Задолбулька• 09 августа 2024
Навчання на двох спеціальностях одночасно
У кого був такий досвід? Наскільки це реально?
Задолбулька
• 09 августа 2024
Якщо обрати один вуз, але різні спеціальності. Бюджет плюс контракт
И_В_офигительных_штанах• 09 августа 2024
Реально конечно. Есть знакомые. Но я не понимаю зачем это делать....
Смурфик• 09 августа 2024
Реально, у дочки знакомая так учится. Но жалуется, что скоро кукушкой поедет. Обе специальности у нее очно, но в разные смены, немного спасает дистанционка. А зачем вам такое нужно? Можно закончить бакалаврат по одной специальности, а магистратуру по другой, если это не правоведение.
Задолбулька
• 09 августа 2024
Дитина до кінця не впевнена у тій спеціальності, на яку вступила на бюджет. Хоче ще економіку взяти як більш універсальну
Смурфик• 09 августа 2024
Ответ дляЗадолбулька
С первого курса не стоит, некоторые и одну специальность не выдерживают. На какую прошли на бюджет?
Задолбулька
• 09 августа 2024
Ответ дляСмурфик
Хімія
Пушка заряджена• 09 августа 2024
знайомий так навчається, денна: музична академія, заочна педунівер на викладача іноземних мов.
Пушка заряджена• 09 августа 2024
Ответ дляЗадолбулька
Хімія
класна спеціальність, широка сфера використання...
Задолбулька
• 09 августа 2024
Якщо розглядати дві денні, це нереально? Можливо, після першого курсу обере щось одне.
Смурфик• 09 августа 2024
Ответ дляЗадолбулька
Хімія
Химики скорее всего будут учиться очно, там лабораторные и практические. Могут совпасть занятия по времени. Контракт доступен в любой момент, если окажется, что первая специальность не ее. По-моему, еще можно поступить на бюджет заново, если уйдет с первого курса и компенсирует государству это обучение, раньше такое было.
Пластилин_Колец• 09 августа 2024
У нас были спец программы в рамках института. На 3-4 курсе можно было пойти на второе высшее 2 года обучения
Смурфик• 09 августа 2024
Ответ дляЗадолбулька
Не боитесь, что ребенок после такой нагрузки вообще бросит универ? Химия - классная специальность, если прошла на бюджет, значит есть склонность к этому направлению. Туда еще язык иностранный приложить и можно искать грантовые программы в иностранных ВУЗах
Вумна вутка• 09 августа 2024
напишу свою думку: я б на першому курсі цього не робила. по-перше, це і так час на ’орієнтування’ в основній спеціальності. не всім одразу подобається, особливо, якщо умови навчання, форми, вимоги зовсім інші, ніж були в школі. доньці варто сконцентруватися на чомусь одному. бо якщо розриватиметься і туди, і сюди - цей сумнів лише вкоріниться, а не якось вирішиться.
економіка як така - дуже загальний опис спеціальності). якщо тяжіє до чогось конкретного, то це інша справа. а так на першому курсі в неї почнеться економічна теорія, історія, філософія і т.д. це не про економіку зовсім поки що. тому я б радила почати із хімії. якщо вже вступили на неї, то явно ж не на порожньому місці. хай спробує заглибитися там. якщо чесно, хороші хіміки в майбутньому будуть потрібні більше, ніж економісти. та й просто економістів багато. а людей з бізнес-мисленням (заради чого, власне і йдуть на економіку здебільшого) - значно менше. і це не про економічну освіту, а про сукупність якостей і особливості мислення:-)
Гидроусилитель руля• 09 августа 2024
Ответ дляЗадолбулька
Хімія
В магістратуру може піти, то не проблема, тільки вуз обирати реально де з 0. Я так закінчила після біології.
Играю_на_кларнете• 09 августа 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Если есть возможность и ребенок тянет, почему нет. Дочь взяла предметов на 4 года на софтвар и ИИ сразу, Чехия
Тепличная• 09 августа 2024
Ответ дляЗадолбулька
Вступ цього року?
Вумна вутка• 09 августа 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
у Вашої дитини просто споріднені спеціальності. а хімія і економіка - не дуже:-)
Тепличная• 09 августа 2024
Ответ дляЗадолбулька
Хімія
Хімія дуже складна і цікава, а економіка - що вона є, що її нема.
Задолбулька
• 09 августа 2024
Дякую. Прислухаємося. Почнемо таки з хімії. Можливо, економіка і не знадобиться)
Тепличная• 09 августа 2024
Ответ дляЗадолбулька
Ви ж бачите, що робиться. Наступного року бюджетні місця під питанням, а контракт від вас нікуди не втече. Нмт теж завжди з вами. Задача номер один - відучитися на бюджеті.
Задолбулька
• 09 августа 2024
Ответ дляТепличная
Так. Дякую 🙏
Играю_на_кларнете• 09 августа 2024
Ответ дляВумна вутка
Оно аж само просилось. Первый курс общий для всех. Половина предметов совпадает, надо было некоторые добрать и добавить год
Викасикрет• 09 августа 2024
Ответ дляЗадолбулька
Первый курс много общих предметов идёт, специализации меньше, по крайней мере я так училась, наоборот на первом проще будет, может со второго пойти на 2ю, часть предметов зачатут с первого