Emm11117• 11 августа в 07:05
Чому ніхто не пише про ракету ПВО в будинок в Курську, що влучила? Всі спали чи
чи шо)
Ольга-f5e3• 11 августа в 07:51
Ответ дляKalinaira
Пофіг. В Костянтинівці 14 загиблих та 44 поранених. Серед загиближ є діти.Хто від цієї новини погано спав, окрім самої області ?
Не, тут Советчицы радостно постили мемчики про Курск
Bambi-kids• 11 августа в 07:53
Ответ дляОксана-004e
вот так и скрывают правду - официально 3 погибших(
Ну чому...ось інфа... https://tsn.ua/ato/raketniy-udar-rosiyi-po-kostyan...
Ольга-f5e3• 11 августа в 07:54
Ответ дляKalinaira
Пишуть ті, хто самі живуть у спокійному місти та за кордоном. Інщим своєі біди висточає.
И чьих близких нет на фронте
Vlada-Maria• 11 августа в 07:57
Ответ дляолена олена
Не знаю, хто і де потім буде нашу буйну «радість» звідси цитувати і під яким соусом показувати.
І ще раз - радості нема. Є огида до них всіх. У себе нехай там як хочуть, так і вибиваються.
Хай хоч самі себе жеруть, лиш би за Україну забули навіки, уроды генетичні
Павлодарская• 11 августа в 07:58
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
Читайте щось крім порадниці.
Читаю людей что живут под Киевом
При чем тут советчица
Mystery -ing• 11 августа в 07:59
Ответ дляKalinaira
Це тема, яку ви ніяк не можете розкрутити тому і біснуєтесь. У наших людей своєї біди набагато більше, ніж у тому Курську.
100%
Vlada-Maria• 11 августа в 08:02
Ответ дляSantaMonika
Так, дуже приємно
Радіють. Ви серйозно ???
Російські терористи вдарили ракетою по будинку дитячих гуртків на Харківщині
Радіють. Ви серйозно ???
Та не може бути(сарказм)(((( у вчорашній своїй темі зелупенська іуда-ботяра так браво тіктакала, що ракет не буде... до першого пуску ракет.. заробило свої іудині дєрмаки-копійки і хропе напевно.... явно дана команда забивати інфопростір
Ответ дляЯ не Сірожа
А мені от приємно, коли в русні щось погане стається. Від того, що вони хоч трохи відчувають те саме, що і ми тут. Не радію, але приємно.
Живу в області, в якій концентрація шахедів щоночі найвища за всі інші регіони, і місті, яке на протязі 9 місяців нещадно обстрілювалось 24/7, тож цілком маю право побажати русні таких самих відчуттів.
Це яка область?
Я не Сірожа• 11 августа в 08:07
Ответ дляKalinaira
Мемчики не постила, живу в ’найбезпечнішому’ місті України - Миколаєві. русні завжди бажаю, щоб пережили і відчули на собі рівно стільки, скільки відчули за цей час всі українці. І так, мені приємно, коли у наших ворогів якась біда. І зловтішатись маю право.
Vlada-Maria• 11 августа в 08:07
Ответ для Кошкина мать
Ну от скажіть, невже вас настільки тішить та покоцана багатоповерхівка на курщині, що ви називаєте людей кацапами, бо вони більше хвилюються за своїх співгромадян, аніж за сраних кацапів. Рознесло росіян, я щаслива, але зараз більше болить за своїх. Не забудьте написати, що і я матрьошка.
Та працює автор)))) от тільки ніяк не може повернути тему в задане русло)))
СОЛНЦА ЛУЧИК• 11 августа в 08:09
Ответ дляПавлодарская
Читаю людей что живут под Киевом
При чем тут советчица
Почитайте про техніку безпеки.
Якщо у підвалі/погрібі немає витяжки та запасного виходу, то це могила (буває братська).
Ответ дляVlada-Maria
Удалено администрацией...
Я не Сірожа• 11 августа в 08:12
Ответ дляIrinaina
Це яка область?
Миколаївська.
Майже всі ті шахеди, що летять по Україні, летять через нас. І їх збивають у нас десятками.
Цієї ночі, наприклад, одночасно в Миколаївській області було до 15 шахедів. Хз, скільки збили, а от за пару минулих ночей над нами збили 13 та 14 шахедів відповідно.
Vlada-Maria• 11 августа в 08:14
Ответ дляАнна_Бель
Удалено администрацией...
А ваш інтелект не підказує вам чого пво стріляли? Чи ви з тих, хто палітікой нє інтєрєсуєтся?
Vlada-Maria• 11 августа в 08:15
Ответ дляoboeva
Удалено администрацией...
Вона провокатор і відпрацьовує замовлення