цены были огого
так, там ціни суттєві, але була ще розстрочка на 2 роки, чоловік гарно заробляв. Зараз розумію, що добре, що це встрягли тоді і не купили.
Я 100% міський житель, ненавиджу приватний сектор восени і взимку, коли рано темніє, сиро і т.д. Я люблю, коли вийшов взимку - ось тобі аптека, супермаркет, ресторан, кавярні, розваги дитині і т.д, дороги почищені і освітлення вуличне.
Але влітку дуже любимо з друзями на природі збиратись, та і взагалі на природі відпочивати.
Поросенка• 07 августа в 11:52
Будинок в лісополосі з виходом в лісополосу,
Автор а вы знаете, сколько у вас будет на той даче комаров с леса ? Мошкары, и грызунов ?
Вас комары живьём сожрут.
Сметчица
• 07 августа в 11:54
Ответ дляБоневтікла
не знаю, на вигляд дуже гарний всередині і ззовні.
в нас теж є дача без зручностей, ми ніколи там взимку не жили, приїжджали в квітні, протоплювали, просушували текстиль і все чудово. При чому будинок глиняний, частково обкладений цеглою, якогось дуже мохнатого року побудови.
А цей, що я дивлюсь - капітальний цегляний будинок з високим фундаментом.
Ответ дляСметчица
Ну у вас есть уже 2 квартиры, но и есть необходимость в природе, сельском отдыхе в теплые периоде. Посчитать, сколько вы тратили на отпуск, поездки и как заменит это вам дачка эта. В будущем, возможно, продадите 2, купите одну большую квартиру. Главное, чтоб работа была и желание и силы - дачу приводить в порядок. Опять таки, надо смета- сколько требуется вложений в участок, смета сколько стоит провести газ, туалет, возможно идея у вас останется, а объект подберете другой по цене. Или попадется что- то в лучшем состоянии.
Если вы, мама мечтаете об этом, почему нет. Еще с точки зрения отложенной жизни, жить надо сейчас. Время идет.
Удачи вам.
Но взвесить все за и минусы.
Удачи вам.
Но взвесить все за и минусы.
JannyMoney• 07 августа в 11:58
Ответ дляСметчица
Поки не планую вкладатись, будинок хороший з ремонтом, буде як дача. Люди так жили багато років
сначала основное, потом экстра.
сначала нормальная квартира, потом уж дачи, гаражи и тд.
До атб топать пол часа вы не будете. Да и мама ваша тоже. Кухня, туалет на улице - минус.
Сметчица
• 07 августа в 11:58
Ответ дляПоросенка
Я б сначала заняла, потом искала.
клас, дякую що поділились)
Сметчица
• 07 августа в 12:01
Ответ дляПоросенка
він хоче, але буд.матеріали зараз дорого, невідомо за скільки ми його здамо, краще гроші в шухляді. Це я так ці роки думала, а тут загорілась цією дачею, тепер думаю - може реально краще ремонт доробити в приміщенні...
JannyMoney• 07 августа в 12:02
Ответ дляСметчица
От ви мене розумієте) ми кожні вихідні кудись виїжджаємо на природу в ті краї, там озеро, ліс, з друзями знімаємо будиночки на вихідні (за дуже дорого((( тому що хочеться змінити картинку, раніше у відпустку літали кожні 5 місяців, зараз яка відпустка… плюс дитина за літо мені винесла весь мозок «а поїхали на басейн», що зараз теж дорого! День сімєю на баскйні - 4-5 тис грн. І ще в мене є мама, яка мріє про нову дачу, тому що на стару в 80 км від Києва ми відмовились їздити
в бассейн съездил и забыл. а домиком надо заниматься. Ваш ребенок пару раз в дырку в полу сходит на улице ночью или вечером и заноет про цивилизацию.
JannyMoney• 07 августа в 12:04
Ответ дляСметчица
Для тої місцевості дешево, повірте. Там просто земля під забудову стільки коштує
не каждую землю разрешат капитально застроить.
У вас уже есть 3 недвижимости которые жрут деньги и ничего не приносят. Хотите четвертую? Шопоголизм? :)
Боневтікла• 07 августа в 12:06
Ответ дляПоросенка
Я б сначала заняла, потом искала.
всмысле ? 100$ за сезон или за месяц ?
и откуда взялось $4000 ?
Поросенка• 07 августа в 12:08
Ответ дляСметчица
Пользуйтесь случаем пока муж безработный пусть своими силами делает, сэкономите на мастерах. И доведете до ума.
Стройматериалы не знаю во сколько вам обойдутся, вы ж писали что С/у уже сделали. Значит останется полы, стены, потолок?
Паспортний стіл• 07 августа в 12:11
Ответ длясою не люблю
у мене город)))і у вас точно купувати не буду. ви його спочатку виростіть,якщо буде срака і засуха.. Казала моя баба- буде в людей -буде і у нас. у війну і голод хто мав прикраси то той і вижив.бо на золото міняли все. і це моя баба. вони були з заможної родини. за золото купується ВСЕ.
а після війни і голоду,хто вижив,тих ,хто за кабачок брав ’злитки’ ,потихеньку знищували свої ж. той втопився,того отруїли,той з лісу не прийшов...Так що дивіться,щоб за кабачок ви не висіли на мотузці десь у лісі на гілці,з кабачком у роті. Життя воно таке. Буремне
Поросенка• 07 августа в 12:12
Ответ дляБоневтікла
всмысле ? 100$ за сезон или за месяц ?
и откуда взялось $4000 ?
В месяц 100$
За полгода 600$
За 6 с хвостом лет - округлила до 4000$
У нас и ребенок вырос на той даче, на природе. Целая улица детей около 15 и возраст 5-6-7-8-9 лет. Самые счастливые времена. Грязный, чумазый, но счастливый. Домой забегал только водички попить и когда уже палкой загоняли покушать.
За полгода 600$
За 6 с хвостом лет - округлила до 4000$
Боневтікла• 07 августа в 12:19
Ответ дляПоросенка
В месяц 100$
За полгода 600$
За 6 с хвостом лет - округлила до 4000$
За полгода 600$
За 6 с хвостом лет - округлила до 4000$
а у вас была ванна и туалет в доме ?