Файна пані• 10 августа в 23:11
17 років шлюбу- коту під хвіст.
Всім привіт.
Не знаю , що робити , але це піпец. Куча до мене претензій , ще й поправилась на пару кг.
Якщо подаввти на розлучення , це куди йти які дркументи?
Так важко , проплакала весь вечер., 2 дітей
Брюлик в стразах• 10 августа в 23:12
А у мене 18 років коту під хвіст, теж шукаю квартиру для зйому собі з дитиною
Чавонадо• 10 августа в 23:12
Перше - заспокоїтися
Друге - говорити словами через рот
Розлучитися завжди встигнете
Друге - говорити словами через рот
Розлучитися завжди встигнете
Файна пані
• 10 августа в 23:13
Ответ дляБрюлик в стразах
Напишіть , яка причина
Туфли в чешуе• 10 августа в 23:13
Не гарячкуйте, 16 років шлюбу і я в такій самій ситуації, терплю з останніх сил. Криза шлюбу чи віку я хз
Love_Love_Love_• 10 августа в 23:14
То потрібно було вирішувати претензії а не накопичувати їх 17 років, це те саме як сміття 17 років з дому не виносити, хєрак і живеш на звалищі
Ленне-Рейма• 10 августа в 23:16
Ответ дляУкр_жіночка
В діє можно
Як? Куди тицяти? Щось я не бачу такого
Брюлик в стразах• 10 августа в 23:17
Ответ дляФайна пані
Напишіть , яка причина
Він перетворився на монстра, егоїста, тирана, алкаша. Спимо 8 років в різних кімнатах, сьогодні хотіла на спільному ліжку поспати, бо там матрац ортопедичний, спина болить, а він матами вигнав мене, каже тут я буду спати, пішла вон на...Я кажу це ліжко ми вдвоє купували щоб разом спати, а він каже заїб...а, іди на х..й. Занавес, сижу думаю, що робити
побольшомусекретику• 10 августа в 23:17
І взагалі дивно, коли доросла тьотя, яка живе напевно не в глухому лісі, не знає, як розлучитися. Чи то такі фрази для кількості слів.
Файна пані
• 10 августа в 23:19
Ответ дляпобольшомусекретику
Чому під хвіст, ви були нещасні всі 17 років?
Ви знаєте , добра , розумна людина . Але любить чистоту фанатично , їсть 1 раз в день( вечеряє і каже , що в мене є ожиріння 68 кг я зараз важу
Укр_жіночка• 10 августа в 23:19
Ответ дляФайна пані
Діва?)
КараПузовна• 10 августа в 23:19
Ответ дляФайна пані
А рост?
Каяспер• 10 августа в 23:20
Ответ дляБрюлик в стразах
напружтеся, подумайте, може щось зрозумієте....
Млинці зі смайликом• 10 августа в 23:22
Ответ дляБрюлик в стразах
Мрак. До юриста йти, що тут думать
Брюлик в стразах• 10 августа в 23:23
Ответ дляКаяспер
Розлучення мене звільнить від його присутності, це так. Але проблем мені додасться неодмінно (знімати нове житло і платити за нього, дитина буде виключно на мені, а в мене робота дуже серйозна і працювати з дитиною прийдеться, бігати забирати зі школи самій)
Файна пані
• 10 августа в 23:24
Ответ дляБрюлик в стразах
Ну в нас по- іншому, бо я Рак по знаку зодіаку ( я можу і влупити в силу темпераменту ) він - козеріг , але я не позволю себе принижувати да і поруч не ляжу..
8 років - це значить все..робіть висновки
Брюлик в стразах• 10 августа в 23:25
Ответ дляФайна пані
Добра і розумна це сильне поєднання, у вас все не так плачевно. Але як це ваш добрий, а вагою дорікає?
Пиу!Пиу!• 10 августа в 23:25
Ответ дляТуфли в чешуе
Я теж терпіла
18 років шлюбу і як показав час, то дарма терпіла
Два роки назад розлучилася
Ні дня не шкодувала про своє рішення
Два роки назад розлучилася
Ні дня не шкодувала про своє рішення
Брюлик в стразах• 10 августа в 23:26
Ответ дляМлинці зі смайликом
Мрак. До юриста йти, що тут думать
Ми самі судді обидва. Уявляєте, ми здійснюємо правосуддя, розлучаємо людей щодня, а у самих таке вдома.
Файна пані
• 10 августа в 23:27
Ответ дляБрюлик в стразах
Так , дорікає , бо сам не їсть , займається спортом , напевно треба йому пасія 40 кг , а не я ((
побольшомусекретику• 10 августа в 23:28
Ответ дляБрюлик в стразах
Як ви класно тролите👏
Файна пані
• 10 августа в 23:29
Ответ дляПиу!Пиу!
Я теж терпіла
Два роки назад розлучилася
Ні дня не шкодувала про своє рішення
Два роки назад розлучилася
Ні дня не шкодувала про своє рішення
Так страшно загубити те , що маєш ... а якщо знайдеш краще ,, чи гірше ???
В силу мого характеру , я б уже нікого і нічого не шукала
Чудо Ф_ф КеДаХ• 10 августа в 23:29
Ответ дляБрюлик в стразах
Вы именно суддя? Зрплата прекрасная. СМЫСЛ такие унижения терпеть? И ребенок растет в этой среде?! Денег у вас предостаточно- и снять жилье и няню нанять. Я разведась с зарплатой 10 тыс. И никто не умер.
Пиу!Пиу!• 10 августа в 23:29
Ответ дляФайна пані
Мій бувший мені вагою не дорікав ніколи, але ж видно було, що воно то не так
Хоча я була 65 кг при зрості 172
А оце одружився вдруге, так мало того, що вона мінімум на 10 років старша нього, так ще і реально корівка з зайвою вагою
То шліть його нафіг і живіть спокійно
Хоча я була 65 кг при зрості 172
То шліть його нафіг і живіть спокійно
Брюлик в стразах• 10 августа в 23:29
Ответ дляФайна пані
Так він у вас не добрий. Моя сестра з дитинства пампушка зараз 90 важить, а її чоловік обціловує всю, у них чудові відносини, каже ’ хорошего человека должно бить много’