Ку-кусик• 11 августа 2024

Фізика і хімія, повний провал в цьому році

Чому діти не хочуть вступати на ці спеціальності? Погано викладалося в школі? Чи погано донесена та думка, що зараз людям з цією освітою Є де працювати?
Физрукая• 11 августа 2024
Ответ дляЕдиная страна!
А где работать? В школу?
Вы очень мало знаете о профессии химика. Это очень востребованая специальность что у нас, что заграницей. Научные и экспертные лаборатории очень неплохо платят химикам. Да на любом пищевом производстве нужны химики

Чаклунка-ведунка• 11 августа 2024
Ответ дляБлакитне небо
Позаминулого року вчитель географії вела математику у 5 і 6 класах нашої школи. Київ.
А директор досі дивується, чому діти після 4 класу розбігаються, йдуть до інших шкіл.
Ну хоч вчитель. В нас математику веде менеджер за фахом, бо двоє дітей в цій школі,їй зручно.Навіть вчитися заочно не планує,а нащо
Рубаю олівлє• 11 августа 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Хімік в далекому минулому. Поступово я трохи відходила, відходила, і зайшла досить далеко. Але отримувала пропозиції лише через те, що знала хімію,працювала на реальному виробництві, ну й досвід.
Зарплата 2тис$+ премії(8-9 на рік до 30%),13-та,і деякі інші бонуси.
Освіта це база. Чи хімія, чи економіка.
А як вже людина буде розвиватись це залежить від її якостей.
Я наприклад фінансист і багато моїх одногрупниць працюють бухгалтерами за 20 тис. А я заробляю 3000 дол. І я люблю свою професію.
Вважаю, вибирати треба те, що цікаво і виходить. Тоді буде розвиток.
Доречі, подруга маркетолог, зп як у вас.
барабанщица• 11 августа 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Да вы что? Ничего сложного с выездом в21+? А давно? А то у всех сложности с 24.02

Не подрабатывают, а работают. У меня особо рьяные одногрупники квартиры в Харькове покупали, системных администраторов среди них не было, писали программы (я закончила прикладную математику)
а зачем же они тогда учатся, если уже полноценно работают (для корочки?), не стоит подколупывать, я про механизм выезда писала без привязки к теперешнему времени.
барабанщица• 11 августа 2024
Ответ дляБавовна
Я удивлена, что на химию не идут. Я работаю на фарм заводе. Вроде на зп не жалуемся. Почему дети не идут учиться не понятно.
потому что изначально никто не ориентировал, учить что-то серьёзное, перед глазами блохеры, маркетологи и остальная в таком же роде фигня. Химия, физика, математика - науки требующие как минимум ума, упорства, усидчивости, логического мышления и разумеется грамотных преподавателей. У нас же, из перечисленного, проблема - дефицит преподавателей, да и родители, если и ищут репетиторов то ситуативно (для хорошего проходного бала - через время всё забылось), либо репетиторов -языковедов.
барабанщица• 11 августа 2024
Ответ дляЯк міряти?
Мой сын собирается поступать на химический факультет в Словакии. Сам хочет. Я прям почитала эту тему и приуныла...
нет повода для уныния, он всё правильно делает, получит базу и дальше может специализироваться в огромном числе химических отраслей, как пример - нефтехимия, химия полимеров и пластических масс, химия пигментов и красителей и так далее
барабанщица• 11 августа 2024
Ответ дляБлакитне небо
Екологія - це більше до біологічного.
Знайома біолог, займається вирощуванням рослин на біомасу, яка потім використовується як паливо. Щось таке.
Ваша знакомая биохимик, из того, что она выращивает, впоследствии синтезируются, например биодизелины.

Единая страна!• 11 августа 2024
Ответ длябарабанщица
Я работала. Училась для корочки. Ну и маме хотелось диплом
Единая страна!• 11 августа 2024
Ответ дляФизрукая
Мой дед был завкфедрой неорганической химии, конечно , ничего не знаю
Блакитне небо• 11 августа 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
У мене є право викладання. Відповідний диплом.
Але нас не вчили викладати зовсім.
Був залік з методики викладання. Але цей предмет вів чийсь родич, він просто з листочка читав повну пургу.
Менеджер може викладати непогано, у неї точно була математика на першому курсі.
Единая страна!• 11 августа 2024
Ответ дляФизрукая
Выше я писала, как платят на производстве в ’королівський смак’ . Химик -зав лаборатории ушла в школу, даже там больше. Думаете, они исключение?
барабанщица• 11 августа 2024
Ответ дляЕдиная страна!
ну это же дед был, не Вы
Единая страна!• 11 августа 2024
Ответ длябарабанщица
ну это же дед был, не Вы
И он отправил меня на мехмат, сказав, что всегда с работой буду, а большая половина его выпускников торгуют на барабане
Физрукая• 11 августа 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Моя двоюродная сестра преподает химию в одном из вузов. Защитила кандидатскую. Это ее студенты сейчас нашли хорошую работу в Европе.
Химия не заканчивается на преподавании. Просто, кому-то нравится учить, а кому-то учиться и потом использовать эти знания на практике. И они зарабатывают гораздо больше тех, кто им преподавал. Особенно те, кто освоил хромотомас и другое оборудование. Нужно учиться и постоянно развиваться, как в любой другой профессии.
Единая страна!• 11 августа 2024
Ответ дляФизрукая
Вот вам и ключевое отличие, почему все прутся на it, а не на химию или физику. В первом случае не нужно быть эмигрантом, что б зарабатывать. Не все хотят в Европу.
Вы подтвердили то , что я написала раньше. Выпускники школ не видят реальных перспектив в своём окружении, поэтому и игнорят эти специальности
Життє Бентежне• 11 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
Та що ви таке говорите? Мені тут недавно в сусідній темі з піною біля рота доводили, що можливості вступити в хороший престижний вуз у випускників хорошого ліцею такі ж, як і в учнів будь якої задрипанлї школи))) чого при цьому їх діти в ліцеї, щоправда, не пояснювали))). Так, з цими предметами ще ша моїх часів біда була, хоч там по великому рахунку нічого бачити в тій шкільній програмі. Самий завалящий інженер знає значно більше
если б вы учились в универе, вы бы знали что там чхать на школьные выпендрежи
Физрукая• 11 августа 2024
Ответ дляЕдиная страна!
В Украине тоже можно хорошо зарабатывать, имея профессию химика. Но мало кого интересует эта наука. Моя дочь, например, рассматривает эту профессию, ей отлично даётся химия. Ещё и классный руководитель учитель химии, которая умеет донести свой предмет. Я буду только ’за’ если дочь не передумает.
Единая страна!• 11 августа 2024
Ответ дляФизрукая
Мой пойдёт проверенным и простым путем. Джава и питон наше все
Мурзилка• 11 августа 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Ви дуже категорична, не все так погано з роботою для хіміків і фізиків, як Ви це пишите з власного досвіду. У кожного він свій. Моя донька, будучи студенткою другого курсу хімфаку вже працювала і непогано заробляла. Навчання дало їй можливість побувати, за обміном, в інших країнах і побачити як розвивається наука навіть на інших континетах. Для вчених немає обмежень і заробляють, ті хто займається комерційною наукою, дуже добре. Її одногрупники вже мають квартири в Києві, особливо креативні і розумні ще й машини, а їм 23-24 роки. А ще хімія без фізики пшик, ці науки не розривні.

Да_Я_ТакаЯ_• 11 августа 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Никто достоверно не знает, что окажется перспективно через н-количество лет.
Та и вполне возможно, что на третьем курсе разонравится или надоест, к примеру. И куча разных развитий событий. Я бы поддержала выбор без привязки перспективно и, иногда не обрезая крылья, некоторые собственноручно создают эти перспективы
Я теж за, рада, що вона вибрала напрям. А там вже як складеться. Я її націлюю лише, що потрібно обрати гарний навчальний заклад
Единая страна!• 11 августа 2024
Ответ дляМурзилка
Если в этой профессии появятся достойные заработки, то на эти факультеты потянутся студенты
Секс-Бомба• 11 августа 2024
Ответ дляКу-кусик
У перераховані вами ІТ спеціальності вивчаються на фізиці. Абсолютно. І навіть ширше і глибше. Це чомусь не можуть донести. Фізика зараз-це складний прилад перш за все. І якщо ти не знаєш програмування-ти ніхто.
Ви абсолютно праві.
Мій син вступав на фізику, потім продовжив навчання на електронному інжиніріннгу, зараз працює у КБ одного з провідних виробників складного обладнання. І більша частина його роботи - саме програмування.
Мурзилка• 11 августа 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Так є студенти і конкурс в хороших вузах, просто, це важко, треба напружуватися, багато вчити, розбиратися, думати. Не всім це дано і не всі цього хочуть. Природньо, що людина обирає більш легкий шлях. Тому і юристи, перекладачі, економісти випускаються більше. Ще складність в тому що тим хто займається наукою треба знати ще декілька іноземних мов і суміжних наук, а це ж складно. Тому і не йдуть. А ЗП пристойні у них і в Україні і за кордоном, просто не всі це афішують, бо виробництво не тільки фарма, або харчове.....
Життє Бентежне• 11 августа 2024
Ответ дляЕдиная страна!
ну 20лет назад у юристов норм зп были, а сейчас в айти норм зп, а 10лет их будет как юристов 🤔
Добра всем!• 12 августа 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Вам універ треба писати з великої
Життє Бентежне• 12 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
Вам універ треба писати з великої
у вас смотрю и с школьной программой грустно, что уж про химию и физику думать 🤔
Добра всем!• 12 августа 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
А от хто вчився- зрозуміли)
Добра всем!• 12 августа 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Що в цьому жахливого? Я за фахом інженер. Я не лише знаю математику, я ще знаю нахіба вона здалася і що воно таке, а не перепишіть і вивчіть, як у нас прийнято. Донька готувала до дня числа пі презентацію. Дуже гарна - два листки тексту з інтернету з вчителькою переписали. Що воно таке, питаю, розкажи - нууууууль. Форма без змісту. Знаєте як виглядала її презентація? Крейдою зі стрічкою вона намалювала коло. А потім на тому колі тією ж стрічкою відміряла три радіуси і ще трішки залишилось. ВСЕ що треба знати у п´ятому класі про число пі. Так я не педагог, але цю презентацію всі, хто бачив, пам´ятатимуть, на відміну від красивого визначення.
Единая страна!• 12 августа 2024
Ответ дляМурзилка
Я мат-физик, защитила кандидатскую. Деньги по моей специальности 10 лет назад можно было получать отличные, но только эмигрировав, даже рашка предлагала зарплаты на порядок больше наших. Из моей группы работает по специальности 3 человека, но они в США. Остальные -it, как и я.
Чаклунка-ведунка• 12 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
Я не поділяю вашу думку. Методика викладання - окрема наука і чогось її вчать багато років, виходить всі дураки і не знають,що методику викладання треба скасувати