Emm11117• 11 августа в 07:05
Чому ніхто не пише про ракету ПВО в будинок в Курську, що влучила? Всі спали чи
чи шо)
Ольга-f5e3• 11 августа в 07:10
Внаслідок нічної ракетної атаки армії РФ у Броварському районі Київщини загинули батько та його чотирирічний син. Їх тіла дістали з-під завалів будинку, повідомили в ДСНС України. Окрім того, троє людей отримали поранення.
И нахрена тот Курск, когда у нас каждый день гибнут мирные люди
Bransoletka• 11 августа в 07:10
Чому ніхто не пише про Броварський район, де цієї ночі дитя 4-річне витягнули з-під завалів мертвим разом з батьком 35 р? Нах.. той Курськ
Bransoletka• 11 августа в 07:11
Ответ дляОльга-f5e3
Відео бачили від дснс.? Малеча спокійно спав....
Ольга-f5e3• 11 августа в 07:17
Ответ дляBransoletka
Так....це жах!!
Павлодарская• 11 августа в 07:17
Ответ дляBransoletka
В ТГ еще ничего нет о последствиях
Bransoletka• 11 августа в 07:20
Ответ дляПавлодарская
В ТГ еще ничего нет о последствиях
Реальний Київ
СОЛНЦА ЛУЧИК• 11 августа в 07:23
Прочитали у всіх тг. Але предмету для ражості не бачу.
Ментально здорова людини такому радіти не буде, оскільки це ще не Перемога України.
Тільки не пишіть мені про ’матрешку’, то ваші домисли.
олена олена• 11 августа в 07:25
Ответ дляEmm11117
Думаю що, наприклад, харків´янам точно приємно
Ви це розганяєте, щоб показати, які тут « нацики», радіють ?
Ні , не всім «приємно». Мені плювати , просто плювати. А вони знають за що їм це, заслужили. Може протверезіють трохи. Але краще б на москву, звичайно. Не хочуть - нехай пуйла з вояками своїми додому кличуть.
СОЛНЦА ЛУЧИК• 11 августа в 07:26
Ответ дляEmm11117
а ви де живете?))
Я у Дніпрі. І я цього не приховую.
Але що мені до вашого курвська? Нехай хоч передохнуть всі. Але це всеодно не предмет для радості.
сладкий_ноябрь• 11 августа в 07:27
З який пір події в рашці стали важливішими за події в Україні.
Таке відчуття, що це якийсь відволікаючий маневр.
І чому Харків повинен радіти, теж не зрозуміло, там щодня прилітає, людям не дають жити спокійно. Під Києвом он дитина 4 років загинула.
Вле ж цікавить всіх курси, йопт.
Ответ дляолена олена
Кому показать?)))
Павлодарская• 11 августа в 07:27
Ответ дляBransoletka
Реальний Київ
Я не представляю что делать людям в частных домах и куда им прятаться(
Они в максимально уязвимом положении
Есть ли в их домах подвалы /погреба?
И поможет ли ?
На видео от дома осталась пыль
Погреб уцелел бы при таком разрушении ?
Детские смерти - страшнее всего (
Они в максимально уязвимом положении
Есть ли в их домах подвалы /погреба?
И поможет ли ?
На видео от дома осталась пыль
Погреб уцелел бы при таком разрушении ?
Детские смерти - страшнее всего (
олена олена• 11 августа в 07:29
Ответ дляEmm11117
Кому показать?)))
Не знаю, хто і де потім буде нашу буйну «радість» звідси цитувати і під яким соусом показувати.
І ще раз - радості нема. Є огида до них всіх. У себе нехай там як хочуть, так і вибиваються.
СОЛНЦА ЛУЧИК• 11 августа в 07:30
Ответ дляПавлодарская
Они в максимально уязвимом положении
Есть ли в их домах подвалы /погреба?
И поможет ли ?
На видео от дома осталась пыль
Погреб уцелел бы при таком разрушении ?
Детские смерти - страшнее всего (
Они в максимально уязвимом положении
Есть ли в их домах подвалы /погреба?
И поможет ли ?
На видео от дома осталась пыль
Погреб уцелел бы при таком разрушении ?
Детские смерти - страшнее всего (
Ну які подвали/погреба?
Vita_Nikita• 11 августа в 07:30
Ответ дляEmm11117
У харьковчан своих проблем хватает,на хера нам думать о каком-то курске
Ответ дляолена олена
Зеленський і Єрмак навєрно)) хто ж ще буде показувать, і цікаво кому)))
Bransoletka• 11 августа в 07:31
Ответ дляEmm11117
Удалено администрацией...
А, до мене? А у вас вже були?