маминаБубочка• 10 августа в 00:25
Кровать ребенку 5 лет, 160x 80 нормальный размер?
Нам срочно нужно купить кровать. Этот размер подходит для 5-6 лет?
Ща как дам• 10 августа в 00:27
А якщо ви захочете з ним полежати? Це ліжко на 1 рік користування ? Бо діти швидко ростуть
Давно без алко• 10 августа в 00:31
Ні це знущання а не ліжко, куце, моїй дитині два роки) спить зі мною на 180 на 200 і я сплю з краєчку😀
Хвець-тець• 10 августа в 00:40
Так, підійде, у нас така, як з Ікєї - йдуть 160*70. Дитина з 2-х рочків спить на такій, все ок. І я поміщаюсь
Хвець-тець• 10 августа в 00:47
Ответ дляЩа как дам
Ви перебільшуєте. Так, це не підліткове ліжко. Але, якщо дитина середнього росту, то ще років на 4-5 буде нормально.
Мені подобається в таких розмірах, що, як правило, вони йдуть з захисним бортиком. І я спокійно сплю, знаючи , що дитина не впаде (а моя дитина може, і якщо нема бортика, то падає)
Ща как дам• 10 августа в 00:59
Ответ дляХвець-тець
Я не перебільшую. Що за дурна манера знецінювати чужу думку. Вас влаштовує куценьке ліжко, ну супер. Для мене це знущання над дитиною.
База_птеродактилей• 10 августа в 01:00
У сина ікеа кріттер, такого розміру. З трьох років в ній, зараз 7. І я з ним поміщаюсь полежати, хоч я не маленька і не худенька. У мого похресника така сама, йому вже 10, як раз зараз нове ліжко будуть брати.
Катруся 777• 10 августа в 05:50
Якщо Ви готові через пару років купляти нове - можете брати. Але я не бачу сенсу , навіщо? Ми відразу купляли 90/200, я задоволена, можу спокійно лягти з дитиною перед сном. Коли температура теж лежу з нею щоб контролювати. Інколи як гості приїзжають можу там когось покласти, бо це інша кімната, а дитина з нами спить. Як на мене, якщо дозволяє місце - відразу беріть доросле ліжко. Ми своїй купили ще коли 3 роки їй було, з бортиком, який знімається, дерев´яне, за 4 роки воно як нове.
Гореотума• 10 августа в 08:14
І нашо?
Ми одразу купили кровать 90*200, не губиться дитина там аж ні разу. І я можу поруч прилягти