Файна пані• 10 августа в 23:11
17 років шлюбу- коту під хвіст.
Всім привіт.
Не знаю , що робити , але це піпец. Куча до мене претензій , ще й поправилась на пару кг.
Якщо подаввти на розлучення , це куди йти які дркументи?
Так важко , проплакала весь вечер., 2 дітей
Брюлик в стразах• 10 августа в 23:58
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
так в чем проблема? Уже б давно развелась и жила счастливо.
Я опинюсь сама з дитиною на мега складній роботі без нікого у місті.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 11 августа в 00:00
Ответ дляБрюлик в стразах
Не рассказывайте мне про мега складну роботу-бред. У меня, если Шо-более сложная и ответственная( если Вы понимаете, о чем я). Ничего, все решаемо. Зато будете жить как человек.
Полтавська галушка• 11 августа в 00:00
Ответ дляБрюлик в стразах
Так і він теж суддя. Я не знайду нікого уже. Вік і вага і взагалі, до дитини я в дім нікого чужого не приведу.
ну суддя це хороші аліменти і спільне майно є. На пошуку когось не треба зациклюватися - не знайдете то не знайдете, будете щасливо жити із своєю дитиною - хоча би в душевній рівновазі і гармонії - без нервів і стресів, і морального насилля. Його бидляцька поведінка - це насилля, моральне насилля - ви цього не розумієте? такими стосунками ви дитині моральні травми наносите, формуєте модель її майбутніх стосунків. Ви навіть можете схуднути, коли розлучитеся - причиною може бути навіть високий рівень кортизолу - гормону стресу...
Файна пані
• 11 августа в 00:01
Ответ дляБрюлик в стразах
Так він у вас не добрий. Моя сестра з дитинства пампушка зараз 90 важить, а її чоловік обціловує всю, у них чудові відносини, каже ’ хорошего человека должно бить много’
Бачите , а для мого похер на хорошi якості ,головне фігура і кекс часто
Полтавська галушка• 11 августа в 00:02
Ответ дляБрюлик в стразах
Ні, ми вирішили, що взамін аліментів він передасть дитині 1/2 частку квартири.
робіть як вам вигідно, дитина потім і так успадкує його частку квартири. а вам гроші треба зараз
Полтавська галушка• 11 августа в 00:03
Ответ дляБрюлик в стразах
ви можете спокійно найняти няню
Файна пані
• 11 августа в 00:04
Ответ дляБрюлик в стразах
Зато в спокої
Брюлик в стразах• 11 августа в 00:04
Ответ дляПолтавська галушка
Там є ризики, свекри радять на них подарувати, проникливі суб´єкти.
Брюлик в стразах• 11 августа в 00:05
Ответ дляПолтавська галушка
ви можете спокійно найняти няню
Ні, у нас немає таких нянь, яким би я довірила свою оселю і свою дитину. Мале місто.
Полтавська галушка• 11 августа в 00:05
Ответ дляБрюлик в стразах
а внук чи внучка у них теж буде спадкоємцем.
Щедрик ведрик• 11 августа в 00:06
Ответ дляФайна пані
Ви знаєте , добра , розумна людина . Але любить чистоту фанатично , їсть 1 раз в день( вечеряє і каже , що в мене є ожиріння 68 кг я зараз важу
Добра? Він же принижує Вас. Я розлучилась після 16 років шлюбу, земля не розверзлася. Живу шасливо, нові відносини. Ніхто мене не принижує, маю багато вільного часу для себе і дитини.
Брюлик в стразах• 11 августа в 00:06
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ви лікар? Диспетчер авіаперельотів?
Полтавська галушка• 11 августа в 00:07
Ответ дляБрюлик в стразах
ви відговорки говорите - у малому місті купа людей без роботи, пенсіонерів, просто квест знайти порядну людину
Щедрик ведрик• 11 августа в 00:08
Ответ дляФайна пані
Так , дорікає , бо сам не їсть , займається спортом , напевно треба йому пасія 40 кг , а не я ((
Хай не їсть, то його справа. Як можна дорікати дружині, що вона їсть?
Брюлик в стразах• 11 августа в 00:09
Ответ дляПолтавська галушка
У них діти ще є, внуки це остання черга, діти перша. Вони уже заповіти поробили. На доньку.
Файна пані
• 11 августа в 00:09
Ответ дляБрюлик в стразах
Проникливі суб´єкти - це що ?
Лепетун• 11 августа в 00:10
Ответ дляБрюлик в стразах
Проблема знайти няню щоб забирала дитину зі школи і ароводила з нею кілька годин?? У вас відмазки просто…
Брюлик в стразах• 11 августа в 00:10
Ответ дляФайна пані
Проникливі суб´єкти - це що ?
Думають на багато кроків вперед і уважно слідкуючи за нашими відносинами, щоб вчасно до синочка з порадами підійти.
Файна пані
• 11 августа в 00:11
Ответ дляКокошинЭль
Тепер я точно не буду виходити заміж
Не хочеться приміряти білу сукню на день ? Це мій досвід , можливо , в когось офігенний шлюб аж до гробової дошки
Садова гойдалка• 11 августа в 00:12
Ответ дляБрюлик в стразах
Винагорода незмінна з 2020 року - 63 000 грн, але оренда буде 5-7 тис, плюс комунальні, це вже 10 000, плюс школа, гуртки, то лишається мало.
Який розмір аліментів сплачує колишній чоловік?
Брюлик в стразах• 11 августа в 00:13
Ответ дляСадова гойдалка
Ми у шлюбі зараз, про аліменти мова не йде.
Садова гойдалка• 11 августа в 00:17
Ответ дляБрюлик в стразах
Прочитала. Не розумію, чому ви досі у шлюбі і без аліментів?
Мішечок щастя• 11 августа в 00:18
Ответ дляФайна пані
Сладкоежка?
Неправдиша• 11 августа в 00:19
Ответ дляТуфли в чешуе
Не гарячкуйте, 16 років шлюбу і я в такій самій ситуації, терплю з останніх сил. Криза шлюбу чи віку я хз
И как долго ещё терпеть будете ?
Файна пані
• 11 августа в 00:20
Ответ дляМішечок щастя
Сладкоежка?
Я - так ( стримую себе ) він - ні
Неправдиша• 11 августа в 00:20
Ответ дляБрюлик в стразах
Він перетворився на монстра, егоїста, тирана, алкаша. Спимо 8 років в різних кімнатах, сьогодні хотіла на спільному ліжку поспати, бо там матрац ортопедичний, спина болить, а він матами вигнав мене, каже тут я буду спати, пішла вон на...Я кажу це ліжко ми вдвоє купували щоб разом спати, а він каже заїб...а, іди на х..й. Занавес, сижу думаю, що робити
Разводиться и уходить. что ещё можно сделать в такой ситуации ?
Плекаю думи• 11 августа в 00:20
Ответ дляБрюлик в стразах
8 років в окремих кімнатах та ще й матами виганяє ни диван? в мене б з першої ночі пішов на диван, а з другої на вихід
скільки ми сварилися, не перерахувати, але спимо завжди в одному ліжку, матрас черговий замінили перед НР на самий дорогий, 25 років разом
Полтавська галушка• 11 августа в 00:21
Ответ дляБрюлик в стразах
і шо ? вони ж успадкують після вашого чоловіка - вони шо Дункани Маклауди? їх уже в живих не буде після нього. Будете вирішувати проблеми по мірі їх настання - потім можете судитися з його сестрою - частину житла продати нереально ні їй ні вам. як і вас виселити із вашого житла. Чи вам не знати...
а по темі. ви шукаєте будь які відмазки, щоб жити далі як є. Якщо вам все норм, то живіть - нащо скаржитеся на форумі
Неправдиша• 11 августа в 00:22
Ответ дляФайна пані
Так пусть сам убирает , если так чистоту любит . Ну и вы у него какой то недостаток найдите и тыкайте ему на него.