Emm11117• 11 августа в 07:05
Чому ніхто не пише про ракету ПВО в будинок в Курську, що влучила? Всі спали чи
чи шо)
Павлодарская• 11 августа в 07:32
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
Ну які подвали/погреба?
В смысле які ? Просто в кроватях лежать ?
Я читаю некоторых кто живет в пригороде. Люди действительно ходят в подвал частного дома.
сладкий_ноябрь• 11 августа в 07:32
Ответ дляПавлодарская
Ви думаєте, що в кожному будинку ж підвал?
СОЛНЦА ЛУЧИК• 11 августа в 07:33
Ответ дляПавлодарская
Читайте щось крім порадниці.
SantaMonika• 11 августа в 07:33
Ответ дляEmm11117
Думаю що, наприклад, харків´янам точно приємно
Так, дуже приємно
Радіють. Ви серйозно ???
Російські терористи вдарили ракетою по будинку дитячих гуртків на Харківщині
Радіють. Ви серйозно ???
Love_Love_Love_• 11 августа в 07:33
Ответ дляEmm11117
Ви бухали вчора?
Bransoletka• 11 августа в 07:35
Ответ дляПавлодарская
Я не представляю что делать людям в частных домах и куда им прятаться(
Они в максимально уязвимом положении
Есть ли в их домах подвалы /погреба?
И поможет ли ?
На видео от дома осталась пыль
Погреб уцелел бы при таком разрушении ?
Детские смерти - страшнее всего (
Они в максимально уязвимом положении
Есть ли в их домах подвалы /погреба?
И поможет ли ?
На видео от дома осталась пыль
Погреб уцелел бы при таком разрушении ?
Детские смерти - страшнее всего (
Пишу за себе. Живу в Київській області, приватний будинок. Багато вибухів чую, один раз шахед розлетівся над нами, залишки по даху падали. Погреба немає, ніх..я немає, одна надія в такі моменти на Бога.
Сьогоднішню нічну атаку теж одразу почула, вікна дрижали
Love_Love_Love_• 11 августа в 07:36
Ответ дляEmm11117
Удалено администрацией...
Ви давайте продовжуйте, зараз і вас забанять зовсім, не буде за що стряпуху на щі пакупать
Love_Love_Love_• 11 августа в 07:38
Ответ дляEmm11117
Вам за кордоном видніше) в Африці, чи де ви там живете
В Сполучених Штатах Америки на разі
Bransoletka• 11 августа в 07:38
Ответ дляEmm11117
До вас так, хоча ви мабуть на парашці сидите) евакуюйтесь, поки всі місця в таборах з тарганами і клопами не розібрали, а то досидитеся
Признавайтесь, ви вже випили зранку?
Бо якоїсь логічної цепочки у ваших дописах я не бачу
Love_Love_Love_• 11 августа в 07:39
Ответ дляEmm11117
В тих що атправляєт вам гусєй і воінов нато вас бєдеінькіх убівать
Bransoletka• 11 августа в 07:39
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви бухали вчора?
Не вчора, а мабуть зранку. Бо те, що вона пише - потік думок
СОЛНЦА ЛУЧИК• 11 августа в 07:39
Ответ дляBransoletka
Признавайтесь, ви вже випили зранку?
Вона випила за здоров´я курвян, чи як їх там
Love_Love_Love_• 11 августа в 07:40
Ответ дляEmm11117
А ну да, а що не вливаєтесь в місцеве середовище, що з нами з хахлами тут пасетесь?)) Будуйте свою американську мрію)
Я якраз і будую, але поки вас мацкалів всіх перехлопаєш 140 міліонів нечесті розвелось, аж вспотіла вся і тошнить від вас
Кошкина мать• 11 августа в 07:42
Ответ дляEmm11117
Удалено администрацией...
Ну от скажіть, невже вас настільки тішить та покоцана багатоповерхівка на курщині, що ви називаєте людей кацапами, бо вони більше хвилюються за своїх співгромадян, аніж за сраних кацапів. Рознесло росіян, я щаслива, але зараз більше болить за своїх. Не забудьте написати, що і я матрьошка.
Bambi-kids• 11 августа в 07:43
Ответ дляEmm11117
Удалено администрацией...
Тобі ку...ва смішно з загибелі малечі???!!!
Я не Сірожа• 11 августа в 07:43
А мені от приємно, коли в русні щось погане стається. Від того, що вони хоч трохи відчувають те саме, що і ми тут. Не радію, але приємно.
Живу в області, в якій концентрація шахедів щоночі найвища за всі інші регіони, і місті, яке на протязі 9 місяців нещадно обстрілювалось 24/7, тож цілком маю право побажати русні таких самих відчуттів.
Love_Love_Love_• 11 августа в 07:44
Ответ для Кошкина мать
Не шукайте логіки на расєї там її немає, там только голубой екран головного мозга
Ответ дляЯ не Сірожа
О, слава богу нормальна людина) я вже думаю чи туди я попала, чи якийсь сайт клонований)
СОЛНЦА ЛУЧИК• 11 августа в 07:46
Ответ дляEmm11117
Всюди Водоліїхи
Оксана-004e• 11 августа в 07:47
Ответ дляKalinaira
Пофіг. В Костянтинівці 14 загиблих та 44 поранених. Серед загиближ є діти.Хто від цієї новини погано спав, окрім самої області ?
вот так и скрывают правду - официально 3 погибших(
Я не Сірожа• 11 августа в 07:50
Ответ дляОксана-004e
Не видумуйте. Всюди пишуть, що 14 загиблих, 44 поранених, з 8 неідентифікованих тіл ідентифікували 5 - з них 3 жінки і 2 дитини, дівчатка років 10