Файна пані• 10 августа в 23:11
17 років шлюбу- коту під хвіст.
Всім привіт.
Не знаю , що робити , але це піпец. Куча до мене претензій , ще й поправилась на пару кг.
Якщо подаввти на розлучення , це куди йти які дркументи?
Так важко , проплакала весь вечер., 2 дітей
Брюлик в стразах• 10 августа в 23:30
Ответ дляпобольшомусекретику
Як ви класно тролите👏
Так це правда. Рідко пишу, але тема тотожна з моєю, лише причини різні.
Пиу!Пиу!• 10 августа в 23:31
Ответ дляФайна пані
Так страшно загубити те , що маєш ... а якщо знайдеш краще ,, чи гірше ???
В силу мого характеру , я б уже нікого і нічого не шукала
Ви щось зовсім не про те думаєте
Якщо не розлучатися, бо більше нікого не знайдете, то це відразу програшний варіант
Я теж нікого не шукаю
Не треба воно мені, а далі видно буде
Я теж нікого не шукаю
Не треба воно мені, а далі видно буде
Брюлик в стразах• 10 августа в 23:32
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Вы именно суддя? Зрплата прекрасная. СМЫСЛ такие унижения терпеть? И ребенок растет в этой среде?! Денег у вас предостаточно- и снять жилье и няню нанять. Я разведась с зарплатой 10 тыс. И никто не умер.
Винагорода незмінна з 2020 року - 63 000 грн, але оренда буде 5-7 тис, плюс комунальні, це вже 10 000, плюс школа, гуртки, то лишається мало.
Сундучок с каникулами• 10 августа в 23:32
Пару кг... ви серйозно? Які претензії? Він в сексі аполон і майстер? Зарплата стотищмільойнів? Супербатько?
Пиу!Пиу!• 10 августа в 23:33
Ответ дляСундучок с каникулами
Та скоріш всього нічого з цього
Чудо Ф_ф КеДаХ• 10 августа в 23:33
Ответ дляБрюлик в стразах
не чудите. Прекрасно проживете. Без унижений. И ребенок вырастет полноценным, а не моральным уродом.
Міс Всесвіт• 10 августа в 23:35
Ответ дляБрюлик в стразах
А у мене 18 років коту під хвіст, теж шукаю квартиру для зйому собі з дитиною
хоть не однокомнатную? а то в соседней теме таких мам загрызли сразу.
Сундучок с каникулами• 10 августа в 23:35
Ответ дляБрюлик в стразах
Дуже мало, ще така в міністерстві є Совсун, їй 80 тис було мало на дитину
Брюлик в стразах• 10 августа в 23:36
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Я не зможу тягти сама дитину, не маючи нікого в цьому місті. В школу відведи, забери в обід, нагодуй, а роботу куди подіти?
Сундучок с каникулами• 10 августа в 23:37
Ответ дляБрюлик в стразах
Ви праві,найбідніші судді. Це навіть не дружини айтішніків
Чудо Ф_ф КеДаХ• 10 августа в 23:38
Ответ дляБрюлик в стразах
У меня работа не менее ответсвенна, чем Ваша), а может даже и больше. Подаете на алименты-хватит на кружки. А на жилье 10 штук хватит. Имущество поделите....Вы точно суддя? Ну, живите дальше.
Файна пані
• 10 августа в 23:39
Ответ дляСундучок с каникулами
Цікаво, в нього ОКР? Маніакальні думки?
Дуже любить чистоту, пилесосить , миє поли - в нас наче завжди брудно. Але я забила на це , думаю , ну нехай , головне щоб мене не чіпав😀😀😀
Міс Всесвіт• 10 августа в 23:40
Ответ дляБрюлик в стразах
а писали,что у суддей зп по 100-120 штук после люстрации.
Полтавська галушка• 10 августа в 23:42
Ответ дляБрюлик в стразах
а нащо вам то терпіти, ви ж самодостатня і розумна - можете нормально прожити і без такого ’щастячка’
Файна пані
• 10 августа в 23:44
Ответ дляТуфли в чешуе
Не гарячкуйте, 16 років шлюбу і я в такій самій ситуації, терплю з останніх сил. Криза шлюбу чи віку я хз
Напишіть , які причини , що у вас
Полтавська галушка• 10 августа в 23:44
Ответ дляБрюлик в стразах
аліменти з офіційної зп чоловіка. розподіл майна. ви йому огого можете нерви потріпати
Файна пані
• 10 августа в 23:45
Ответ дляLove_Love_Love_
То потрібно було вирішувати претензії а не накопичувати їх 17 років, це те саме як сміття 17 років з дому не виносити, хєрак і живеш на звалищі
Та хер його знає , живеш - наче норм , боїшся , бо може бути ще гірше
Файна пані
• 10 августа в 23:46
Ответ дляпобольшомусекретику
Чому під хвіст, ви були нещасні всі 17 років?
В нас була любов з першого погляду , а далі побут , діти і т.д і зараз розбите корито
Файна пані
• 10 августа в 23:47
Ответ дляпобольшомусекретику
І взагалі дивно, коли доросла тьотя, яка живе напевно не в глухому лісі, не знає, як розлучитися. Чи то такі фрази для кількості слів.
Чесно , не знаю. Бо ніколи і думки такої не було
Брюлик в стразах• 10 августа в 23:50
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
У нас все поділено. У нього 1/2 частка і У мене 1/2
Брюлик в стразах• 10 августа в 23:52
Ответ дляМіс Всесвіт
Це вища інстанція або спеціалізований суд.
Синди Кроуфорд• 10 августа в 23:53
Ответ дляБрюлик в стразах
Він перетворився на монстра, егоїста, тирана, алкаша. Спимо 8 років в різних кімнатах, сьогодні хотіла на спільному ліжку поспати, бо там матрац ортопедичний, спина болить, а він матами вигнав мене, каже тут я буду спати, пішла вон на...Я кажу це ліжко ми вдвоє купували щоб разом спати, а він каже заїб...а, іди на х..й. Занавес, сижу думаю, що робити
У вас 8 років проблеми....
Я хотіла інший коментар спочатку написати, але прочитала ось це і у мене шок...
Потрібно було дійсно не накопичувати образи і проблеми, а вирішувати їх, але є одне але - алкаш - це вже діагноз. Тут вам треба було накопичувати гроші, сили, себе берегти і за себе думати і втікати...раніше...
Млинці зі смайликом• 10 августа в 23:54
Ответ дляБрюлик в стразах
А аліменти судді не платять?
Брюлик в стразах• 10 августа в 23:54
Ответ дляПолтавська галушка
Так і він теж суддя. Я не знайду нікого уже. Вік і вага і взагалі, до дитини я в дім нікого чужого не приведу.
Брюлик в стразах• 10 августа в 23:56
Ответ дляМлинці зі смайликом
А аліменти судді не платять?
Ні, ми вирішили, що взамін аліментів він передасть дитині 1/2 частку квартири.
Сундучок с каникулами• 10 августа в 23:56
Ответ дляФайна пані
Ну так чудово, ще посуд туди ж
Чудо Ф_ф КеДаХ• 10 августа в 23:56
Ответ дляБрюлик в стразах
так в чем проблема? Уже б давно развелась и жила счастливо.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 10 августа в 23:58
Ответ дляБрюлик в стразах
то вам сейчас так кажется. Что интеренсо, после развода откуда то сами мужики берутся-коллеги, знакомые....Это лучше, чем жить с уродом.