Файна пані• 10 августа в 23:11
17 років шлюбу- коту під хвіст.
Всім привіт.
Не знаю , що робити , але це піпец. Куча до мене претензій , ще й поправилась на пару кг.
Якщо подаввти на розлучення , це куди йти які дркументи?
Так важко , проплакала весь вечер., 2 дітей
Русланка з гілки• 11 августа в 06:48
Ответ дляФайна пані
Так , дорікає , бо сам не їсть , займається спортом , напевно треба йому пасія 40 кг , а не я ((
Мій колишній чоловік козеріг також клював за зайві кілограми. В результаті пішов до набагато габаритнішої тіточки😀
Vladimir1978• 11 августа в 06:56
Ваш муж типичный алкоголит. Не будет жены будет злость згонить на коровеке, собаке итп.
ЭмчЭндЭм• 11 августа в 06:57
Ответ дляФайна пані
Бачите , а для мого похер на хорошi якості ,головне фігура і кекс часто
Так він егоїст .Людина за життя може змінюватися і ,кекси може бути а може ні із-за хвороби.Нарцистичний характер якщо думає лише про себе.
ЭмчЭндЭм• 11 августа в 07:19
Ответ дляПлекаю думи
100%, я з першим розлучалася, оце точно був трешак, прожили 5 років тільки тому, що я його в перший рік виганяла, але він приходив, на коліна ставав, та клявся, що більше ’так не буде’, а сам бухав, майже не працював, та тра’ав все, що ворушиться, я просто його боялася, молода була, погрожував зарізати, зламати ніс (хз чому саме ніс, бо він в мене звичайнісінький) та ребра, як моя ненависть стала більша за страх - розлучилася, про наступні півроку життя можна книгу писати, спала із сокирою під подушкою, а черговий наряд міліції (тоді ще не поліції) до мене їздив як на роботу, а врятував мене в результаті дільничий інспектор, але то інша історія
Аж цікаво
Леопардові панчохи• 11 августа в 07:20
Ответ дляLove_Love_Love_
То потрібно було вирішувати претензії а не накопичувати їх 17 років, це те саме як сміття 17 років з дому не виносити, хєрак і живеш на звалищі
Абсолютно згодна. Хоча самій ппц , як важко завжди говорити. Але треба розмовляти.
17 років також з чоловіком в шлюбі. Ще й працюємо разом, бізнес. Є завжди до чого достібатися. Але треба по факту озвучувати проблеми.
Ви б добре подумали, і не гарячкували з приводу розлучення. Поговоріть з чоловіком про все. Тільки не пред´яви один в одного кидайте, а як дорослі люди.
Виниловая пластинка• 11 августа в 07:49
Ответ дляБрюлик в стразах
Він перетворився на монстра, егоїста, тирана, алкаша. Спимо 8 років в різних кімнатах, сьогодні хотіла на спільному ліжку поспати, бо там матрац ортопедичний, спина болить, а він матами вигнав мене, каже тут я буду спати, пішла вон на...Я кажу це ліжко ми вдвоє купували щоб разом спати, а він каже заїб...а, іди на х..й. Занавес, сижу думаю, що робити
Шановні жінки, а для чого ви живете з такими уродами? Що вас тримає біля них?
Трахтибидох• 11 августа в 07:58
Ответ дляБрюлик в стразах
Винагорода незмінна з 2020 року - 63 000 грн, але оренда буде 5-7 тис, плюс комунальні, це вже 10 000, плюс школа, гуртки, то лишається мало.
бідося... 53 тис це мало? на скільки ж ви тоді привикли жити і нах бути послані)))
Без Баяна• 11 августа в 08:30
Ответ дляБрюлик в стразах
Розлучення мене звільнить від його присутності, це так. Але проблем мені додасться неодмінно (знімати нове житло і платити за нього, дитина буде виключно на мені, а в мене робота дуже серйозна і працювати з дитиною прийдеться, бігати забирати зі школи самій)
Зачем? Вы жили в разных комнатах, живите и дальше так. Тосно уверены, что вам нужны проблемы еще больше. Представьте, что вы и так снимаете комнату
ТАЗератти• 11 августа в 08:34
Ответ дляБрюлик в стразах
Добра і розумна це сильне поєднання, у вас все не так плачевно. Але як це ваш добрий, а вагою дорікає?
Так саме, як і ви, ніби розумна людина, а живете з таким мудаком, і шукаєте причини чому від нього не йти.
УраганнаЯ• 11 августа в 08:34
Ответ дляФайна пані
Ви знаєте , добра , розумна людина . Але любить чистоту фанатично , їсть 1 раз в день( вечеряє і каже , що в мене є ожиріння 68 кг я зараз важу
по опису щось не дуже розумна
ТАЗератти• 11 августа в 08:36
Ответ дляБрюлик в стразах
Ми самі судді обидва. Уявляєте, ми здійснюємо правосуддя, розлучаємо людей щодня, а у самих таке вдома.
Ну так ви такі самі люди, які приходять і до вас... Жах, якщо чесно. Вам треба знайти опору, і не марнувати свій особистий час на проживання з такою людиною.
ТАЗератти• 11 августа в 08:41
Ответ дляБрюлик в стразах
Я не зможу тягти сама дитину, не маючи нікого в цьому місті. В школу відведи, забери в обід, нагодуй, а роботу куди подіти?
Скільки дитині років? Ви можете помічницю знайти для того щоб відвели-забрали, і обід підігріли вдома. Вам вірно написали вище, ваша дитина з поведінкою тата, може перейняти її, і виросте моральним уродом.
Злива інформації• 11 августа в 08:42
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Вы именно суддя? Зрплата прекрасная. СМЫСЛ такие унижения терпеть? И ребенок растет в этой среде?! Денег у вас предостаточно- и снять жилье и няню нанять. Я разведась с зарплатой 10 тыс. И никто не умер.
І аліменти з судді максимальні.
Злива інформації• 11 августа в 08:45
Ответ дляБрюлик в стразах
За аліменти забули.
ДлинноНожка• 11 августа в 08:46
Ответ дляБрюлик в стразах
Я опинюсь сама з дитиною на мега складній роботі без нікого у місті.
За вас там все делают помощники судей , не смешите
ДлинноНожка• 11 августа в 08:48
Ответ дляСундучок с каникулами
Ви праві,найбідніші судді. Це навіть не дружини айтішніків
Надо уже новый Ник на советчице - судья жена судьи ))
Бачу_майбутнє• 11 августа в 08:51
Ответ дляМуркошечка
Оху...ть простите 8 лет проспали своей жизни ради чего? Ради квартиры ?
Я тоже хуею... надеюсь, что это тролльная тема
Щебетушка• 11 августа в 08:54
Ответ дляФайна пані
Вы работаете? Сколько детям лет?
Есть нычка?
Злива інформації• 11 августа в 09:05
Ответ дляБрюлик в стразах
Ми у шлюбі зараз, про аліменти мова не йде.
Скільки коштує 50% квартири, що ви готові від аліментів відмовитися ? Судячи, що дитину потрібно забирати і сама вона побути не може, то дитині років 6-8?
ПесиКот• 11 августа в 13:41
Ответ дляФайна пані
В нього якийсь психічний розлад, типу тримає все під контролем. Його до психолога треба. А вам згадати, що ваші потреби ви самі краще знаєте
Коварная Зая• 11 августа в 13:57
Ответ дляУкр_жіночка
Діва?)
знайомий діва дуже чемний зі своєю дружиною що значно товще його
Коварная Зая• 11 августа в 14:09
Ответ дляМуркошечка
ще й дитину їй треба зі школи забирати, тобто це начальна школа (?)
тобто після родів оце така хня?!.. мда(
Единорог помог• 11 августа в 21:55
Ответ дляБрюлик в стразах
Та да, навіть не думайте. Під забором залишитися, ще й в кредити влізете