10 августа в 23:11

17 років шлюбу- коту під хвіст.

Всім привіт.
Не знаю , що робити , але це піпец. Куча до мене претензій , ще й поправилась на пару кг.
Якщо подаввти на розлучення , це куди йти які дркументи?
Так важко , проплакала весь вечер., 2 дітей
Плекаю думи 11 августа в 00:22
Ответ дляФайна пані
Ви знаєте , добра , розумна людина . Але любить чистоту фанатично , їсть 1 раз в день( вечеряє і каже , що в мене є ожиріння 68 кг я зараз важу
може просто так ляпнув? бо мій теж триндів то ти жирна весь час підкалував, потім я як схудла до 53 кг (164 зріст). хоча й так була 58, тож не жирна, то він почав нити, що нема за що триматися, я психанула та сказала, щоб він якось вже визначився я жирна, чи нема за що триматися, заткнувся)

наразі вже точно жирна, 64 кг, мовчить як риба, тільки живіт гладить та цілує, каже що красивий
Плекаю думи 11 августа в 00:23
Ответ дляБрюлик в стразах
Добра і розумна це сильне поєднання, у вас все не так плачевно. Але як це ваш добрий, а вагою дорікає?
ну в мене теж добрий, то в них жарти такі дурнуваті
Мішечок щастя 11 августа в 00:23
Ответ дляФайна пані
Я - так ( стримую себе ) він - ні
Можно попробовать делать сладости самостоятельно это полезнее и менее калорийно. В инсте есть куча рецептов. Возможно так быстрее получится похудеть. Самое плохое диета - голодной постоянно быть сложно. Надо именно менять питание.
Плекаю думи 11 августа в 00:24
Ответ дляФайна пані
Так страшно загубити те , що маєш ... а якщо знайдеш краще ,, чи гірше ???
В силу мого характеру , я б уже нікого і нічого не шукала
так ви сядьте та подумайте, вам краще разом з чоловіком буде чи окремо? йому скажіть просто, що вам не подобається, якщо справді нормальний, добрий та розумний, дослухається, якщо ні - розлучайтеся
Плекаю думи 11 августа в 00:27
Ответ дляПиу!Пиу!
Ви щось зовсім не про те думаєте
Якщо не розлучатися, бо більше нікого не знайдете, то це відразу програшний варіант
Я теж нікого не шукаю
Не треба воно мені, а далі видно буде
100%, я з першим розлучалася, оце точно був трешак, прожили 5 років тільки тому, що я його в перший рік виганяла, але він приходив, на коліна ставав, та клявся, що більше ’так не буде’, а сам бухав, майже не працював, та тра’ав все, що ворушиться, я просто його боялася, молода була, погрожував зарізати, зламати ніс (хз чому саме ніс, бо він в мене звичайнісінький) та ребра, як моя ненависть стала більша за страх - розлучилася, про наступні півроку життя можна книгу писати, спала із сокирою під подушкою, а черговий наряд міліції (тоді ще не поліції) до мене їздив як на роботу, а врятував мене в результаті дільничий інспектор, але то інша історія
Плекаю думи 11 августа в 00:28
Ответ дляБрюлик в стразах
Я не зможу тягти сама дитину, не маючи нікого в цьому місті. В школу відведи, забери в обід, нагодуй, а роботу куди подіти?
а як інші тягнуть? якось моя мама потягла нас двох, а я старшу дитину теж одна до 11 років
Плекаю думи 11 августа в 00:29
Ответ дляФайна пані
В нас була любов з першого погляду , а далі побут , діти і т.д і зараз розбите корито
значить то не любов, бо справжню любов побут не вбиває
Стильна штучка 11 августа в 00:41
Ответ дляФайна пані
Дуже любить чистоту, пилесосить , миє поли - в нас наче завжди брудно. Але я забила на це , думаю , ну нехай , головне щоб мене не чіпав😀😀😀
Так в чем проблема, если сам убирает?
Котя_люлю 11 августа в 00:41
Ответ дляБрюлик в стразах
Розлучення мене звільнить від його присутності, це так. Але проблем мені додасться неодмінно (знімати нове житло і платити за нього, дитина буде виключно на мені, а в мене робота дуже серйозна і працювати з дитиною прийдеться, бігати забирати зі школи самій)
Ну тогда терпите когда вас на х посылают.
Попадалочка 11 августа в 00:44
Ответ дляТуфли в чешуе
Не гарячкуйте, 16 років шлюбу і я в такій самій ситуації, терплю з останніх сил. Криза шлюбу чи віку я хз
Аналогично. Уйти не могу, живём в Европе, он оплачивает аренду, собственно говоря живём за его счет. Уйти с детьми просто некуда. Прошу расстаться по хорошему, оплачивать нам жилье, а самому уйти. Пока не хочет, говорит что любит, но чувствую что уже и он на пределе
Мафиозная 11 августа в 00:48
Ответ дляПопадалочка
третий вариант по хорошему уйти детям и оплачивать вам с ним жильё
Муркошечка 11 августа в 00:53
Ответ дляУкр_жіночка
В діє можно
Ну ну
Муркошечка 11 августа в 00:54
Ответ дляБрюлик в стразах
Він перетворився на монстра, егоїста, тирана, алкаша. Спимо 8 років в різних кімнатах, сьогодні хотіла на спільному ліжку поспати, бо там матрац ортопедичний, спина болить, а він матами вигнав мене, каже тут я буду спати, пішла вон на...Я кажу це ліжко ми вдвоє купували щоб разом спати, а він каже заїб...а, іди на х..й. Занавес, сижу думаю, що робити
Оху...ть простите 8 лет проспали своей жизни ради чего? Ради квартиры ?
Не пириживай 11 августа в 00:56
Читаю вас ..обіймаю..я любила свого чоловіка сильно- але теж частенько претензії .То поправилася, але то було лише 5 кг, то там десь павутина і я погана хазяйка; коли ж він хворів- взагалі нестерпний був...
КокошинЭль 11 августа в 01:10
Ответ дляФайна пані
Не хочеться приміряти білу сукню на день ? Це мій досвід , можливо , в когось офігенний шлюб аж до гробової дошки
Сукня того не вартує
Не любовница 11 августа в 01:35
Ответ дляБрюлик в стразах
Ми самі судді обидва. Уявляєте, ми здійснюємо правосуддя, розлучаємо людей щодня, а у самих таке вдома.
То вам не проблема вийняти достойну квартиру і няньку. Хто б плакав.
Голодаю 11 августа в 01:40
У меня тоже двое детей и совместная жизнь стала ужасной. 7 лет вместе, сейчас в положении вторым дитем. Так что всякое бывает
Не любовница 11 августа в 01:46
Ответ дляГолодаю
Як це: двоє дітей і при надії другою дитиною? Це по-перше. Вас згвалтували? Чи чому ви вирішили народити (яку там по рахунку) дитину?
Голодаю 11 августа в 01:47
Ответ дляНе любовница
Ну считай уже двое детей. Через пару месяцев появится вторая. Нет, от мужа беременная.
Тоска в носках 11 августа в 01:58
Ответ дляБрюлик в стразах
Так і він теж суддя. Я не знайду нікого уже. Вік і вага і взагалі, до дитини я в дім нікого чужого не приведу.
Рівень тролєй вночі просто досягнув - 100
sim_sims 11 августа в 02:19
Ответ дляКаяспер
напружтеся, подумайте, може щось зрозумієте....
Може ще сходить, куди послав)
БеллаДонна 11 августа в 02:19
Ответ дляБрюлик в стразах
Нового суддю знайдете
ЭмчЭндЭм 11 августа в 02:20
Ответ дляБрюлик в стразах
Так це правда. Рідко пишу, але тема тотожна з моєю, лише причини різні.
Це як у всіх ,сапожник без сапог’.
Не здивована чесно.Купіть собі також ортопедичний матрац.Або його виженіть на свій .Ще можна поміняти матраци,Може не замітить ?ну 8, років спати окремо а потім прийти на його ліжко ,то його мабуть і занесло не в той бік.
sim_sims 11 августа в 02:21
Ответ дляБрюлик в стразах
Так він у вас не добрий. Моя сестра з дитинства пампушка зараз 90 важить, а її чоловік обціловує всю, у них чудові відносини, каже ’ хорошего человека должно бить много’
І б´є?)
sim_sims 11 августа в 02:27
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
У меня работа не менее ответсвенна, чем Ваша), а может даже и больше. Подаете на алименты-хватит на кружки. А на жилье 10 штук хватит. Имущество поделите....Вы точно суддя? Ну, живите дальше.
Ага, ще потрібно їй порадити, куди і як на аліменти подавати))
Люблю ВалЄру 11 августа в 04:53
Ответ дляФайна пані
Так , дорікає , бо сам не їсть , займається спортом , напевно треба йому пасія 40 кг , а не я ((
Вона певно вже є ,раз таке відношення
Лукава Кішка 11 августа в 06:19
Пару кг - це 20?
Лукава Кішка 11 августа в 06:20
Ответ дляФайна пані
А зріст?

А на роботі теж їсть?
Лукава Кішка 11 августа в 06:23
Ответ дляБрюлик в стразах
Що Ви з ним робите?
Розлучайтеся.
Його ім´я, випадково, не на ’і’ починається?
Лукава Кішка 11 августа в 06:26
Ответ дляБрюлик в стразах
Винагорода незмінна з 2020 року - 63 000 грн, але оренда буде 5-7 тис, плюс комунальні, це вже 10 000, плюс школа, гуртки, то лишається мало.
З такою зарплатою можна за 3 роки на квартиру назбирати.