Невгамовна• 10 августа в 01:29
Мінімальна сума на життя на сьогодні?
На яку суму +- на місяць живуть мінімально сім´ї з дітьми у вашому оточенні?
Санька-4b93• 10 августа в 02:26
Ответ дляЗоя Жорівна
Интересный увас подход к вещам)
На улице наверно воруют. Что вечно новое надо.
Это у вас странный, если вы новые вещи покупаете только если старые своровали ))
Санька-4b93• 10 августа в 02:31
Ответ дляЗоя Жорівна
За олией ездят на бойню. Часто свои семечки везут и там взбивают или меняют на масло уже.
Семена спор уже все почти, за столько лет.
Огород подготовить?по вашему там все одиночки живут?
Всех кого знаю - сын внуки сват брат кум, помогают .
Ну наймут один раз трактор. Раз в год.
Это как кран в городе починить .
Прям проблем написали. Там легче чем здесь. Никто не пхнет в затылок за - придомовую, лифты уборщицы , умные двери подъездные за которые надо платить вечно
И это без коммуналки.
Не рассказывайте.
На муке, крупе разорится можно? Сколько ее там нужно? В суп .
Там немного другое питание, никто на кашки не др@чит .
Дрова единоразово
Ну наймут один раз трактор. Раз в год.
Это как кран в городе починить .
И это без коммуналки.
Не рассказывайте.
Дрова единоразово
Ага, поняла, хорошо тем сельским, найми трактор, семена собери, посади, убери, на маслобойку съездь, дрова привези, наколи, зиму ими протопи. Красота, в общем.
Не то что в городе, постоянно думай и страдай, как заплатить за лифты и умные двери.
Кудесница_с_пургеном• 10 августа в 03:00
Ответ дляСанька-4b93
Ой, чого вчепились. Не були в селі, то і не знаєте. Посадили картоплю і чекають там перед телевізором поки виросте. Потім заплатять 100 грн трактористу той викопає картоплю, збере, перебере, в мішки позбирає і в льох занесе. Ну там праці на 10 хв, тому ніхто більше 100 грн не платить. Але ж потім ще й продадуть міським по 100 грн за кг. Наживаються коротше. Тому в місті і не хватає 100 тис для життя. Селюки ставлять неадекватні ціни.
Сиренькая• 10 августа в 05:19
Ответ дляСіґеле-міґеле
Влаживаться?)))) В какой вы школе учились. В степях Калмыкии?)
Удалено администрацией...
Однозначно• 10 августа в 05:43
Ответ дляЗоя Жорівна
Ну наймут один раз трактор. Раз в год.
Это как кран в городе починить .
И это без коммуналки.
Не рассказывайте.
Дрова единоразово
Ну наймут один раз трактор. Раз в год.
Это как кран в городе починить .
И это без коммуналки.
Не рассказывайте.
Дрова единоразово
Вибачте, але ви дуже обмежена....
Видно що ви повністю городська і поняття не маєте, як в селі живуть і скільки витрачають.
Я супер-пупер• 10 августа в 06:30
Ответ дляЗоя Жорівна
*копеечная
1700-2000 грн тільки за електрику на місяць - копійки, чоужтам.
Ясамаякрасивая)• 10 августа в 06:30
Ответ дляМорская свинка
Не знаю, у каждого свое нормально.
Кума умудряется с сыном на 10 тыс жить.
Питаются просто, но сбалансировано, одежда секонд, но находит хорошие вещи, ребенок ходит ещё на английский и в бассейн.
У нас 30 тыс на троих где-то.
Кума умудряется с сыном на 10 тыс жить.
У нас 30 тыс на троих где-то.
У нас тоже сейчас 30 на троих и кот.
Очень мало(((
Ясамаякрасивая)• 10 августа в 06:33
Ответ дляЗоя Жорівна
Коммуналка там поперечная по сравнению с городом .
Одежду,приехала купила все, пальто сапожки ботинки штаны итп
Уличное и домашнее.
Ходить особо некуда, носится года 3 точно. Не помню чтоб самом рвались или с пальтом проблемы.
Там люди не заморочены.
Тепло и ок. Как бомжи не ходят. Но и нетарят каждый сезон .
Я, полностью городской житель и то в одном могу ходить и 2 и 3 года. Если вещь мне нра или обувь. Смотря как ходить
Дело не в деньгах, а что нравится и привыкаешь.
Уличное и домашнее.
Там люди не заморочены.
Вы фантазер, однако.
Коммуналка конечная???
А чем зимой в селе греются по вашему?
Коммуналка конечная???
А чем зимой в селе греются по вашему?
Брюнетка в Мармеладе• 10 августа в 07:10
Ответ дляЗоя Жорівна
Ну наймут один раз трактор. Раз в год.
Это как кран в городе починить .
И это без коммуналки.
Не рассказывайте.
Дрова единоразово
Ну наймут один раз трактор. Раз в год.
Это как кран в городе починить .
И это без коммуналки.
Не рассказывайте.
Дрова единоразово
Шоб зробити гарну територію промову в селі-ми виклали стільки, що комуналка в місті і поряд не стояла))І це не по 700-800 грн щомісяця, як у місті платять. А за бруківку відразу, за дерева -квіти для клумб теж. За роботу майстрам, які бруківку клали. Та ви в місті 10 років будете платити за ОСББ за ці гроші) А світло, вода, газ-в селі не дешевше. І води йде більше, і світла-бо і подвір´я освітлюється і хозбудівлі
Однозначная• 10 августа в 07:37
Ответ дляbegovelik
У нас уходит 4 тысячи евро
И у нас столько же.
Села то тільки для пенсіонерів. Особливо далекі і глухі. Не ті, що під містом і 5 хв іти до зупинки. У наших родичів саме таке село. Там себе по мінімуму ( тримаючи все) можна звісно прогодувати, але треба впахувати круглорічно, не говорячи, що фінанси мають бути нормальні. Це без одягу і цивілізації. Насправді за все треба платити так же. Роличі дивлюсь впахують ще більше чим ми в місті плюс ходить жінка на роботу, чоловік потрохи має свій бізнес по обробці полів. І то вони живуть не краще чим ми на звичайних міських роботах. Як і в місті - комуналка газ і світло то саме витратне. А копійки за холодну воду дуже компенсуються закупівлею насосів.
Невгамовна сила• 10 августа в 08:26
Примерно 60 тыс
3 взрослых и реберок. Старший сын только ест дома. Одежда, ремонт его машины, бензин, телефон, погулять- за это всё он платит сам.
Хропочка з гривкою• 10 августа в 08:32
Ответ дляНі грама
У селі пару тисяч? Насмішили.
Теж різні вводні можуть бути.
Наприклад моя мачуха городину продає з чого має ще дохід. Село є розвинуте, де дітям гуртки є, секції, а є просте, де витрати мінімальні, там навіть одяг не купують особливо (у батьків саме таке село). Чи потрібно їздити кудись, чи ні - на роботу, в школу.
Ні грама• 10 августа в 08:33
Ответ дляЗоя Жорівна
Ну наймут один раз трактор. Раз в год.
Это как кран в городе починить .
И это без коммуналки.
Не рассказывайте.
Дрова единоразово
Ну наймут один раз трактор. Раз в год.
Это как кран в городе починить .
И это без коммуналки.
Не рассказывайте.
Дрова единоразово
Що ви Вигадуєте? Де такі чарівні села,, вірніше дореволюційні?
Ні грама• 10 августа в 08:36
Ответ дляОднозначно
Вибачте, але ви дуже обмежена....
Це точно, мої батьки десятки тисяч витрачають.
Сама не знаю• 10 августа в 08:38
Ответ дляНевгамовна
В селі треба таку саму купу грошей, хіба що на каву не ходите по 50 грн як в місті, а так, і одяг і паливо, і дітей вчити треба, і ремонт, та про що мова взагалі?!
В мене багато знайомих в селі живуть. То ж є різний рівень життя. В більшості машини нема, одяг, який хтось віддасть. Діти навчаються в безкоштовній школі, на додаткові заняття ніхто не ходе.
Одна знайома дівчина з мамою живуть на мамину пенсію, це десь 3-4 тис. Звичайно є і ті хто в селі витрачають по 100 тис .
ПолБатона• 10 августа в 08:39
Я не знаю, как в других семьях, но точно знаю что 30 000 грн на троих (такой у нас доход сейчас) это очень мало и ни на что не хватает.
Нам этой суммы хватает на коммуналку, еду, бензин и кружки ребенка. Плюс каждый месяц есть что-то ДР (то родные, то друзья, то друзья сына).
Отдых, покупка одежды, техники сюда уже не вписываются.
Если вдруг к врачу нужно или кто-то заболел, то тоже уже не хватает. Машина поламалась. Про отложить вообще молчу.
Каждый день иду в магазин 500-700 грн. Это только на еду.
Думаю сейчас на семью из трёх человек при таких ценах на все нужно не менее 50 000 грн. И это даже не шиковать.
Ні грама• 10 августа в 08:41
Ответ дляСама не знаю
Це ви про пенсіонерів знову?
Ні грама• 10 августа в 08:43
Ответ дляПолБатона
Все так подорожчало, що не вистачатиме і цієї суми.
Репетиторша• 10 августа в 08:43
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Щоб виростити це все потрібно час та гроші. Ну і не забуваємо що комуналку та одяг ніхто просто так не дає. За все потрібно платити.
не знаю, у мамы дом дешевле обходится по коммуналке чем моя однокомнатная квартира...
Хропочка з гривкою• 10 августа в 08:44
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Родичка живе в селі. Мале село, не особливо розвинуте. Чоловік загинув (не на війні), двоє дітей, зарплатня мінімалка.
Діти вчаться онлайн, в зв´язку з чим одяг з секонду недорогого, взуття теж - що привезуть з дешевого.
Свій город і кури. Циплят не купують - несуться і висиджують свої. Насіння в основному теж сама заготовляє. Город обробляють вручну без трактора. Тобто за це не платять. Хата без зручностей, у дворі колодязь не насосний. Тобто комуналка - це тільки електроенергія.
Опалення - піч і груба. Дрова заготовляє сама, не купує. Поруч ліс навкруги і сусідні ділянки пустують - вони їх прочитають і теж заготовляють дрова.
Під час буревія недавнього дерево впало - розпиляли, просушити, дров вже є зими на 2-3.
Їдять все домашнє з городу. З м´яса - домашня курка. Курей годують недоїдками (все що недоїли в чавуні зварили з зерном перемішали і готово) зерно самі виростили. Корм не купують.
Говорить, що їй мінімалки з головою вистачає.
До гибелв чоловіка жили в місті поруч. Потім не витягувала в місті і з війною переїхали в село.
Але не кожен зможе і захоче так жити.
Написала як приклад, що в селі життя є різне. І так багато родин живе. У них в селі так живуть більшість.
Але не кожен зможе і захоче так жити.
Репетиторша• 10 августа в 08:44
Ответ дляНі грама
Ще й сили і великі гроші.
время? - да, очень много забот, всем надо заниматься
а большие деньги куда и на что? ( если без бассейнов и прочего)
Хропочка з гривкою• 10 августа в 08:48
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Ви це серйозно? Там горить одяг. На городі впахувати це не в офісі плаття вигулювати. По полям ходити цілими днями це не педальки в машині натискувати. Я віддавала їм верхній одяг і взуття в котрих вже не хотіла ходити саме для городу. Тому що не накупляєшся цього за ,,пару тисяч в місяць на прожиття,,
Я коли жила в селі, у мене навпаки на одяг гроші не йшли взагалі. Декілька років носилось що було. Це з городами, полями (сіно заготовлялось) і господарством (корова, свині, кури, кролі). Ходити було нікуди в селі. Максимум на лавці ввечері з сусідами або подругами. Там наряджатись було нікуди.
Репетиторша• 10 августа в 08:51
Ответ дляСанька-4b93
надо начать с того что все в городах и селах живут по разному
я знаю семьи из сел Киевской области, по уровню жизни и развлечений дай бог каждому жителю Киева, но понятно что в общем срезе их не много..
Так же как и не каждый житель крупного города - почти миллионер
Галя-краля• 10 августа в 08:52
Ответ дляХропочка з гривкою
Але не кожен зможе і захоче так жити.
Це жах, яке майбутнє у дітей??? Це виключно щоб не здохнути від голоду таке життя.
Хропочка з гривкою• 10 августа в 08:53
Ответ дляСанька-4b93
Только собирают? Садить их не надо? На семена тратиться, на удобрения, на вспашку огорода? Не говоря уже о том, что нам вджобывать надо до усрачки. А муку на хлеб ’ваши’ тоже сами выращивают и перемалывают? Крупы, масло сливочное и растительное? Топят кизяками, а не газом или дровами за 15 тысяч машина?
Где это сказочное село с молочными реками и. кисельными берегами?
Села есть разные. И у каждого хозяйство свое.
У меня сейчас папа в селе, свекровь, сестра, невестка. Выше писала об одной.
Папа тратится на оранку, семена, удобрения и т.д. но у него огородов 30 соток.
А свекрови свои 5 соток вручную обрабатывает. Все вообще вручную. И семена у нее свои. Не покупает. Удобрение тоже свое. Даже жуков она вручную собирает.
Дрова тоже не покупает. Заготавливает сама - благо лес вокруг села.
И ещё одна родственница - выше писала, так же делает. То есть расход на выращивание всего минимальный.
Понятно что есть разные села, и даже в одном селе живут по разному. Но так тоже бывает
Ні грама• 10 августа в 08:53
Ответ дляРепетиторша
Зорати, посіяти, зібрати і так по кругу з року в рік, газ отопити хату. Це так лише що згадала.