ЧупакабраЗеБест• 07 августа в 10:49
Разве это политкорректно прямо с экрана называть человека прямо НИГЕРОМ?
я вообще понят ь не могу, как такое пускают в эфир, вот увидела в телеге, не поверила своим глазам, так оно по всем новостям, нигер и нигер.
НА видео красивый темнокожий мужчина, красиво говорит по -французски, а они: нигер.
Ответ дляTammy21
Вам мало було того фонтана якому ви та інші тут учора все окропили? Чи вас виселить зростання впливу раші у Африці?
чо? это про какую тему вы сейчас?
Ответ дляoboeva
Негр и мусор это не одно и то же вообще-то,тогда придется назвать его в ответ нехорошим словом. И нет у меня в окружении негров,чтоб я назвала его негром,а не по имени.
Там кореляція між госпожою і мусором. А не між тим що ви написали. І так, я писала і те, що і білі вас так назвати можуть ша весь тот вужиний танок на сковорідці, яким ви власний расизм прикрити намагаєтеся.
Ответ дляTammy21
Про мусульман, які кошерне біле населення зжеруть.
это мое мнение.
есил оно вам не нравится я в этом невиновата
Ответ дляViktoryjaG
Так в Африке и живут только негры. Это такая раса, она существует, негроидная. Или надо переименовать в афроафриканскую?)) Больше бреда, больше!
Ну єгиптяни не негри, а араби, але живуть у Африці. Афроараби? Чи арабрафриканці.
А в ПАР купа білих людей.
Ответ дляTammy21
Це не точка зору, а хейт і дискримінація. Ви не можете прикриватися демократичними правилами, якщо самі їх не поважаєте.
я вообще в демократию не верю
Ответ дляTammy21
Чудово, тільки чомусь користуєтеся ії здобутками і навіть як аргументацію.
я??? я вообще не из тех, гыгы
Ответ дляЧупакабраЗеБест
я??? я вообще не из тех, гыгы
З яких ’тєх’? Ви мені вище писали, що з вами потрібно ніжно, тобто поважати ваше право на ’мнєніє’. Це і є демократична норма -- повага. Ви ії хочете. Але от не хейтити людей за колір шкіри, чи віросповідання -- ні.