Два-три тижні і фсьо• 10 августа в 23:41
Ви б спілкувались з подругою після такого? Продовжили дружбу? Вона близька мені
Дружимо 14 років. Зі школи. Рік тому мене згвалтували, розказала лише їй. Позавчора були в кафе з нею , і прийшла ще одна наша спільна подруга, ну скорше колишня однокласниця. Між собою рідко спілкуємось. І зайшла тема, неважливо яка, але я кажу « на жаль знаю що таке насилля», і вона каже « та , я знаю, Катя мені розказувала за ту ситуацію». Я була в шоці, не сказала нічого, встала і пішла. Все що почула вслід від кращої подруги «Ань чекай». І все
Вчора не писала мені більше, хоча ми списуємось майже кожен день, тісно спілкуємося, двоє гуляєм з малими дітками. Дуже неприємно
Два-три тижні і фсьо
• 11 августа в 00:31
Ответ длякак тебе такое илон маск
Ні, не спілкувалася б більше. Автор, я вас міцно обіймаю. Я знаю наскільки важко комусь відкритися, навіть самим близьким(я колись працювала з жертвами насильства) навіть самим рідним, мамі, тату, чоловіку, які б вони не були хороші, люблячі, підтримуючи, дуже дуже важко відкритися. Подругу прибирати з життя. Як маєте змогу піти до спеціаліста чи хоча б на гарячу лінію подзвонити(немає ніяких правил, це сталося день тому чи 30 років тому, вас там просто вислухають і як ви захочете чогось більше то дадуть поради. Вас ніхто розпитувати, як то сталося, коли, все що хочете будете розповідати по своєму бажанню і давити, щоб комусь розказали не будуть). Ще раз вас міцно обнімаю
Дякую Вам. Я по троху відпустила ситуацію..
Дякую вам за підтримку дуже ❤️
Помидорина• 11 августа в 00:33
Ответ дляЗараз все скажу
Ещё такой момент, вас точно згвалтували или вы пошли на свидание или встречу в мини юбке , пили- гуляли, а потом случился интим?
Теж цікаво,чи це може хлопець був автора,а то якщо не заявила в поліцію не була в лікарні на здачі ДНК ,а тільки подрузі розказала то щось тут не то
Помидорина• 11 августа в 00:35
Ответ дляПерекус беру завжди
Чим більше люди будуть про це говорити, тим менше таких ситуацій буде.
Мовчати- не вихід
В поліцію чого не заявлено???
Сяду на шию, дорого!• 11 августа в 00:36
Ответ дляПерекус беру завжди
Мовчати- не вихід
Мовчати чи ні, це особиста справа кожного. А розпатякувати настільки чутливі речі, не можна.
Помидорина• 11 августа в 00:38
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Дякую вам за підтримку дуже ❤️
Автор,це був маніяк із кущів чи ваш хлопець чи вечірка із алкоголем чи сіли до мало знайомого чоловіка в машину?
Чому ігноруєте питання?
Сяду на шию, дорого!• 11 августа в 00:40
Ответ дляПомидорина
Чому ігноруєте питання?
Чому ви допитуєте автора, та ще й в такому вимогливому тоні? Вона має вам з подробицями описати процес? Це щось змінить, їй це допоможе? Що за люди.
Помидорина• 11 августа в 00:41
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Якщо людина не заявила про злочин в поліцію,ви як думаєте?
Чи дійсно це був злочин?
Помидорина• 11 августа в 00:42
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Якщо дійсно це із кущів і ніхто не заявив в поліцію не почалось слідство щодо зловмисника,ви уявляєте скільки жінок це може постраждати через таку безвідповідальність автора???
Сяду на шию, дорого!• 11 августа в 00:42
Ответ дляПомидорина
Чи дійсно це був злочин?
Секс без згоди - злочин, чи ви закони не читали? Є купа варіантів, чому не заявила. Може таких як тут боялася, що люди скажуть.
как тебе такое илон маск• 11 августа в 00:42
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Дякую вам за підтримку дуже ❤️
Ще раз вас обіймаю. Як у вас буде бажання виговоритись, то знайдіть гарячу лінію в вашому місті чи області. Подзвонити і покласти слухавку чи прирвати розмову коли вам захочеться, чи стало вам неприємно цілком нормально. Так можна робити безліч разів. Як ви відпустили і не маєте бажання кудись йти, дзвонити, щось робити це також нормально.
З ’подругою’ зробити висновки. Себе не звинувачувати вніякому разі, як вище писали той бред, що ви розказали і подібне, ви захотіли, мали бажання і розказали. Ні одна нормальна адекватна людина не буде про таке далі комусь розказувати
Сяду на шию, дорого!• 11 августа в 00:43
Ответ дляПомидорина
Безвідповідальність автора, ви при своєму розумі? Безпека інших людей, це їх відповідальність, а не автора!
Помидорина• 11 августа в 00:43
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Поліція це не озвучує на люди ,до чого тут -,що люди скажуть ´?
Помидорина• 11 августа в 00:44
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Хтось скоїв злочин ,а автор його приховує,логіка в чому???
Дійсно безвідповідальність
Сяду на шию, дорого!• 11 августа в 00:45
Ответ дляПомидорина
Слідчі дії неможливо приховати, будуть знати рідні і близькі. Не всі люди хотять цього.
как тебе такое илон маск• 11 августа в 00:45
Я в шоці від коментувати вище..і це жінки пишуть. Кущі чи знайомий, сама винна, чого не заявила. Що б₴%×а з вами не так?
Помидорина• 11 августа в 00:45
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Подруга б не знала , все
ЗдесяЯ• 11 августа в 00:46
Если я просила не говорить никому, то не общалась бы.
Если не просила, то дала бы сете время остыть и там решила. От ее действий зависит еще
Сяду на шию, дорого!• 11 августа в 00:46
Ответ дляПомидорина
Дійсно безвідповідальність
Приховує? Ви ідіотка, можете жалітися, але це факт.
Ванна Тазиковна• 11 августа в 00:51
Ответ дляПомидорина
Чи дійсно це був злочин?
Боже , яке ви дурне То може дівчина сама вина що її згалтували, бо вона надягла коротку спідницю? Така ваша логіка?
Душка-свекрушка)))• 11 августа в 00:53
Все эти дружбы чтобы в кафе сидеть или бухать. А в чем еще? Время убивать только.
Копирайторша• 11 августа в 00:55
Ответ дляНепонятно
Подушка, лучшая подружка. Сами не удержались и рассказали, чего тогда ждать от других сохранения тайны?
Вот вам там накидали рыгающих смайлов, но блин, так оно и есть. Не зря есть поговорка: знает один - знает один. Знают два - знают двадцать два. Как можно не только доверять постороннему человеку, чтобы рассказать настолько личное? Как можно гарантировать, что она никому не расскажет?
Mrs.Sexuality• 11 августа в 00:56
Ответ дляЗабрала і не сказала
А ви просили її не розповідати? Від цього залежить так чи ні
А у та сама клепки в голові не має ?треба казати?
Копирайторша• 11 августа в 00:57
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
Копирайторша• 11 августа в 01:00
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Дякую вам за підтримку дуже ❤️
Не переймайтесь так. Розумію, що дуже неприємно ((( Але це досвід і тепер ви знаєте, що не можна довіряти подругам. Все буває у житті, наприклад ви просто можете посваритись і вона може вирішити помститись вам і розповісти всім. Шо ж ви така довірлива (((
Помидорина• 11 августа в 01:01
Ответ дляСяду на шию, дорого!
А що вона робить по вашому?
Копирайторша• 11 августа в 01:01
Ответ дляПомидорина
Чому ігноруєте питання?
Ну яка різниця? Якщо жінка не хоче, це все одно насилля. Хто б це не був, навіть чоловік.
Помидорина• 11 августа в 01:01
Ответ дляКопирайторша
А чому тоді не заявлено в поліцію?
Mrs.Sexuality• 11 августа в 01:02
Ответ дляСяду на шию, дорого!