Ку-кусик• 11 августа в 08:16
Фізика і хімія, повний провал в цьому році
Чому діти не хочуть вступати на ці спеціальності? Погано викладалося в школі? Чи погано донесена та думка, що зараз людям з цією освітою Є де працювати?
Бриджит_Фрикандо• 11 августа в 08:21
Діти хочуть бути маркетологами,менеджерами.Але робота їх чекає за 3 копійки.
З другого боку мені і колегам добре-немає конкуренції. Зарплата все вище і вище.Навіть під час війни росте.
Ку-кусик
• 11 августа в 08:21
У мене племінниця вчиться на фізика, там практично одне програмування. В свій час у неї були високі балі і вона могла піти в кібербезпеку, але обрала фізику. Тепер каже, що програми, що вони зараз вивчають складніші, ніж на ІТ))
МельничукОля• 11 августа в 08:21
Викладання в школі 0, вчителі не зацікавлені. Вона краще проведе пару приватних уроків, ле все буде доступно.
Ку-кусик
• 11 августа в 08:24
Ответ дляЕдиная страна!
А где работать? В школу?
Фізик-це і свій фах, і програмування, і усі компʼютерні програми. Після фізфаку ти можеш і секретарем, і менеджером, бо там і логіка і вміння рахувати. Якби я була бізнесменом, то на роботу краще б брала людину, що закінчила фізфак, ніж економ фак.
Единая страна!• 11 августа в 08:25
Ответ дляМельничукОля
Учителя? А они есть? Про физрука, который преподаёт физику, а трудовик математику совсем не шутка.
Ку-кусик
• 11 августа в 08:27
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Моя здала хімію на 198. Пішла в медуніверситет
Умняшка, лікарі також потрібні. Просто аж око сіпається, коли бачиш цей ажіотаж на юристів і психологів. І ким вони після випуску будуть?
А куди йти масово з освітою хімія. фізика ?
Так, хімія - ще якось в медицину, фармацевтику (і то не факт, що треба у фармі багато кадрів)
Всі, хто хочуть в ІТ - ’інженерія програмного забезпечення’, ’системний аналіз’, ’штучний інтелект’, трохи - ’кібербезпека’. Нащо та фізика?
Ку-кусик
• 11 августа в 08:27
Ответ дляМрію про пончик
а дійсно де працювати фізику?
А де працювати юристу чи психологу?
МельничукОля• 11 августа в 08:28
Ответ дляЕдиная страна!
Так викладають, ті вчителі, які ще мене вчили. Вони не можуть справитися з підлітками, і їм байдуже. Вони втомилися , але іншого виходу немає. Немає кому працювати, і як прожити за копійчину пенсію.
Единая страна!• 11 августа в 08:29
Ответ дляКу-кусик
Учиться пять лет на тяжёлом факультете, что б сесть секретарём?
Бизнесмены не все думают, как вы. У меня муж инженер авиации и космонавтики, очень не просто найти работу не по специальности , а по специальности ещё тяжелее
Ку-кусик
• 11 августа в 08:29
Ответ дляviter33
У перераховані вами ІТ спеціальності вивчаються на фізиці. Абсолютно. І навіть ширше і глибше. Це чомусь не можуть донести. Фізика зараз-це складний прилад перш за все. І якщо ти не знаєш програмування-ти ніхто.
Ку-кусик
• 11 августа в 08:30
Ответ дляЕдиная страна!
У них молоді голови, треба йти там де важче, а куди занесе життя-це інша справа.
Чеширская кошечка• 11 августа в 08:31
Ответ дляКу-кусик
А де працювати юристу чи психологу?
Юристу? Ви знаєте скільки можливостей у юристів? Адвокат, нотаріус, прокурор, поліція, ДСНС, та будь-яка юридична компанія та державні установи.
Единая страна!• 11 августа в 08:31
Ответ дляКу-кусик
А де працювати юристу чи психологу?
Вариантов больше, чем у химика.
У меня родственница 12 лет сидит без работы, есть пара учеников, все.
Ответ дляКу-кусик
Можливо, не знаю
Донька закінчила фіз.мат - ніхто з класу (з друзів) на фізику не пішов, всі - на ’варіації на тему ІТ’
Навіщо вчити математику і фізику, якщо можна вчити лише математику?
Единая страна!• 11 августа в 08:32
Ответ дляviter33
В школі вчителем
тільки на відміну від викладачів предметів з НМТ - черга до нього не стоятиме
И через 20 лет будет иметь зарплату в 15т
Ку-кусик
• 11 августа в 08:32
Ответ дляЧеширская кошечка
Але їх мільйони випускають, а дивлячись на наші закони, походу працюють ті, кого пропихували платно в навчанні.
Единая страна!• 11 августа в 08:33
Ответ дляКу-кусик
А занесёт или в школу или в комфи
Единая страна!• 11 августа в 08:34
Ответ дляviter33
Зараз - чоловіки заради броні в школі працюють
і підробляють репетиторством (особливо, по НМТшних предметах)
Репетиторством по математике. Ок. Смысл идти на химию?
Сон і дрімота• 11 августа в 08:35
Ответ дляЕдиная страна!
Химия тоже. Тем кто в мед поступают
Ку-кусик
• 11 августа в 08:37
Ответ дляЕдиная страна!
Тю, фарм підприємства в нас усі відкриті. Серед дуже поважаємих і де платять-Біофарма, Єнамін, Фармак, Дарниця і є багато приватних