Ку-кусик• 11 августа в 08:16
Фізика і хімія, повний провал в цьому році
Чому діти не хочуть вступати на ці спеціальності? Погано викладалося в школі? Чи погано донесена та думка, що зараз людям з цією освітою Є де працювати?
Ответ дляНовопоштинская
Физика, химия…
А география?
Муж геолог, параллельно еще преподает в универе, набора нет вообще((
В нашей стране геологи не нужны, и это печально. Вообще не развита эта отрасль, когда заграницей это все развито …
А география?
Геолог - що може якось (розвідка та розробка корисних копалин)
А географ - лише вчителем((( і предмет не НМТшний, репетиторством не заробиш. Родич - викладає в у-ті Франка (Львів) географію - взагалі нема бажаючих там вчитися(( хіба зараз заради відстрочки((
Снідаю авокадо• 11 августа в 08:55
Ответ дляКу-кусик
А де працювати юристу чи психологу?
В будь-якій установі є як мінімум один юрист, а то й навіть юридична служба
Якщо ви не забули, що у нас в країні зараз відбувається, то зрозуміли б , що психолог ще довго буде дуже престижною професією і затребуваною. А з/п у психологів у міжнародних організаціях дуууже непогана
Ку-кусик
• 11 августа в 08:56
Ответ дляСнідаю авокадо
Усі комп´ютерні програми - це ви про що?
Секретарем? З вищою освітою фізика?
Вміння рахувати? - Цікаво , а ким ви самі працюєте?
Секретарем? З вищою освітою фізика?
Я звісно перебільшую, я хотіла сказати, що після фізфаку людина доволі універсальна. І при гарних мізках, а у випускників фізфаку зазвичай вони таки гарні, він прилаштується завжди в любій сфері.
Снідаю авокадо• 11 августа в 08:56
Ответ дляКу-кусик
У перераховані вами ІТ спеціальності вивчаються на фізиці. Абсолютно. І навіть ширше і глибше. Це чомусь не можуть донести. Фізика зараз-це складний прилад перш за все. І якщо ти не знаєш програмування-ти ніхто.
Фізика - це прилад?
Ку-кусик
• 11 августа в 08:57
Ответ дляСнідаю авокадо
Фізика - це прилад?
Фізика -це наука і інструмент одночасно
Новопоштинская• 11 августа в 08:58
Ответ дляviter33
А сколько у нас культурных ценностей… это все можно так развить, чтобы к нам приезжали, а не наоборот.
Но это не интересно нашему г-ву, про детей вообще молчу
Зяблик протестант• 11 августа в 08:58
Ответ дляКу-кусик
Ну от бачите, не всі це знають. Я, наприклад, і не знала. Для мене програмування ближче до математики
Ответ дляНовопоштинская
Так і бачу - під час війни масово всі ламанули знайомитися з нашими ’культурними цінностями’(((
Снідаю авокадо• 11 августа в 09:01
Ответ дляКу-кусик
Ну не знаю, мені все ж здається, що працювати з матерією цікавіше, ніж тупо заучувати закони. Більше схиляюся до думки, що відсутня рекламна складова. Я б розпочала з тренінгів вчителів і залучення молоді до викладання.
Ви обговорюєте тему, в якій є профаном
Добра всем!• 11 августа в 09:01
Ответ дляviter33
Так про будь-яку освіту можна сказати
Хто йде за покликанням - той працює по спеціальності
Кого ’батьки засунули’ - той торгує на базарі з дипломом ’юриста-економіста’. Чи безробітний дома сидить
Мені подобалась моя спеціальність, дуже. Я навіть хотіла займатись наукою. Доки не поглянула на це ближче... Знімати квартиру, платити по рахункам і їсти треба прямо зараз, а не колись потім. Та і писати роботи професорським внукам я теж не наймалась ( Пішла не за спеціальністю, а де гроші платять. А це сумнозвісний ви, як не крути. Де з початкової зарплати ВЖЕ можна жити, а не десь у перспективі. Така вам реальність. І не лише моя. Так що вибір дітей мене зовсім не дивує. Та і нахіба вчити ще й фізику, щоб в результаті працювати в тому ж іт
Сон і дрімота• 11 августа в 09:02
Ответ дляНовопоштинская
Физика, химия…
А география?
Геологи могут обследования грунтов делать.
Я работаю в проектной организации, и мы всегда заказываем геологию на участке перед проектом
Добра всем!• 11 августа в 09:03
Ответ дляКу-кусик
Все що повʼязано з обладнанням і компʼютерами. ІТ-це вивчення лише софтів, фізик-це вивчення софтів і приладів, на які ті софти ставлять. Мій знайомий фізик зараз людям встановлює сонячні панелі і розраховує ефективність в залежності від використання і розміру будинку. Але це тимчасовий підзаробіток. Основний його напрямок-розумні дома
Це і я можу, це не фізика, це інженерія) Навіщо для цього вивчати саме фізику?
Ответ дляДобра всем!
Погоджуся.
Не всі батьки готові фінансувати дітей до 30 р.
В ІТ працювати йдуть ще на ІІ-ІІІ курсі
Снідаю авокадо• 11 августа в 09:04
Ответ дляЕдиная страна!
Я бы не рассматривала такой вариант при выборе специальности для ребёнка.
В моё время мальчикам со специальности ядерная физика настоятельно рекомендовали жениться и завести детей до окончания университета. Может это и мои тараканы, но АЭС-нет
Фізика і хімія пішли далеко вперед відтоді. Племінник у 26 вже докторську захистив у США. Там великий попит на розумну молодь.
Новопоштинская• 11 августа в 09:05
Ответ дляviter33
Эта ситуация была ДО полномасштабной
Снідаю авокадо• 11 августа в 09:07
Ответ дляКу-кусик
Фізика -це наука і інструмент одночасно
Що ви фантазуєте ...
75В• 11 августа в 09:09
По опыту троих школьников сменивших пять обычных школ из-за переездов(и даже уже студентов) с этими науками в принципе беда. В одной из школ два года не было учителя физики, во второй год- химии. Те учителя, что работают, умоляют выучить/решить ’хоть что-то’, чтоб поставить оценку за полугодие. Кто ж будет после такого сдавать зно. Кстати, с математикой тоже не везде ахти.
Платье Длинное бальное• 11 августа в 09:11
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Діти хочуть бути маркетологами,менеджерами.Але робота їх чекає за 3 копійки.
З другого боку мені і колегам добре-немає конкуренції. Зарплата все вище і вище.Навіть під час війни росте.
А ви ким працюєте?
Снідаю авокадо• 11 августа в 09:12
Автор, спитаю ще раз: ким ви працюєте і яку освіту маєте, що взялися обговорювати далеку вам тему?
Бриджит_Фрикандо• 11 августа в 09:12
Який вчитель? Є купа підприємств, де потрібні фахівці з хімії та фізики. Багато обладнання, яке треба контролювати, працювати в технологічних відділах, розробляти алгоритми тех. процесів. Для цього треба розуміти фізичні та хімічні процеси.
Зарплати на досить високому рівні.
Чимало молоді їде за кордон, в країни близького сходу. Там платять більше ніж у Європі, бо таких спеціалістів з досвідом не вистачає. Європейці важкі на підйом, наші більш мобільні.
Зарплати на досить високому рівні.
Весёлая морковка• 11 августа в 09:14
Ответ дляЕдиная страна!
А где работать? В школу?
Фармацевтичні підприємства, якісь хімічні комбінати і т.д.
Ух яка ж Я• 11 августа в 09:15
Ответ дляКу-кусик
У мене племінниця вчиться на фізика, там практично одне програмування. В свій час у неї були високі балі і вона могла піти в кібербезпеку, але обрала фізику. Тепер каже, що програми, що вони зараз вивчають складніші, ніж на ІТ))
А де вчиться, який факультет ?
Сусід здав фізику на 196 , вступив в КПІ на «прикладну фізику і нанотехнології» , ніби правильно написала., Але таких дітей одиниці. І вчив все сам, заслуги школи там немає.
Добра всем!• 11 августа в 09:15
Ответ для75В
Та що ви таке говорите? Мені тут недавно в сусідній темі з піною біля рота доводили, що можливості вступити в хороший престижний вуз у випускників хорошого ліцею такі ж, як і в учнів будь якої задрипанлї школи))) чого при цьому їх діти в ліцеї, щоправда, не пояснювали))). Так, з цими предметами ще ша моїх часів біда була, хоч там по великому рахунку нічого бачити в тій шкільній програмі. Самий завалящий інженер знає значно більше
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Зарплати на досить високому рівні.
Сумніваюся, що особливо зараз є достатньо такої роботи для усіх випускників хімічного та фізичного факультетів державних вузів.
Для підтримки працездатності обладнання потрібні трохи інші працівники. а написати/змінити алгоритм роботи обладнання - 100 фізиків не потрібно.
Добра всем!• 11 августа в 09:17
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Зарплати на досить високому рівні.
Ви собі ж протирічите. Пишете про хороші зарплати і зразу про те, що молодь виїздить. Так хороші чи виїздить?
Сундучок с каникулами• 11 августа в 09:20
Ответ дляКу-кусик
Умняшка, лікарі також потрібні. Просто аж око сіпається, коли бачиш цей ажіотаж на юристів і психологів. І ким вони після випуску будуть?
Ніким. Ще до попиту ті, хто закінчив фах психології, частіше шли працювати в менеджери по персоналу.
Бриджит_Фрикандо• 11 августа в 09:21
Ответ дляviter33
Писати не треба, це не програмування. Треба просто розуміти, якщо в системі така і така рідина, така температура і тиск, що відбудеться.
Як виправити якщо щось іде не так. Не сохне, чи тріскається, чи ще щось.
В нас 80 % йдуть вчитися тому що батьки хочуть. Більшості ця освіта непотрібна. Та в них і знань немає. Наприклад до нас щороку приходять студенти. З них толковых добре якщо 2-3.Інші, таке враження що взагалі повний нуль.
Сундучок с каникулами• 11 августа в 09:23
Ответ дляЕдиная страна!
Вариантов больше, чем у химика.
У меня родственница 12 лет сидит без работы, есть пара учеников, все.
Что то с ней не то, я искала сыну репетитора, не так просто, пришлось с марта ждать лета, чтоб освободился и место занять.