Mrs.Sexuality• 07 августа в 18:21
Дешёвые, но крутые средства косметики - Ваш топ
Например, я довольна тушью O.TWO.O с Али за 1.5 доллара
Сегодня огуречную умывалку в теме хвалили от Др.Санте
Много положительных отзывов о трехфазной базе с Авроры - сейчас по 100 грн
Love_Love_Love_• 07 августа в 18:25
Лінь йти фоткати, але недавно був розпродаж в bath and body і мені не хватало до корзини щоб було -70% я взяла просто перший попавшийся крем для лиця за 5$, і о чудо міліон баночок по 90-150$ які я тестила щоб прибрати нереальну сухість виявились до дупи, цей крем то якесь чудо
Mrs.Sexuality
• 07 августа в 18:26
Ответ дляLove_Love_Love_
Жаль, что у меня жирная кожа, а то б попробовала
А_я_ЛОЖУ!• 07 августа в 18:29
Ответ дляLove_Love_Love_
Где вы заказываете?
Mrs.Sexuality
• 07 августа в 18:29
Ответ дляПушап Мі мі
Тинт для губ ежевика за 56 грн
А какой марки? Где купить?
Mrs.Sexuality
• 07 августа в 18:30
Ответ для3@йk@
Послухаю
Бо вже також хочу придбати пінку для вмивання Др. Санте
На мейкапе сейчас 69 грн
torbochki.in.ua• 07 августа в 18:31
Мені подобається польська доглядова серія Bielenda, багато років користуюсь
Пушап Мі мі• 07 августа в 18:33
Ответ дляMrs.Sexuality
А какой марки? Где купить?
Зашла на мейк ап, уже чуть дороже 67 грн, я за 56 покупала в последний раз (а впервые еще до войны заказала).Единственный минус - крышка закрытая не держится
Mrs.Sexuality
• 07 августа в 18:34
Ответ дляПушап Мі мі
Он цвет даёт или только блеск?
Цветов Мне срочно• 07 августа в 18:36
Обычная каша из огурца. Я тупо помолодела) ну мне и лет немного. Я с целью осветлить веснушки. Веснушки осветлила, кожа сияет, я в приятном шоке.
сою не люблю• 07 августа в 18:44
Ответ дляПушап Мі мі
Тинт для губ ежевика за 56 грн
А мне не понравился цвет.
Бринзолетта• 07 августа в 18:46
Поюсуюсь до Вашої туші з Алі. Найкраща за всі, якими користувалась раніше. Замовила вже втретє.
Ось мої фаворити з бюджетної серії. Після шампуні волосся нереально м´яке. Ніякі корейські засоби не роблять такого ефекту. Спрей термозахист дає природній блиск та легкість розслідування. Гідрофільна олія не липка, має гарний аромат і шкіра дуже ніжна після неї. Олівець для брів, яким можна зробити ідеальні брови. Вистачає на довго, стійкий.
Міряю від одиниці• 07 августа в 18:47
Ответ дляЦветов Мне срочно
сами делаете и наносите?
расскажите подробности
Оксана -1f11• 07 августа в 18:48
Ответ дляtorbochki.in.ua
І мені подобається, правда, нещодавно тільки почала користуватися. Підкажіть, будь ласка, що вже спробували і сподобалося.
Брюлик в стразах• 07 августа в 18:49
Ответ для3@йk@
Послухаю
Мне она не понравилась
Ліплю вареники• 07 августа в 18:51
Мне нравятся маски с глиной Гарнье, покупаю их уже лет 10 точно
Электричка• 07 августа в 18:55
Ответ дляLove_Love_Love_
крем для рук з ароматом чорноъ черешні, то щось неймовірне!
крутий, зволожуючій і аромат...він божественний (вміють же ж робити)
Электричка• 07 августа в 18:57
Ответ дляtorbochki.in.ua
відкрила цього року для себе цю косметику, дууууже Ок
вмивалочка - топ, сиворотка - топ, +крем
мені дуже подобається ефект від косметики і ціна приємна
АБВГДэшница• 07 августа в 18:57
Мицелярка из Евы protebe очень понравилась, одна из немногих от которой не пекут глаза. Знаменитая Тушь Eveline (черная с розовым), тени для бровей из Авроры 3в1, румяна всегда в Еве беру самые дешевые .
Love_Love_Love_• 07 августа в 19:01
Ответ дляЭлектричка
Та я взагалі « признала» ту косметику, стільки всього класного, дякую за пораду, цей крем теж спробую