Вилосипедниця• 10 августа в 10:44
Чому завжди виникає спір між фанатами андроїда і любителями айфонів?
Как нефиг делать• 10 августа в 10:45
Андроїд в ногах айфона просто валяється.Хто не спробував,той і не знає.
Джавеліна• 10 августа в 10:46
Зазвичай ці суперечки починають володарі айфонів. Чомусь їм конче необхідно всім довести, що айфони кращі)))
Попельшка• 10 августа в 10:47
это давняя история - когда сравнивали андроид за 5 тыс с айфоном за тысячу долларов
сегодня уверена все телефоны в ценовой категории айфона работают как часы
...аяприкольная• 10 августа в 10:47
Ответ дляКак нефиг делать
А вот не согласна)) у меня самсунг и айфон. Самсунг удобнее и продвинутее, что-ли.
Как говорится, каждому свое.
Попельшка• 10 августа в 10:49
Ответ дляДжавеліна
да да да - со словами понты это .....
и дальше пошло поехало
месяцкие• 10 августа в 10:49
Ответ для...аяприкольная
Как говорится, каждому свое.
У меня с 2012 айфоны, в этом году украли, и взяла у друга попользоваться андроид Самсунг, короче очень понравился, теперь в раздумьях, какой телефон себе покупать.
Дайте подумать• 10 августа в 10:50
Ответ дляКак нефиг делать
Ну я спробувала, в мене в дітей айфони 15 pro/ pro max, але собі я купила samsung s24 ultra , могла собі дозволити будь який але мені більше подобаються samsung по розміру екрана і функціональності.
Как нефиг делать• 10 августа в 10:50
Ответ для...аяприкольная
Как говорится, каждому свое.
Який саме самсунг?
...аяприкольная• 10 августа в 10:50
Ответ дляПробілНеПрацює
Прокріейт на андроїд стає?
Так эта апка была создана по запросу яблока. Она только для иос
...аяприкольная• 10 августа в 10:51
Ответ длямесяцкие
Просто обычно сравнивают дешёвый андроид с айфоном. Если брать андроид в такой же ценовой категории, то андроиды круче
месяцкие• 10 августа в 10:52
Ответ для...аяприкольная
Согласна
Зроблено у 80-х• 10 августа в 10:54
Я коли переїхала до Києва мала топовий на той момент Samsung. І от в нас на роботі для інсти робили якесь фото і сммщик попросив телефон для декору, я протягла свій, бо поряд стояла. На що мені сказали, що в мене не фотогіничний, треба яфон.... Тоді я перший раз стикнулась з дискримінацією по телефону 😂
Мальчун-задирун• 10 августа в 10:54
Ответ дляКак нефиг делать
Вы в курсе, какими телефонами пользуются самые богатые люди в мире? Это Самсунги
УжеВотДа• 10 августа в 10:58
Поки нові, обидва працюють норм.
Через півроку-рік андроїд перетворюється на глюки і тормози. Проте навіть старезні яблука 🍏 працюють як годинник
Так що купувати дорогі андроїди - це просто понти 🤣
Пліткарка• 10 августа в 11:03
Бо люди люблять відносити себе до певної спільноти та протиставляти іншій.
Підґрунтя можуть бути несуттєві.
Блондинки/брюнетки, коти/собаки,...
Підґрунтя можуть бути несуттєві.
Блондинки/брюнетки, коти/собаки,...
Меряю линейкой• 10 августа в 11:05
Ответ дляУжеВотДа
Поки нові, обидва працюють норм.
В мене вже років 7 самсунги, не флагмани. Глюків і тормозів не було. Змінювала телефони кожні 2-3 роки, бо набридав.
А от камера в айфону дійсно не має конкурентів.
Твоя космішна• 10 августа в 11:06
Ответ дляУжеВотДа
Поки нові, обидва працюють норм.
Мій бюджетний Huawei тільки на 5 рік роботи почав глючити, і то, через забиту пам´ять.
УжеВотДа• 10 августа в 11:06
Ответ дляМеряю линейкой
Знайомі теж так кажуть. Але я іноді спостерігаю «як немає тормозів»
УжеВотДа• 10 августа в 11:08
Ответ дляТвоя космішна
У всіх різна реакція. Декому і тормозіння = швидка робота
Анонім Завгосп• 10 августа в 11:08
Ответ для...аяприкольная
И камера у флагманов - утирает яблочные
Попельшка• 10 августа в 11:10
Ответ дляZelenkа
Навпаки, в будь-яку тему про айфон набігають отакі і верещать «фу», коли автор просто запитує про налаштування. В 100% тем.
каждый видит что хочет
Попельшка• 10 августа в 11:12
Ответ дляZelenkа
Те, що бачу, а не що хочу🤨
вы меня не поняли
вот читаю эту тему и ни одна собака не кричит - айфон круче, но владельцы андроидов видят все совсем иначе
парадокс
Меряю линейкой• 10 августа в 11:13
Ответ дляАнонім Завгосп
И камера у флагманов - утирает яблочные
Далеко не у всіх. А якщо взяти старий айфон і рівний йому по ціні телефон іншої марки, то камера айфону буде попереду.
...аяприкольная• 10 августа в 11:13
Ответ дляАнонім Завгосп
Никон или Кенон? Вот в чем вопрос
Никон)
Твоя космішна• 10 августа в 11:16
Ответ дляУжеВотДа
Як раз Huawei не тормозить.
А Вы через наявність айфона така верхня чи в принципі по життю?