Свідок Перемоги• 10 августа 2024
Вступ на бюджет і повернення коштів?
Підскажіть будь ласка якщо абітурієнт поступив на бюджет в 2023 р але через пів року його виключили через не сдану сесію. В цьому році поступив теж на бюджет але інший вуз. Але тепер держава вимагає повернути 70тис грн за прошле навчання з якого його відчислили не сам залишив вуз
Таке може бути?
Я тут Живу• 10 августа 2024
Або повертаєте кошти, або переводитесь на контракт. Ця практика вже давно працює. Безкоштовно Ви маєте право навчатись всього один раз.
40каградусная• 10 августа 2024
Ничего себе, а почему так дорого?
У меня знакомая не отработала после универа и с неё требуют деньги за все годы обучения ( 270 к), а тут за пол года 70
Роза в вазі• 10 августа 2024
Так, має право. І оплачує не вартість контрактика, а витрати держави.
Або оплачуєте, або на платне йде дитина
Роза в вазі• 10 августа 2024
Ответ дляvecya
А почему так много, если его отчислили после первой сессии? Вообще, да, по закону он должен вернуть эти деньги
Бо витрати держави то не лише оплата викладачам
Свідок Перемоги
• 10 августа 2024
Ответ дляРоза в вазі
І поцікавтесь якого числа був наказ про відрахування
Той вуз зробив по хитрому наказ коли почалась 2 сесія
Роза в вазі• 10 августа 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
Дитина не хотіла там вчитись?
Ласкове телятко• 10 августа 2024
Ответ для40каградусная
Ничего себе, а почему так дорого?
А сейчас обязательно отрабатывать? Не знала. Оплачу ребенку лучше контрак в таком случає
Свідок Перемоги
• 10 августа 2024
Ответ дляРоза в вазі
Дитина не хотіла там вчитись?
Хотіла але відрахували
40каградусная• 10 августа 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Она училась по гос заказу ( полиция)
Роза в вазі• 10 августа 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
Хотіла але відрахували
Вона була в курсі? Бо пишете про 2 сесію. Перездавати не вийшло?
Тепер або платити, або на контракт. Вона в інший вуз на іншу спеціальність?
Ванна Тазиковна• 10 августа 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
А что это за вуз такой 140 тыс в год ?
Бюджет завжди дорожче за контракт
Ванна Тазиковна• 10 августа 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Деякі спеціальності
Роза в вазі• 10 августа 2024
Ответ для40каградусная
Ничего себе, а почему так дорого?
Вона лікар чи військова?
Свідок Перемоги
• 10 августа 2024
Ответ для40каградусная
Ничего себе, а почему так дорого?
Какая специальность?
40каградусная• 10 августа 2024
Ответ дляРоза в вазі
Вона лікар чи військова?
Училась в академии МВД
Роза в вазі• 10 августа 2024
Ответ для40каградусная
Училась в академии МВД
Тоді так, бо направлення давали. Може і на забезпеченні була.
Я тут Живу• 10 августа 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
Студент має право закрити борги до початку наступної сесії.
Локшина на вухах• 10 августа 2024
У племяшки была такая ситуация. Да платили, хотя она отучилась всего месяц на бюджете и сама отчислилась. Так что все верно.
Свідок Перемоги
• 10 августа 2024
Ответ дляvecya
Напишите заявление на имя ректора с просьбой опллаты частями, если не можете сразу всю сумму заплатить
Проще поступить на контракт за 4 год будет около 90 чем вернуть 70тыс за год