Сметчица• 07 августа в 08:30
Знайшла ідеальний будинок під дачу, але….
На днях випадково знайшла класний будинок під дачу, від києва 5 км, від квартири 25 хв на машині, до АТБ 25 хв пішки.
Будинок в лісополосі з виходом в лісополосу, цегла, з ремонтом, але літня кухня окрема на вулиці, туалет на вулиці, опалення - пічка, газ по вулиці йде, 10 соток, дерева фруктові, дуже гарно, тихо і затишно. Ціна дуже хороша, це прям удача, ніхто там не продає, а тим більше по такій ціні.
Грошей всієї суми немає, ну тобто є десь половина якщо з мамою скинутись, але тоді ми взагалі без заначки залишимось, а часи непередбачувані… Іншу половину можемо пошукати і зайняти, є в кого.
Але думаю - чи варто воно того… війна, може гривня рухнути, а борги в дол віддавати… і раптом за кордон - грошей немає.
Дохід стабільний в мене, чоловік тимчасово майже не працює, в такому режимі зможемо віддати всі борги за 2 роки точно.
Ну і ще питання, в нас квартира однокімнатна, 45 кв, треба розширятись…. Може забити на ту мрію з будиноком і копити на квартиру, щоб після війни взяти…
Результат:
вже голосів:
256 (44.76%)
Відкладати на більшу квартиру
208 (36.36%)
Брати будинок зараз
108 (18.88%)
Інше
Гореотума• 07 августа в 15:25
Ответ дляПоросенка
Ну автор же за 43 нашла 5 км от Киева
Значит сейчас рынок земли и домов стоит и уже сыпется ((
Так что от хотелок олх надо хорошо скидывать.
Яеі хотєлки олх, реальні угоди, в село нових людей наїзало багато, купили будинки, ділянки, активно будуються, ремонти роблять. Будинок 70 кв - без нічого - 70-80 тис.грн, газ підведений і вода, електро, але внутрянка - нуль, площа землі 5-6 соток.
Гореотума• 07 августа в 15:27
Ответ дляЕкатерина27
Вишгород для Оболони всегда был чудесным направлением. Самым удачным из всех возможных. До этого года(
Їздили до родичів до війни, за Вишгород, то там такі пробки, могли 3 години стояти, ось ніби Київ поряд, а ти замурований
Поросенка• 07 августа в 15:28
Ответ дляГореотума
Когда были сделки?
Поросенка• 07 августа в 15:30
Ответ дляЕкатерина27
Там ещё 10 лет назад пробки на мост стояли и тянучка на час в Киев.
Мне не понравилось. Пару раз попала - напрягает.
Гореотума• 07 августа в 15:30
Ответ дляПоросенка
Когда были сделки?
Як потепліло і зараз, прямо біля нас нові заїхали, ремонт роблять, 150 тис. Дім без ремонту на 5 сотках землі
Дую на вітер• 07 августа в 15:37
Эта зима может быть неожиданно холодной,без света, воды и тд.
Если не дай Бог так будет, то домик будет отличным спасением, а квартира будет просто бетонной бесполезной коробкой, какое-то время.
Пез Году Неделя• 07 августа в 15:40
Автор, живучи в 45-метровій квартирі разом з мамою, думати про дачу - це страгетічно неправильно.
Крім того, дім - це чорна дира, в яку посипляться всі ваші накопичення. І ви навіть оком не вспієте поворушити. Купувати дім без зручностей для того, щоби мама капалася у землі - марнотратство, яке ви не можете собі дозволити.
Замість споглядання за домами в лісополосі, продавайте спадщину на Житомирщині та починайте моніторити, скільки зараз коштує ваша квартира+гроші за батьківську хату. І скільки вам з усім цим не вистачає на трикімнатну на вторичному ринку.
П.С. непрацюючий чоловік - це ще один фактор в скарбничку ’Чому не купувати дім’. У вас не вистачить сил кормити маму, яка буде сапати баділля і чоловіка, який під соусом ’я будую нам дім’ переїде в лісопосадку і перестане шукати роботу взагалі.
Пез Году Неделя• 07 августа в 15:46
Ответ дляЕкатерина27
Да, проблема. Потому что я когда платила за участок рассчитывала, чит мне ездить 25 мин, сто расстояние 25 км и все. А не 55 км через жопу. И все из-за халатности местных властей и перепуганных не буду говорить кого…. Меня напрягает это расстояние, напрягает время потраченное на дорогу. Напрягает график езды по понтону и дичайшие пробки.
Простите за вопрос, а мост не надо было взрывать, чтобы вам с Олей было удобнее до домов добираться? С вами ТРО тогда не проконсультировалось? Ну, что за сволочи за такие!!!!!!!!!!!!!!
Может, нужно Ермаку написать, чтобы наказали виновных? В принципе, этот мост никому не мешал, ни тем ребятам, ни тем. Нашим. Вашим.
Дева Мария• 07 августа в 15:54
Ответ дляЕкатерина27
Кать , ну это такая ерунда , по сравнению с тем , что прожили и проживают другие люди с связи с войной . Я вообще не живу дома. Ни укрытий, ни паркинга , последние этажи, панорамнве окна и самый веселей район . Ничего, не жалуюсь )
Екатерина27• 07 августа в 15:56
Ответ дляПоросенка
Я езжу через дамбу уже 15 лет. Летом по 10 раз в неделю минимум. А в остальное время раз в неделю две. Пробки реально были тот год когда набережную ремонтировали и дамбу ( при Яныке еще). И этот год из-за закрытия моста и реверса на понтоне. Все. Иногда еще в воскресенье вечером были пробки перед мостом со стороны Хотяновки. Это не те пробки, что на Ирпень. И не та жопа что на Крюковщину /Гатне.
Екатерина27• 07 августа в 16:02
Ответ дляПез Году Неделя
Прощаю за вопрос. Вы если не в курсе ситуации, то лучше промолчите. Во-первых, взрывать этот мост приказа не было, взорвали, можно сказать, от перебздения. Но ок, я понимаю, тогда все было на страхе, панике и эмоциях. Но ведь вопрос в этом. Тогда в году, в самый пик войны в первых числах июня уже сделали временный проезд. Который мог бы еще 10 лет прекрасно простоять ( с периодическим мелким ремонтом), если ты местные власти хоть немного мозгов имели и не пускали бы по этому временному проезду груженые фуры, бетономешалки и прочую габаритную технику. А пускали бы все это в объезд через Лебедевку. Но нет! На весь этот беспредел закрыли глаза. Потому что Момот и его шобла потирали ручки от потенциального отмывания бабла на ремонте. И в результате, дотянули и до пропускали фуры до того, что мост не выдержал. И теперь конечно его надо капитально ремонтировать и создавать всей местной левобережной громаде серьезные неудобства.
Екатерина27• 07 августа в 16:04
Ответ дляДева Мария
И это не ерунда. Это халатность и бездействие местных властей. В случае чего, левый берег в западне. Хрен выедешь быстро. Только вплавь. Моста через Десна нет, лебедевский - тоже уже на ладан дышит.
Екатерина27• 07 августа в 16:05
Ответ дляДева Мария
Если вы живете не дома, кто вам мешает поменять последний этаж и панорамные окна в самом веселом районе на другое жилье? Вас там насильно держат и паспорт отобрали?
Ума Палата• 07 августа в 16:07
Ответ дляПаспортний стіл
поганий варіант. бо дача без газу,без умов, працювати треба тільки онлайн. наприклад я б нізащо не перебралася на дачу. дача цікава дитині була до 6 років. зараз їй 15 і її на дачу не затягнеш,і в же з 10 її не затягнути,бо вмісті друзі, спільні прогулянки..танці ,конкурси.яке село? це просто неможливо.на дачі треба сидіти пенсіонерам,а молодим приїжджати на вихідних лиш і у відпустку. так що це для молодих людей,які мають дитину,взагалі не варіант. в тому селі мохом порости лиш.дитині цікава дача в 3-5 років.а потім все....вона прагне соціалізації,а не в подвір;ї сидіти
5 км від Києва - це прекрасний варіант соціалізації, у нас повно дітей з передмістя в міські школи батьки возять і на танці, і на конкурси
Губки-уточкой• 07 августа в 16:09
Ответ дляСметчица
що вам дасть точна назва??)) так, в тих краях
Село напротив
По одесской трассе
Уже давно стало ясно мне)))
Кстати, там много подземных грунтовых вод.
И людей топит
Подруга, как переселенка была в лагере, и подвал и первый были затоплены, воду выгребали
Но об этом все молчат, когда продают дом))
Это первое
И второе, назначение зем участка видели какое?
По одесской трассе
Уже давно стало ясно мне)))
И людей топит
Это первое
Ума Палата• 07 августа в 16:10
Ответ дляДую на вітер
В минулу зиму теж так казали
Паспортний стіл• 07 августа в 16:13
Ответ дляУма Палата
нічого хорошого нема у возінні. одна справа школа під боком і гуртки,а друга возити зранку і увечері.ви возили? це трешняк. це купа часу на дорогу і на пробки.і треба комусь возити і не працювати. ти прив*язаний з цим возінням постійно. це тільки добре говорити,а насправді це треш.задовбешся. а бензин бачили скільки коштує? це можуть собі дозволити багаті батьки- розвозку,бо їзда виходить золотою. ось у мене такі є. він працює,заробляє гроші.вона не працює і лиш возить на всі кружки і школи. коли не подзвониш-в дорозі. хай йому грець. в мене дитина сама ходить в школу,на гуртки..це супер..я не уявляю це возіння,і коли б я працювала? 5 км до Києва,це не значить що тут школа і все інше. а по Києву? а скільки авто на в*їзд ви хоч бачили? я 2 тижні з Василькова поїздила на Печерськ на роботу і послала всіх нахєр з їздою)))короче це дуже затратно і рпо грошах і по часу і треба не працювати,а лиш возити. Це гемор ще той
Стріляний птах• 07 августа в 16:17
Ответ дляСметчица
От ви мене розумієте) ми кожні вихідні кудись виїжджаємо на природу в ті краї, там озеро, ліс, з друзями знімаємо будиночки на вихідні (за дуже дорого((( тому що хочеться змінити картинку, раніше у відпустку літали кожні 5 місяців, зараз яка відпустка… плюс дитина за літо мені винесла весь мозок «а поїхали на басейн», що зараз теж дорого! День сімєю на баскйні - 4-5 тис грн. І ще в мене є мама, яка мріє про нову дачу, тому що на стару в 80 км від Києва ми відмовились їздити
Якщо ви так мучитесь, то продавайте свою комерцію і ту однушку і докладайте що маєте щоб купити двушку чи трьошку в Києві. А то якось не логічно. Вже маючи вибачте мотлох, ви готові влізти в борги щоб купити ще один мотлох. Коли та війна закінчиться невідомомо, а життя проходить. А свою вдалу однушку здавайте.
Дева Мария• 07 августа в 16:17
Ответ дляЕкатерина27
Так я там , дома , в своей квартире и не живу ) живу в безопасности , насколько это возможно . не поняла твой пост
Ума Палата• 07 августа в 16:21
Ответ дляПаспортний стіл
Я з Вами не спорю, але знаю багато батьків які возять, але так, вони або не працюють або досить заможні люди. Та й сама з Виставкового в центр вожу в школу дитину. Напрямок Одеської траси дуже загружений
Поросенка• 07 августа в 16:23
Ответ дляСтріляний птах
Зачем им трёшка если у них 45 метров это кухня с гостиной и спальня и дом прекрасный кирпич и низкий этаж и газ.
Две однушки сдают.
Ну и советы. Такое впечатление что люди бредят.
Семье нужен дом под дачу для ретенка, нет убеждают, что им тесно в 45 м и нужно срочно трёшку купить.
Две однушки сдают.
Поросенка• 07 августа в 16:25
Ответ дляСтріляний птах
Она два Смарта сдает и так за 15000 каждый минимум.
Стріляний птах• 07 августа в 16:25
Ответ дляПоросенка
Две однушки сдают.
Бо автор пише, що тікають зі своєї однушки якраз тому, що тісно. І трьошку доречі теж можна знайти з цеглою і газом і низьким поверхом. Ну скільки місяців того літа? Чи вона в січні дитині басейн на дачі поставить? Ні, будуть далі душитись в однушці.
Поросенка• 07 августа в 16:26
Ответ дляСтріляний птах
Не тесно, а летом хочется на природу.
Стріляний птах• 07 августа в 16:33
Ответ дляПоросенка
Спочатку я думала, що автор з тих, хто знаєте ’срака гола аби каша з молоком’. Типу айфон в кредит, ботокс в кредит, дача в кредит, бо це ж по багатому. Але бачу, що автор має ресурси, але не може їх правильно використати відносно своїх пріоритетів. Можна було б все попродатт і зараз на хвилі невизначеності і виїзду багатьох взяти капітальний будинок в самому Києві за хорошою ціною.
Тётя Хрюша• 07 августа в 16:47
Ответ дляКотомафия
Так може воно там копійки коштує то чому б не купити автору?
Автор,а скільки та дача коштує?
5 км від столиці копійок не буває
Тётя Хрюша• 07 августа в 16:49
Ответ дляPrervana
10-15 тысяч баксов это вот прям ’повезло’. Может и дороже
Такие ценьі в Глевахе 20 км от Киева
Воленс-неволенс• 07 августа в 16:50
Я бы купила. Выросла в селе, живу в большом городе вынужденно(больной ребенок здесь все же - медицина занятия больше чем в селе есть намного), но будь такая возможность то купила бы. Слушайте саму себя. Если это Ваше - возможности все отдать сами подтянутся. Работа и все моменты не пугают - я в таком выросла, привыкать не к чему. Собираем деньги потихоньку. А будет хоть свой дом - свое жилье. То со временем и на квартиру можно заработать
Снегопадка• 07 августа в 16:54
Ответ дляВсе будет, но потом
Да ну, вы шо.
Дешевле таблеток успокоительных попить - если всё так раздражает...😆
А в доме нет шума?
И соседи шашлык постоянно не жарят, и собаки не гавкают, газонокосилки на соседних участках с утра до вечера не жужжат?
Разве что у вас дом стоит в в чистом поле. 🫢
А в доме нет шума?
угу,тільки подумала теж,собаки гавкають постійно,шум гам сусідів,і ще дівчатка один треш,біля нас купили любителі натуральної їжі,кури,півні співають-розриваються,індики були,в минулому році тижнів два коза жила,бекала-мекала цілодобово.Мабуть їх теж дістала,бо відвезли кудись.але типу пермістя,але по факту село і кожен живе,як хоче