Пасажирський автобус зі школярами розбився на Хмельниччині
Який жах…
Небезпечний інцидент трапився 5 серпня увечері на автодорозі сполученням “Житомир – Чернівці” в селі Жванець. Школярі з Києва у супроводі дорослих їхали на відпочинок у Болгарію, – пише 24 канал Постраждали діти У якийсь момент 61-річний водій родом з Чернівецької області не впорався з керуванням та зʼїхав з дороги у селі Жванець, після чого зіткнувся зі стіною нежитлового приміщення. На момент аварії в автобусі перебувала 31 дитина. Унаслідок ДТП аварії травм зазнав 62-річний чоловік та семеро дітей віком від 8 до 15 років. Медики госпіталізували їх до лікарні. Наразі розпочато кримінальне провадження фактом порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило в потерпілого тілесні ушкодження.
Скорее всего, водителю стало плохо, потерял сознание и тп. 61 год - стаж огромный, не мог он просто не справиться. К слову, я в детстве тоже была в аварии в автобусе, он на скользкой дороге в горку съехал в кювет и перевернулся. Спасло то, что была снежная зима и автобус не покатился дальше под горку, а застрял в снегу. Только одну беременную увезли на скорой. Мама успела закрыть меня своим телом, ей на голову упал чемодан с верхней полки, пробил висок, но обошлось.
А якби не вигребли ТЦКашники всіх чоловіків, за кермом були б молодші водії, а не 60+++ Таких випадків буде все більше, нікому працювати, беруть дідусів у водії.
Я против эйджизма. Но в заданных обстоятельствах понятно, что необходимо делать бронь для водителей призывного возраста. Вполне может быть что более молодых водителей у перевозчика просто не нашлось.
Стаж є, якщо все життя працював водієм. А якщо його недавно взяли на роботу, тому що всіх молодших чоловіків повигрібали ТЦКашники?
Какое отношение имеет возраст к тому,что может случиться ДТП?Молодой мог вообще превысить скорость и не справиться с управлением.
Мог заснуть от усталости, все таки в 61 год устаешь быстрее чем в 31
тю. ’А якби...,’ А пам’ятаєте?? --- ’...- буде хаос..,буде війна... ’ (З.).
Ви знаєте середній вік чоловіків в Україні? 60+ можуть померти в будь-який момент, а їх садять за кермо автобуса з дітьми. А якщо ще й отримував щеплення від корони експериментальними вакцинами - сильно збільшуються шанси на проблеми з серцем.
В возрасте 60+ гораздо сложней бороться со сном. Как я понимаю, они выехали в предрассветный час, а во время рассвета гораздо сложней бороться со сном, особенно, учитывая возраст водителя. Мой свекр в таком же возрасте, постоянно засыпает там, где сидит, свекровь его никогда одного за рулем не отпускает
Летать становится опаснее, привитые пилоты могут навсегда стать непригодными: https://www.europarl.europa.eu/streaming/?event=20... Летать становится опаснее - евродепутат Кристина Андерсен бьёт тревогу. Политик ссылается на европейское агентство по лекарственным средствам EMA, которое зафиксировало очень высокий рост побочных эффектов и смертей от экспериментальных «вакцин» против COVID 19. По ее словам зоне риска привитые пилоты - они могут навсегда стать непригодными для полетов и главное - сейчас представляют опасность для всего воздушного движения. ’Только представьте себе пилота переполненного авиалайнера, у которого случается сердечный приступ при подлете к аэропорту крупного города’ С соответствующим докладом Андересен выступила на конференции в Европарламенте в Страсбурге.
В мене родичка відправляла мою троюрідну сестру з Києва в Болгарію,якраз 4 числа речі збирали. Я тільки зараз побачила, сподіваюсь що вони чимось іншим їхали Написали мені що не їх автобус, Слава Богу,але все одно страшно,відправляєш дитину на відпочинок і тут таке
мене також лякає, коли водіями зараз такі дідусі, а то і старіші, і у міському транспорті також
Так ясно де ж молоді всі зараз у більшості водії. Якщо без якоїсь невеликої інвалідності. В міському транспорті теж стало більше жінок і водії переважно в віці за 60,і в маршрутках старих теж багато. Таке життя